کتک زدن شوکه کننده یک گردشگر کویتی در ترکیه تا سرحد مرگ + ویدیو

کتک زدن شوکه کننده یک گردشگر کویتی در ترکیه تا سرحد مرگ + ویدیو

یک کلیپ به طور گسترده در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته که به عنوان «حمله به یک گردشگر در شهر ترابزون ترکیه» گزارش شده است. این ویدیو، صحنه تکان‌دهنده‌ای را نشان می‌دهد که گردشگر کویتی بیهوش و بی حرکت روی زمین افتاده و بستگانش و تعداد زیادی از رهگذران دور او جمع شده‌اند.

یک اکانت ترکیه‌ای در توضیح این ویدیو گفته که آنچه رخ داده، یک سوء تفاهم بوده و مهاجمی که به توریست حمله کرده بود، دستگیر و فرد مجروح برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.

بنابر گزارش اکانت «Turkish Affairs» در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق)، این گردشگر کویتی در حالی که به همراه خانواده خود در میدان ترابزون در حال پیاده روی بوده، مورد تعرض ترک‌ها قرار گرفته و از ناحیه سر به شدت آسیب دیده است.

فرمانداری ترابزون با صدور بیانیه‌ای رسمی جزئیات این حادثه را تشریح کرده و از دستگیری فرد مظنون حمله به این گردشگر کویتی خبر داده است.

این بیانیه حاکی از آن است که در ساعت ۲۲:۲۰ روز ۲۵ شهریور در میدان شهر ترابزون، پلیس در محل برای آرام کردن دعوای لفظی بین دو گردشگر وارد عمل شده است.

به نظر می‌رسد که یک «فرد ترک» به دلیل «سوءتفاهم» و درک نادرست از وضعیت در این حادثه مداخله کرده، زیرا طبق تصور او گردشگران در مقابل پلیس مقاومت نشان داده بودند. در نتیجه، به یکی از گردشگران حمله کرده و او را به زمین انداخته است.

متهم بلافاصله توسط پلیس دستگیر و با دستور دادستان، تحقیقات جنایی از وی آغاز شده است.

همچنین بر اساس بیانیه فرمانداری ترابزون، تأیید شده که گردشگر کویتی در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته و خطری جان او را تهدید نمی‌کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • سامان شهریور ۲۷, ۱۴۰۲

  از ترکیه‌ای جماعت بیشتر از این نباید انتظار داشت.
  ملت ها پول هارو میبرن اونجا، اینها هم پاچه میگیرن.

 • تحریم ترکیه شهریور ۲۷, ۱۴۰۲

  من به جا مقامات کویتی بودم، ترکیه رو تحریم میکردم. بعدم میگفتم هرکی ترکیه بره باید ۱۰۰۰ دلار جریمه بپردازه. تا خود خرگوغان بیاد تلویزیون معذرت رسمی بخواد. بابا کویته ها. ایران نیست که مردمش نتونن جاهای دیگه برن. بعدم با دو سه کشور بهتر مثل مالزی و اندونزی و البانی و لبنان و کوزوو قرارداد توریستی میبستم. من مالزی رفتم. ترکیه هم رفتم. مالزی اصلا نگو . فکر میکنی اروپایی. ترکیه چند پله پایینتر از مالزیه. قیمتشونم به نسبت تقریبا یکیه. فقط هتل تو ترکیه ارزونتره.
  بعدم این مردم ترکیه یکم نژادپرستن. شب و روز تو گوششون خوندن که برتر هستن. یعنی حتی اون نظافت چی هتل با ما رفتارش بد بود. نگاه از بالا به پایین. روز سوم که داشتیم میرفتیم بیرون نظافت چی هتل تقاضای پول کرد برا تمیز کردن. ۲ تا خانوم بودن با تمسخر میگفتن مانی مانی. اشاره کردن به تخت خواب و گفتن روم سرویس مانی مانی. یعنی میخوایی اتاقتو تمیز کنیم پولشو بده. یعنی چی اخه؟ یعنی حالم بهم خورد ازشون.
  یکی از بدترین تجربه هام همین استانبول بود. فرودگاه صبیحه که موقع چک پاسپورت پلیس یه اخم کرد. انگار اومدم خواستگاری خواهرش.

  • عباس شهریور ۲۸, ۱۴۰۲

   خدارو شکر که شما هیچ …نیستی،روابط ۲تا کشورو با احساسات بچه گانه تصمیم میگیری؟