اولین تریلر مسابقه‌ی Squid Game: The Challenge نتفلیکس منتشر شد + ویدیو

اولین تریلر مسابقه‌ی Squid Game: The Challenge نتفلیکس منتشر شد + ویدیو

مسابقه Squid Game: The Challenge نتفلیکس، مراحل بازی های فصل ۱ سریال Squid Game را بازسازی کرده و شرکت کنندگان به طور واقعی با هم رقابت می کنند؛ با این تفاوت که این بار هیچ‌کس نمی‌میرد.

درعوض، شرکت‌کنندگان چالش حرکت پشت سر موگونگوا، عروسک غول‌پیکر ترسناک را در حالی که کیسه های خون به تن دارند، انجام می دهند و اگر نتوانند چالش «چراغ قرمز… چراغ سبز» را کامل کنند، کیسه های خون روی تنه‌شان منفجر می‌شود. در مراحل دیگر، بازیکنان بازی مربوط به کوکی دالگونا را انجام می دهند و اگر کوکی آنها بشکند، عواقبی در انتظارشان است. 

این مسابقه سریالی که اوایل سال جاری در انگلستان فیلمبرداری شد، قرار است در ماه نوامبر از نتفلیکس پخش شود.

درست مانند سریال Squid Game، شرکت کنندگان، لباس‌های ورزشی سبز و سفید می‌پوشند و تنها با شماره‌هایشان به آنها اشاره می‌شود. نگهبانان هم با همان لباس های قرمز وحشتناک و ماسک های مشکی پوشیده حضور دارندئ و مانند Squid Game، آنها نیز هرگز یک کلمه صحبت نمی کنند.

سوال اصلی این است که آیا کسی مانند لی جونگ جائه می‌تواند بازی واقعی Squid را به سلامت تا انتها انجام دهد؟
اخبار ساخت مسابقه Squid Game: The Challenge، اولین بار در ژوئن گذشته اعلام شد و نتفلیکس اعلام کرد که ۴۵۶ شرکت کننده برای بزرگترین جایزه نقدی تاریخ تلویزیون رقابت خواهند کرد. در مجموع، ۴.۵۶ میلیون دلار برای هر کسی که بتواند تمام مراحل بازی را با موفقیت طی کند.

این مسابقات از جانب هوانگ دونگ هیوک، خالق سریال Squid Game حمایت شده است. براندون ریگ، یکی از معاونین نتفلیکس در بیانیه ای اعلام کرد: «سریال Squid Game با داستان گیرا و تصاویر نمادین هوانگ، دنیا را درنوردید. ما از حمایت او سپاسگزاریم که اکنون می توانیم دنیای خیالی را در این رقابت عظیم و تجربه اجتماعی به واقعیت تبدیل می کنیم.» 

مسابقه Squid Game: The Challenge

طرفداران این مجموعه درام شاهد ماجراهایی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی خواند بود. ۴۵۶ شرکت کننده ما، بزرگترین مسابقه ای را که تا به حال وجود داشته را پر از تنش و پیچ و تاب می‌کنند.»

منبع: people
دیجیاتو
بدون نظر

ورود