مبارزه پرسروصدای جیک پال و نیت دیاز با پیروزی یوتیوبر معروف به پایان رسید + ویدیو

مبارزه پرسروصدای جیک پال و نیت دیاز با پیروزی یوتیوبر معروف به پایان رسید + ویدیو

جیک پال هنوز هم “بچه دردسرساز” است. این بوکسور که پیش تر اینفلونسر شبکه های اجتماعی بوده، روز شنبه در مقابل نیت دیاز، مبارز کهنه کار UFC به پیروزی قاطع (۹۲ – ۹۷، ۹۱ – ۹۸، ۹۱ – ۹۸) رسید و رکورد بوکس حرفه ای خود را به ۱ – ۷ (۱ – ۰ در برابر بوکسورهای حرفه ای) ارتقا داد.

ویدیوهای مبارزه جیک پال و نیت دیاز

جیک پال توانست نیت دیاز را ناک داون کند، اما مجبور شد برای پیروزی در این مسابقه پرتنش، تا پایان و رأی داوران صبر کند. ستاره شبکه های اجتماعی شش ماه پیش برای اولین بار طعم شکست را در برابر تامی فیوری چشیده بود و برای رستگاری در برابر یکی از محبوب ترین ستاره های MMA به رینگ بازگشت.

جمعیت پرشور از اوایل شب ورزشگاه خانگی تیم بسکتبال دالاس ماوریکس را پر کردند تا یک مبارزه فرعی را تماشا کنند که شامل مبارزان MMA، مدعیان برتر عنوان قهرمانی و حتی یک مسابقه مجدد قهرمانی وزن پر وزن بود. لوگان، برادر جیک، حتی بیش از ۱۱۰۰ مایل از دیترویت پرواز کرد تا با خواهر و برادرش همراه باشد.

ویدیوهای مبارزه جیک پال و نیت دیاز

اما پیروزی پال یک پیروزی واضح و یکطرفه نبود، به ویژه وقتی به آمار نگاه می کنیم. دیاز در طی ده راند ۳۹۲ ضربه پرتاب کرد که ۱۴۳ آن ها معادل ضربه معادل ۳۶ درصد به بدن پال برخورد کرد. در مقایسه، پل ۴۹۱ ضربه پرتاب کرد و در مجموع تنها ۳۵ درصد از آن ها روی بدن دیاز فرود آمد.

ویدیوهای مبارزه جیک پال و نیت دیاز

پال پس از پیروزی در این مسابقه گفت: «نیت سرسخت ترین فردی بود که تا به حال با او جنگیده ام». او با توصیف دیاز به عنوان “یک جنگجوی مطلق”، از حریف خود تمجید کرد و در عین حال گفت: «او سگ است و من سگ را راه می برم».

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • علی مرداد ۱۵, ۱۴۰۲

    داداش معلومه ساختگیه. پول گرفته ازین مشت بخوره

  • ممد مرداد ۱۷, ۱۴۰۲

    دیاز کارش مبارزه هست نه بوکس