مشاوره آنلاین با دکتر متخصص روانشناس

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص روانشناس

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

استفاده از اینترنت و تکنولوژی های موجود می توانند برای ساده تر کردن مسائل روزمره زندگی استفاده شوند. با توجه به وجود همین امکانات است که می توانید برای استفاده از خدمات مشاوره پزشکی و مشاوره آنلاین روانشناسی، در خانه بمانید، از تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در رابطه با مسائلی که باعث نگرانی تان می شود به صورت اینترنتی با کارشناسان و پزشکان صحبت کنید. با استفاده از اینترنت و پیشرفت تکنولوژی، همچنین به دلیل پاندمی شدن کرونا ویروس، اکثر کشورهای جهان از مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته بهره بردند و با ماندن در خانه، از بهترین روانشناسان و پزشکان، ویزیت آنلاین دریافت کردند. در خانه ماندن ٬ باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه و همچنین پیشگیری از برخی بیماری ها می شود. مخصوصا اگر کهولت سن داشته باشید قطعا رفت و آمد و انتظار برایتان سخت می شود.

اینجاست که خدمات مشاوره پزشک و اپلیکیشن ازپزشک، می تواند نجات بخش بسیاری از بیماران و همچنین جلوگیری از هر چه بیشتر شدن شیوع بیماری ها گردد. برای داشتن مشاوره آنلاین با دکتر روانشناس در خانه، به ما اعتماد کنید و به خواندن ادامه دهید.

مشاوره آنلاین روانشناسی

شما با داشتن مشاوره آنلاین روانشناسی و روانشناس آنلاین در اپلیکیشن ازپزشک، دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری به مطب پزشک نخواهید داشت. همچنین دیگر نیازی نیست ساعت ها ترافیک را تحمل کنید، در مطب دکتر نوبت بگیرید و منتظر بمانید تا نوبت ویزیت شما شود. با خیال راحت در خانه بمانید و مسائل پزشکی و مشکلات خود را با دکتر مورد نظر در میان بگذارید. شما با استفاده از خدمات پزشکی ازپزشک می توانید به راحتی و به صورت آنلاین تمام مشکلات را با ارتباط صوتی و یا حتی تصویری و یا مشاوره آنلاین چت، همچنین از طریق مشاوره تلفنی با پزشک در میان بگذارید و نسخه الکترونیکی دریافت کنید. در مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته، تنها در صورتی که به ویزیت حضوری نیاز باشد، پزشک آنلاین مشاور، شما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع می دهد و یا نوبت ویزیت حضوری جهت مراجعه به مطب پزشک را در اختیارتان می گذارد.

یکی از دلایلی که امروز افرد را مجبور به مراجعه و ویزیت نزد روانشناس می‌کند، ابتلا به برخی بیماری‌ های أعصاب و ناراحتی‌های روانی به دلیل وضعیت فعلی و یا نگرانی‌ها در زندگی شخصی است.

نگرانی هایی که تشخیص و درمان آن تنها با کمک روانشناس امکان پذیر است و نیاز به مشاوره پزشکی و مشاوره آنلاین روانشناسی دارد. روانشناسان به درمان بیمار‌های خاص روانی و عوارض ناشی از آن می‌پردازند و سعی بر این دارند بیماران را به بهترین شکل ممکن درمان کنند. این پزشکان متخصص می توانند بیماری ‌هایی چون اختلال دوقطبی، اختلال افسردگی مزمن، اسکیزوفرنی، اختلال استرس پس از سانحه، اختلالات تغذیه‌ای، مشکلات خواب، عادات ناسالم، فوبیا، ترس، استرس و… را درمان کنند و به بیماران مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته بدهند. عنوان مشاور و مشاوره روانشناسی آنلاین بیشتر برای درمانگر استفاده می ‌شود. همچنین عناوینی چون مشاور سلامت روان و روان درمانگر نیز اصطلاحاتی هستند که با توجه به نوع کار با مراجعین استفاده می ‌شوند.

اما روانشناس باید مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی و بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد را در یکی از گرایش‌ های روانشناسی کسب کرده باشد تا بتواند از روش های درمان برای بیماران استفاده کند. با این حال بیمارانی که در شرایط روحی نامناسبی قرار دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک با یکی از بهترین متخصصان مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته و مشاوره تلفنی داشته و زیر نظر پزشک باشند.

