اولین شکست نیکو علی والش؛ تماشاگران رأی داوران را «حق خوری» دانستند + ویدیو

اولین شکست نیکو علی والش؛ تماشاگران رأی داوران را «حق خوری» دانستند + ویدیو

نیکو علی والش، شنبه شب با سونا آکاله مسابقه داشت و با رأی اکثریت داوران بازنده اعلام شد. این شکست، واکنش های متفاوتی را به دنبال داشته است.

نیکو علی والش، بوکسور ۲۳ ساله، قبل از تساوی با دنی روزنبرگر در ماه اردیبهشت که نتیجه مسابقه پس از مثبت شدن تست دوپینگ حریفش به نفع وی تمام شد، در تمام هشت قبلی خود پیروز شده بود.

اولین شکست نیکو علی والش با رأی داوران

هواداران نیکو علی والش بلافاصله پس از شکست او در برابر سونا آکاله در شبکه‌های اجتماعی اعتراض خود را نشان داده و مدعی شدند که حداقل یک تساوی در این مسابقه شش راندی با “تقلب” و حق خوری از او گرفته شده است. یک نفر در توییتر نوشته است: «نیکو علی والش از شهر لاس وگاس در آخرین مسابقه‌اش در شهر تالسا مورد حق خوری قرار گرفت. او در واقع در آن مبارزه پیروز شد.» یک نفر دیگر هم می‌گوید: «این یک تقلب بود! نیکو علی والش همه راند‌ها را برد!”»

اولین شکست نیکو علی والش با رأی داوران

در پایان مشخص بود که علی والش از تصمیم داوران در پایان مسابقه به شدت عصبانی شده است، در حالی که حریف کامرونی او از پیروزی‌اش هیجان‌زده بود.

همراهان علی والش از جمله مادرش، رشیدا علی و پدر تعمیدی‌اش فلاوا فلاو، که یکی از بزرگ‌ترین افراد فعال در موسیقی رپ است، در کنارش بودند.

آن‌ها به سرتاسر آمریکا سفر می کنند تا از نیکو علی والش و برادرش بیاجیو حمایت کنند. بیاجیو، به عنوان یک آماتور در لیگ مبارزان حرفه‌ای (PFL)، راه خود را در دنیای هنر‌های رزمی ترکیبی (MMA) باز کرده است.

اولین شکست نیکو علی والش با رأی داوران

علی والش اخیراً در مورد شرایط سختی که به خاطر تبار خانوادگی‌اش در زندگی حرفه‌ای خود دارد، گفته است: “همه می‌خواهند یک علی را‌ شکست دهند. اولین باری که در باشگاه بوکس مسابقه دادم، این را احساس کردم.”

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود