تغییر چشمگیر چهره و صدای مازیار لرستانی پس از تغییر جنسیت + ویدئو

تغییر چشمگیر چهره و صدای مازیار لرستانی پس از تغییر جنسیت + ویدئو

تصاویر و ویدئوهای تازه منتشر شده از تغییر چشمگیر صدا و چهره ی مازیار لرستانی حکایت دارد، بازیگر مشهوری که پیش تر با نام شهره لرستانی شناخته می شد و تابستان سال گذشته از تغییر جنسیت خود خبر داد. مازیار لرستانی ۵۶ ساله هنوز در حال سپری مراحل تغییر جنسیت است.

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

مازیار لرستانی در ایام نوروز امسال در تاک شوی اینترنتی «طناز» با مجری گری کمال تبریزی، کارگردان مشهور شرکت کرد و در آن به بیان خاطراتی از دوران پیش از تغییر جنسیت خود مانند چالش های حضورش در مجالس، توالت و حمام عمومی زنانه پرداخت که جنجال برانگیز شد و به یکی از دلایل توقف پخش تاک شوی «طناز» و حذف کامل این برنامه از پلتفرم پخش کننده ی آن تبدیل شد.

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

تغییر جنسیت مازیار لرستانی

بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار (شهره) لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران و اصالتاً خرم آبادی است.

او فارغ‌ التحصیل رشته ی کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و همچنین فارغ‌ التحصیل رشته ی فیلمنامه‌ نویسی سینما در مقطع کارشناسی ارشد از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی مجتمع فیلمسازی باغ فردوس است.

لرستانی کار بازیگری را با نمایش های دانشجویی از سال ۶۴ آغاز کرد. در سال ۷۰ با بازی در فیلم سینمایی «نیاز» به کارگردانی علیرضا داوود نژاد وارد عرصه ی سینما شد.

فیلم «نیاز» اولین تجربه ی سینمایی مازیار لرستانی

لرستانی در دوران فعالیت حرفه ای اش در کنار بازیگری، کارگردانی و نویسندگی را هم تجربه کرده است.

او از سال ۶۶ تاکنون ۱۷ تئاتر حرفه ای به روی صحنه برده است. سریال تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند، فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» به کارگردانی محمدرضا زهتابی و چندین تله فیلم از جمله ی آثاری هستند که لرستانی در آن ها به عنوان نویسنده حضور داشته است. او چندین فیلم کوتاه و تله فیلم هم نویسندگی و کارگردانی کرده است.

مازیار لرستانی در نمایی از فیلم سینمایی «زیر درخت هلو»

لرستانی سابقه ی تدریس در دانشگاه و مدارس عالی را هم دارد و مؤسس و سرپرست گروه تئاتر آگر و طراح و رئیس خانه ی پیشکسوتان هنر هم هست.

فیلم های سینمایی «لیلی با من است»، «زیر درخت هلو»، «اخراجی ها» و «هزارپا»، و همچنین سریال های تلویزیونی «امام علی»، «فرار بزرگ» و «کلاه پهلوی» از مشهورترین آثار مازیار لرستانی هستند.

مازیار لرستانی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

بیشتر بخوانید:

اولین مصاحبه مازیار لرستانی با ظاهر جدید؛ روایت آقای بازیگر از ماجرای تغییر جنسیتش + ویدئو

خاطرات خنده‌دار مازیار لرستانی از حضورش در مجلس زنانه تا ورود به توالت مردانه + ویدیو

واکنش مازیار لرستانی به انتشار تصاویر خبرسازش در آغوش بازیگران زن + ویدئو

دیجیاتو
بدون نظر

ورود