نگاهی به سوتی های عجیب سریال پوست شیر [تماشا کنید]

نگاهی به سوتی های عجیب سریال پوست شیر [تماشا کنید]

سریال پوست شیر که از تولیدات شبکه نمایش خانگی است، در زمان پخش خود موفق شد مخاطبان زیادی را با خود همراه سازد. این سریال که پخش آن به‌تازگی پایان یافته، نقدهای عمدتا مثبتی از منتقدان و مخاطبان دریافت کرده اما خالی از گاف و سوتی نبوده است؛ چه سوتی های روایی و داستانی و چه گاف های راکوردی. در ادامه سوتی های پوست شیر را با هم می‌بینیم.

پوست شیر یک سریال درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است. تهیه کننده این سریال، برادر جمشید محمودی، نوید محمودی است.

فصل اول این سریال از یکم مهر ماه از طریق پلتفرم فیلم نت منتشر و پخش فصل دوم آن نیز از سی ام آذر ماه آغاز شد. چند روز پیش در ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ نیز مخاطبان این سریال توانستند قسمت آخر فصل سوم را مشاهده کنند.

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

بازیگران این سریال عبارتند از: شهاب حسینی، هادی حجازی‌ فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، علیرضا کمالی، علی اوسیوند، بهرام ابراهیمی، آناهیتا افشار، ژیلا شاهی، بابک کریمی، بهزاد خلج و علیرضا استادی.

گاف های سریال پوست شیر

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

این سریال با همه جذابیت و موفقیتش، خالی از اشکال و گاف نبوده است. پوست شیر به دلیل التهاب آفرینی‌های بی‌دلیل، کش دار بودن برخی قسمت‌ها، بی‌خردی پلیس‌های داستان، سهل انگاری و برخی گاف‌های فیلمنامه مورد نقد قرار گرفته است.

۱- چرا هیچ کس دنبال یک لقمه نون نیست؟

نعیم، صدرا و رضا پروانه در تمام سریال دنبال انتقام از کسانی هستند که ساحل را ربودند. نعیم ۱۵ سال زندان بوده، رضا پروانه هم مدام خرج می کند اما هیچ کدام کاری انجام نمی دهند که درآمدی داشته باشند. کاش دست کم گاهی اشاره ای به شغل رضا می شد تا تصور کنیم او از محل درآمدش به نعیم هم کمک می کند.

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

۲- هیچ کس دنبال صدرا نیست

پلیس مدت هاست دنبال نعیم است اما برای رسیدن به او، نه لیلا را تعقیب می کند، نه رضا را، بدتر اینکه حدس نزدند شاید صدرا با نعیم در ارتباط باشد و ماشین او را رصد کنند تا به نعیم برسند.

۳- درک رضا پروانه مشکل است

رضا پروانه دوست داشتنی ترین شخصیت سریال با بازی عالی کمالی است. اما شخصیت او حفره هایی دارد. او قمه می کشد، خلاف می کند، اما از این که همسرش خلاف کرده ناراحت می شود. احساسات مذهبی دارد اما از کشتن آدم ها ابایی ندارد.

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

۴- گوشی نریمان کجا بود؟

نعیم و رضا، نریمان را وسط یک مبارزه زیرزمینی خفت می کنند و به یک باغ می برند. نریمان وسط رینگ برهنه است و طبیعتاً در آن شرایط گوشی در جیبش نبوده. حین ربایش هم نرفته توی رختکن تا گوشی اش را بیاورد. اما بعد از کشته شدنش توسط نعیم می بینیم که گوشی او زیر تخت توسط لیلا پیدا می شود و از همین مسیر نعیم و رضا به صمد می رسند.

۵- چرا نعیم و رضا سوتی دادند؟

نعیم و رضا باهوش هستند و در طول داستان همیشه یک گام از مشکات که یک پلیس حرفه ای است جلوتر هستند، اما معلوم نیست چرا رضا با این هوش و دقت بالا خیلی راحت برای پس دادن موتوری که با آن صمد را دزدیدند آدرس باغ را به صاحب موتور می‌دهد و نعیم هم در کمال تعجب کاری می‌کند که صمد به باغ برگردد؟

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

۶- چرا حواستان به راکورد کار نیست؟

چند سوتی ریز هم که ناشی از بی توجهی دستیاران کارگردان یا منشی صحنه به راکورد کار است می بینیم، به طور مثال نعیم به سمت راست صمد ضربه می زند، اما در سکانس بعدی سمت چپ صورت صمد زخمی می شود. یا نعیم بدون این که اینترنتش وصل باشد یک پیام در واتساپ از رباینده ساحل دریافت می کند. عجیب تر این که شماره جدیدش را فقط مرتضی و رضا داشتند و اگر آن ها پشت پرده این ماجراها نباشند این اشتباه هم به قبلی ها اضافه می شود.

گاف های عجیب سریال «پوست شیر» + ویدیو

۷- ماشین سوراخ سوراخ شد نعیم نه

صمد به راحتی نعیم را می دزدد و داخل صندوق عقب ماشینش می اندازد، مشکات در مسیر رسیدن به نعیم، صمد را می شناسد و حین تعقیب صندوق عقب ماشین صمد را سوراخ سوراخ می کند یعنی همان جایی که نعیم در آن با دست بسته افتاده. بارها گلوله به این بخش می خورد و در نهایت نعیم صحیح و سالم از آن خارج می شود و زودتر از مشکات به خانه صمد می رسد. عجیب تر اینکه صمد با علم به این که نعیم و پلیس هر دو آدرس خانه اش را دارند، با همسرش قراری در محل دیگر نمی گذارد و دقیقاً به خانه اش می رود تا توسط نعیم و مشکات غافلگیر شود.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • مریم اردیبهشت ۵, ۱۴۰۲

  فردابدون پوست شیرچه کنیم

 • مریم اردیبهشت ۵, ۱۴۰۲

  گفته بودن هدیه تهرانی هم توسریال پوست شیرهست پس چی شد؟

  • حسن شهریور ۹, ۱۴۰۲

   یه گاف هم از این سریال من بهتون بگم که خودم کشفش کردم😉..
   تو سکانس های آخر که نعیم و منصور در حمام زندان
   در حال درگیری هستن ، وقتی نعیم ، منصور رو خفه کرد و کشت ، در سمت راست جسد منصور نشسته ، ولی وقتی بیهوش میشه و به زمین میوفته ، سمت چپ منصور قرار داره 😁😁

 • سعید اردیبهشت ۸, ۱۴۰۲

  چقدر به شخصیت رضاپروانه گیر دادین، از کجا فهمیدید مذهبی هست؟ مگه مذهبی ها آدم نمیکشند؟ هزاران نمونه قاتل داریم که واسه امام حسین هیأت راه میندازن و هرساله پیاده عازم کربلا و مشهد میشن. نمونه اش درین چند ماهه زیاد دیدیم، درضمن رضا پروانه آدم نکشت.
  ایکاش به سریالهای آبکی و سطحی دیگه تلویزیون یا نمایش خانگی هم مانند سریال بی‌معنا و بی‌سرانجام مترجم یا سریال امنیتی و غلوآمیز گاندو هم همینقدر دقیق و وسواس‌گونه گیر میدادین و اونها رو هم کنکاش میکردین.