دکتر روانشناس آنلاین

روانشناسان معمولاً با ارائه مشاوره آنلاین روانشناسی و مشاوره تلفنی، به مراجعه کنندگان کمک می‌کنند که سلامت روانی خود را بازیابند. تعداد زیادی از روانشناسان هم در جهت بهبود علائم بیماری‌ های روانی خدمات زیر را به بیماران ارائه می ‌دهند :

• شنیدن صحبت‌های مراجعین و یا خواندن نگرانی های بیمار از طریق مشاوره آنلاین چت

• تحلیل مسائل موجود

• تجزیه و تحلیل تأثیر وقایع گذشته بر زمان حال

• تشخیص شرایط سلامت روان

• کمک به کاهش علائم بیماری روانی

• کمک برای کنترل علائم بیماری روانی

• کمک برای تغییر رفتار‌های ناسازگار و الگو‌های تفکر

• کمک برای درک خود و دیگران

• آموزش مهارت ‌های عاطفی، شناختی و ارتباطی

• آموزش برای رفع تعارضات عاطفی، رابطه ‌ای و یا شغلی

• راهنمایی برای مقابله با بحران ‌هایی نظیر جدایی، سوء استفاده، خودکشی، غم و اندوه، ضربه روحی، خیانت، تجاوز جنسی و…

• آموزش برای بهبود روابط فعلی و یا ساختن یک رابطه جدید

• آموزش مهارت‌های خودیاری مانند تنفس عمیق، مدیتیشن، تمرینات تفکر و غیره

• درمان استرس و اضطراب و مدیریت استرس

• درمان افسردگی شدید و مزمن

• کنار آمدن با مرگ عزیزان

• درمان ترس‌ های شدید (فوبیا)

• حل مشکلات ارتباطی و خانوادگی

• درمان عادت ‌های ناسالم و اعتیاد

• درمان وسواس

• درمان بیماری و عارضه ‌های خاص روانی

مهمترین مزایای استفاده از خدمات مشاوره و دکتر روانشناس آنلاین

از مهم ترین مزایای ویزیت آنلاین و مشاوره پزشک در سامانه ازپزشک می توان به سهولت مشاوره گرفتن افراد و بیماران خاص و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد. شما با استفاده از این خدمات حتی برای داشتن دکتر روانشناس آنلاین می توانید در هر زمان و هر موقعیتی که نیاز به مشاوره پزشک داشتید تنها با یک کلیک مشاوره با برترین پزشکان و مشاوران را در دسترس داشته باشید و در آرامش خانه تحت نظر روانشناسان قرار بگیرید. در صورت استفاده از اپلیکیشن ازپزشک، عملا رفت و آمد جهت ویزیت و ریسک برای بیمارانی که در شهر های کوچک و خارج از مراکز استان ها و یا در برخی موارد خاص برای بیمارانی که دور از پایتخت هستند اجباری نخواهد بود. می توان گفت که محدودیت های مکانی نمی تواند باعث ایجاد مشکل ویزیت و دریافت خدمات بیماران ، علی الخصوص بیماران ساکن در مناطق محروم شود. چراکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک و تنها با یک کلیک می‌توانید به راحتی و در خانه در هر نقطه ای از جهان ٬ ویزیت آنلاین شوید و مشکلات خود را با حاذق ترین پزشکان در میان بگذارید و با دکتر روانشناس آنلاین ، مشاوره آنلاین روانشناسی داشته باشید. شاید در گذشته ای نه چندان دور بیماران سعی می کردند با جستجو در اینترنت، اطلاعاتی در زمینه بیماری خود کسب کنند و خود درمانی کنند. بهتر است بدانید که این روش هم مشکلات بسیاری به همراه داشته و دارد. دلیل ایجاد شدن این مشکلات هم وجود اطلاعات غلط در سایت جستجو شده است.

این مشکلات با پدید آمدن سایت ها و مراکز مشاوره آنلاین و سهولت دسترسی به آنها و مشاوره پزشک متخصص و مشاور به جای استفاده از روش های خود درمانی، به صورت روزانه در حال از بین رفتن است.

خدمات ارائه شده توسط سایت و اپلیکیشن ازپزشک

۱. مشاوره پزشکی، مشاوره آنلاین چت و مشاوره تلفنی

۲. سلامت روان

۳. رژیم سلامت

۴. مجله سلامتی

۵. پذیرش آنلاین

۶. تسهیل در خدمات بیمه

۷. کمترین زمان برای انتظار

۸. فروشگاه

۹. صدور نسخه الکترونیکی

شما تنها با داشتن مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته، متوجه می شوید که نیازی به صرف هزینه های بسیار بالا برای مراجعه به مطب و دریافت نوبت حضوری پزشکان ندارید. همچنین دیگر مجبور نیستید برای رسیدن به مطب و یا بیمارستان، ساعت ها در ترافیک بمانید و اذیت شوید. پس با خیال راحت به خانواده ازپزشک ملحق شوید و بدون نگرانی در شلوغی های شهر و یا نبود امکانات کافی در محل زندگی خود‌ از بهترین روانشناسان، مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته دریافت کنید.

بدون نظر

ورود