چگونه جذاب ترین استایل اسپرت تابستانه را بزنیم ؟

چگونه جذاب ترین استایل اسپرت تابستانه را بزنیم ؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

از پر طرفدار ترین استایل ها، استایل کژوال یا اسپرت می باشد. این سبک استایل از آیتم هایی راحت و آزاد تشکیل شده است و برای موقعیت های غیر رسمی و نیمه رسمی گزینه مناسبی به نظر می رسد. این سبک استایل یکی از محبوب ترین سبک ها برای جوانان نیز به حساب می آید.

با این که شاید استایل بی قاعده و آزادی به نظر برسد، اما از قواعد و قانون هایی پیروی می کند. از این رو باید بر اساس همین قوانین آیتم های مختلف آن کنار یکدیگر ترکیب شوند. استایل اسپرت، جزو استایل هایی است که در دنیای مد و پوشاک امروزی، آیتم های متنوع بسیاری برای این سبک استایل طراحی و تولید شده اند. به طور مثال یکی از معروف ترین آن ها شلوار زنانه اسپرت می باشد که انواع مختلفی از شلوار ها را در بر می گیرد.

در ادامه بیش تر به شرح و بررسی لباس های زنانه اسپرت و این سبک استایل پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

کدام لباس های برای استایل اسپرت مناسب هستند؟

استایل اسپرت، از جمله استایل هایی است که راحتی و شیک پوشی را در کنار هم به شما هدیه می شود. این سبک استایل هیچ محدودیت سنی ایجاد نمی کند و به لطف طراحان لباس، آیتم های متنوعی برای ست کردن در آن وجود دارند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد استایل های خیابان هم چون استایل کژوال، نداشتن تفکیک جنسیتی می باشد. گاهی اوقات حتی می توان از برخی لباس های مردانه، برای ست کردن استایل اسپرت زنانه استفاده نمود.

به طور کلی می توان گفت که لباس هایی که پوشیدن آن ها احساس راحتی ایجاد کرده و ظاهری رسمی ندارند، جز لباس های اسپرت به حساب می آیند. مهم ترین لباس هایی که می توان با آن ها سبک استایل خیابانی را به وجود آورد شامل کت شلوار زنانه اسپرت، شلوار زنانه اسپرت و پیراهن زنانه اسپرت می شوند.

این لباس ها به دلیل برخوردار بودن از ویژگی ها و مشخصه های مختص به استایل کژوال، بیش تر در این سبک استایل مورد استفاده قرار می گیرند. حال این که با آن ها چه آیتم هایی را ست کنیم تا اسپرت بودن استایل به خوبی نشان داده شود، از اصول خاصی پیروی می کند که اطلاع از آن ها چندان هم خالی از لطف نیست.

چگونه پیراهن زنانه اسپرت را ست کنیم؟

از ترند ترین و جذاب ترین آیتم هایی که می توانید برای داشتن استایل کژوال از آن استفاده کنید، پیراهن زنانه اسپرت می باشد. این لباس زنانه، به طور معمول از برش های ساده برخوردار شده است. هم چنین از پارچه های طرح دار و رنگارنگ برای دوخت آن استفاده می شود.

پیراهن های اسپرت، در مدل های بلند، کوتاه، آستین دار، بدون آستین، دکمه دار و بدون دکمه به بازار ارائه شده اند. به قدری تنوع رنگ و مدل در این لباس زنانه ایجاد شده است که هر سلیقه ای می تواند یکی از آن ها را برای استایل کژوال خود به تن کند.

بهترین آیتم ها برای همراهی با پیراهن زنانه اسپرت در یک استایل خیابانی کیف های رو دوشی با بند بلند، کوله پشتی ها، صندل های تابستانی، کفش های کتانی لژ دار، کفش های تخت روزمره، ونس ها و دیگر کفش های راحت می باشند.

اگر ظاهر ساده پیراهن و تک رنگ بودن آن چندان برای شما مطلوب نیست، می توانید از کمربند های پهن اسپرت برای بستن در قسمت کمر آن استفاده نمایید. البته اگر به اکسسوری کمربند علاقه دارید، بهتر است بدانید که برخی مدل های این لباس همراه با کمربند طراحی شده اند.

