اولین واکنش سام اصغری به درخواست طلاقش از بریتنی اسپیرز

اولین واکنش سام اصغری به درخواست طلاقش از بریتنی اسپیرز

سام اصغری بالاخره در یک استوری اینستاگرامی طلاق خود از بریتنی اسپیرز تنها یک سال پس از ازدواجشان را تایید کرد، طلاقی که بسیاری علت آن را خیانت اسپیرز اعلام کرده اند. همزمان، بریتنی اسپیرز برای اولین بار از زمانی که فاش شد از همسرش سام اصغری جدا شده، بدون حلقه ازدواجش دیده شده است. سام اصغری در استوری اینستاگرامی خود بدون اشاره به خیانت ادعایی همسرش گفته است: «بعد از ۶ سال عشق و تعهد به یکدیگر من و همسرم تصمیم گرفتیم که سفرمان با هم را به پایان برسانیم. ما به عشق و احترامی که به هم داریم ادامه خواهیم داد و همیشه برایش بهترین آرزوها را دارم. اتفاقات بد همیشه رخ می دهند. درخواست حفظ حریم خصوصی مضحک به نظر می رسد پس تنها از همه، از جمله رسانه ها می خواهم که مهربان و باملاحظه باشند».

طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز

این خواننده ۴۱ ساله و بازیگر ۲۹ ساله ایرانی در ژوئن ۲۰۲۲ پس از ۵ سال رابطه با هم ازدواج کردند و ادعا می شود که سام اخیراً به خاطر اتهام خیانت با بریتنی جروبحث داشته است. اصغری روز چهارشنبه با اشاره به “اختلافات غیرقابل حل” رسما درخواست طلاق داد و ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ را به عنوان تاریخ جدایی ذکر کرد.

طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز

در این شرایط، اسپیرز هنگام رانندگی در لس آنجلس پشت فرمان مرسدس بنز سفید رنگش بدون حلقه ازدواج دیده شد. بریتنی هنوز در مورد خبر طلاق اظهار نظری نکرده اما با انتشار یک پست عجیب در اینستاگرام در مورد وعده خرید «یک اسب به زودی» سکوت خود را شکست.

طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز

بر اساس اسناد دادگاه، اصغری از همسر میلیونر خود درخواست حمایت مالی (نفقه) و پوشش هزینه وکلایش را کرده است. نیل هرش، وکیل اصغری در خصوص وضعیت مالی این زوج نیز گفته با وجود اینکه توافق پیش از ازدواج این دو از دارایی های قبل از ازدواج شان محافظت می کند، هنوز باید وضعیت مالی آنها مشخص شود. وی ادعای مطرح شده در مورد اینکه اصغری قصد بر هم زدن توافق پیش از ازدواجش با بریتنی اسپیرز را دارد را رد کرد.

هرش گفته است: «[ سام ] هنوز ماهیت کامل و میزان دارایی ها و تعهدات اموال جداگانه هر طرف را تعیین نکرده است. موارد مختلفی از دارایی ها و اقلام های اجتماعی و شبه اجتماعی و بدهی ها وجود دارد که ماهیت و میزان کامل آن ها در حال حاضر برای [ سام ] ناشناخته است». یک منبع خبری مدعی است که بعید است توافق پیش از ازدواج این دو ملغی شود و به احتمال زیاد «بریتنی برای سام یک چک خواهد نوشت» و این پایان کار خواهد بود.

طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز

Page Six گزارش داده که بریتنی یک وکیل طلاق مشهور به نام لورا واسر را استخدام کرده است – کسی که پیش تر مشتریان طراز اولی مانند کیم کارداشیان، کوین کاستنر و جانی دپ داشته است.

اما گفته می شود که اصغری تهدید کرده که در صورت امتناع از مذاکره درباره شروطش، اطلاعات “فوق العاده شرم آوری” درباره همسرش منتشر خواهد کرد – چیزی که یک منبع نزدیک به اسپیرز به دیلی میل دات کام آن را «بی پایه و اساس» خوانده است. بریتنی پیش از این نیز در سال ۲۰۰۸ در حالی که با همسر سابقش کوین فدرلین ۴۵ ساله بر سر حضانت دو پسرشان مبارزه می کرد، از واسر کمک گرفته بود.

پیج سیکس بود که روز چهارشنبه گزارش داد که اصغری بر تلاش برای مذاکره بر سر امتیازاتی فراتر از قرارداد پیش از ازدواج متمرکز است و تهدید می کند که اطلاعات فوق العاده شرم آوری درباره بریتنی در اختیار عموم قرار خواهد داد مگر اینکه پولی دریافت کند.

طلاق سام اصغری از بریتنی اسپیرز

اما یک منبع دیگر به DailyMail.com گفت: « [ این ادعاها ] پوچ هستند و هیچ راهی وجود ندارد که وکیل او، که یک دادستان سابق فدرال است، هرگز به کسی اجازه دهد از بریتنی اسپیرز اخاذی کند».

پیج سیکس قبلاً فاش کرده بود که این قرارداد پیش از ازدواج کاملاً به نفع بریتنی است و «هر پولی که او قبل از مراسم عروسی به دست آورده، محافظت می شود». هنوز مشخص نیست که آیا سام می تواند بخشی از پولی را که همسرش در زمان ازدواجشان به دست آورده، بگیرد یا خیر.

دیلی میل روز چهارشنبه تایید کرد که اصغری و اسپیرز پس از “بحثی شدید” که در آن اصغری همسر خود را به خیانت و بی وفایی متهم کرده بود، راه خود را از هم جدا کرده اند. هنوز مشخص نیست که آیا این شایعات صحت دارند یا خیر.

گفته می شود اصغری شایعات مبنی بر خیانت اسپیرز را باور کرده، سپس این دو دعوای بزرگی داشته و اصغری از خانه شان خارج شده و اکنون در خانه خودش زندگی می کند. این دو در ژوئن ۲۰۲۲ با هم ازدواج کردند اما از سال ۲۰۱۶ با هم بوده اند.

مطالب مرتبط
۵ نظر

ورود

 • بهزاد مرداد ۲۶, ۱۴۰۲

  فاحشه خونست به مولا….

 • مهدی مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  خوب ما چه کار کنیم حالا؟

 • ایرانی نژاد مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  صد رحمت خدواند به اونها،
  شمایی که بدون دیدن داری چنین تهمت بزرگی رو به بنده های خدا میزنی دیگه چی هستی خدا داند و بس…
  عفت و حیا اول باید در کلام باشد، این الفاظ رکیک و جنسی رو جلوی دختر و خانم خودتون هم به‌کار میبرید؟
  خدا هدایتتون‌ کنه.
  هرچند حق الناس بخشیده نمی‌شود.

 • ژاکلین مرداد ۲۷, ۱۴۰۲

  بریتنی یه دوقطبیه چجور بااون روانی زندگی کنه خوب اون شخصیت داره واسه خودش حق جابجا کردن چوب کبریت هم نداشت مگه داریم مگه میشه

  • دیانا مرداد ۲۸, ۱۴۰۲

   خب مگه روز اول نمی‌فهمید دوقطبیه؟ یا پول بده یا راز فاش میکنم چیه دیگه
   معلومه از اول برا اخاذی و پولش نقشه داشته