ماجرای دو جوان که با لباس و گریم سگ در انظار عمومی ظاهر شدند + ویدیو

ماجرای دو جوان که با لباس و گریم سگ در انظار عمومی ظاهر شدند + ویدیو

روز گذشته تصاویری از دو جوان با پوشش و گریم سگ در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد که در ادامه در اسلامشهر دستگیر شدند. پس از آن بود که فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری این دو فرد با پوشش و گریم سگ نما در باغ فیض اسلامشهر خبر داد.

دستگیری دو جوان با لباس و گریم سگ در اسلامشهر

سرهنگ محمدرضا علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر اظهار کرد: در روز ۱۸ اردیبهشت ماه برابر اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر تردد و حضور ۲ نفر جوان با پوشش و گریم سگ نما در مرکز خرید باغ فیض اسلامشهر، بلافاصله واحد گشت انتظامی به محل اعزام شده و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

دستگیری دو جوان با لباس و گریم سگ در اسلامشهر

وی گفت: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد ۲ پسر جوان با انجام حرکات خلاف عادت و با گریم و پوشش سگ نما و نامناسب در فضای عمومی تردد داشتند که با اقدامات انتظامی، هر ۲ نفر توسط پلیس امنیت عمومی فرماندهی شهرستان اسلامشهر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیس خود را دانشجوی رشته بازیگری و هنر دانسته و اذعان داشتند جهت ایفای نقش در تئاتر خیابانی، لباس های مورد نظر را خریداری کرده بودند و از اقدام نامناسب خود در فضای عمومی نادم هستند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • امیرمسعود خرداد ۲, ۱۴۰۲

  پسفردا اعدام میشن

 • جامعه ویران خرداد ۲, ۱۴۰۲

  جامعه خیلی ویرانه
  خانواده از هم پاچیده
  سیستم اموزشی به قهقرا رفته.

 • سید تقی خرداد ۲, ۱۴۰۲

  برای درک بیشتر عمق فاجعه جایز است عبارت furry را در فضای مجازی جست و جو نمائید.