کت شلوار زنانه اسپرت، مناسب برای موقعیت نیمه رسمی

اگر تصمیم دارید در یک موقعیت نیمه رسمی حضور پیدا کنید اما چندان حوصله پوشیدن لباس های رسمی را ندارید، پیشنهاد می دهیم به سراغ کت شلوار زنانه اسپرت بروید.

کت شلوار ها از محبوب ترین ست های زنانه به شمار می آیند که با توجه به بازار عرضه و تقاضا، مدل های متنوعی از آن در رنگ و طرح پارچه های متفاوت طراحی شده اند. پس شک نکنید که به راحتی می توانید از کت شلوار زنانه اسپرت در استایل نیمه رسمی خود استفاده کنید.

آیتم هایی که می توانید برای ترکیب کردن با این لباس زنانه اسپرت در استایل استفاده کنید، شامل کفش های کالج، لوفر ها، کفش های تخت روزمره، کیف های کوچک با بند مچی، کیف های سایز کوچک با بند بلند و مدل رودوشی، شال های بلند و هنری، اکسسوری هایی به رنگ سیلور، کراپ و بادی می شوند.

حتما در زمان انتخاب هر آیتم، پالت رنگی استایل کژوال خود را مد نظر قرار دهید تا ترکیب رنگی درستی را انتخاب کنید. در غیر این صورت ممکن است شلخته و نامرتب به نظر برسید.

شلوار زنانه اسپرت لباسی همه فن حریف

لباس مهم دیگری که ساخت استایل خیابانی و کژوال را برای شما فراهم می کند، شلوار زنانه اسپرت می باشد. این سبک شلوار خود مدل های مختلف و متنوعی را شامل می شود که از شناخته شده ترین آن ها می توانیم به شلوار های کارگو، شلوار اسلش، شلوار های جین، شلوار سندبادی و لگ زنانه اشاره کنیم.

یکی از جذاب ترین آیتم های برای ست کردن شلوار زنانه اسپرت در استایل کژوال، تیشرت لانگ یا شومیز مانتویی می باشد. این دو لباس زنانه، ترکیب جذابی در استایل ایجاد خواهند نمود. البته لازم است بدانید که برای انتخاب کفش، صرفا باید به سراغ کفش های کتانی بروید.

به غیر از کفش های کتانی، مدل های دیگری برای ست کردن شلوار اسپرت زنانه مناسب نبوده و متناسب ترین مدل های کیف کوله پشتی ها کیف های رودوشی یک طرفه هستند تا اسپرت بودن این استایل را نشان دهند.

کراپ تیشرت ها و کراپ تاپ ها نیز گزینه های ایده آلی برای همراهی با این آیتم ها به حساب می آیند که بدون شک جذابیت استایل با شلوار اسپرت را دو چندان می کنند.

چه آیتم اسپرتی را نیاز دارید؟

برای این که بتوانید ساخت استایل کژوال را به درستی انجام دهید، باید آیتم های اسپرت متناسب و سازگار با یکدیگر را کنار هم ترکیب کنید. از این رو اگر متوجه شدید که برخی از لباس های متناسب برای استایل کژوال را در کند لباس های خود ندارید، پیشنهاد می دهیم نگاهی به لباس های زنانه اسپرت فروشگاه سنسی شاپ بی اندازید.

این فروشگاه جذاب ترین و بهترین کت و شلوار زنانه اسپرت، شلوار زنانه اسپرت، کراپ تاپ، شلوار زنانه اسپرت، تیشرت لانگ و… مناسب برای استایل خیابانی را کنار هم قرار داده است تا با بررسی آن ها، آیتم های اسپرت هماهنگ با یکدیگر را تهیه کنید.

تنها کافی است از لباس های اسپرتی که نیاز دارید، مطلع شوید و مدل و رنگ و طرح دلخواه خود را از میان محصولات سنسی شاپ خریداری کنید.

بدون نظر

ورود