افشاگری دوست دختر کیانو ریوز از رابطه اش با این ستاره سینما

افشاگری دوست دختر کیانو ریوز از رابطه اش با این ستاره سینما

رابطه کیانو ریوز و دوست دخترش الکساندرا گرانت، باعث کنجکاوی و تحسین طرفداران این ستاره مشهور در سراسر جهان شده است. الکساندرا گرانت، در مصاحبه‌ای نظرش را درباره رابطه عاشقانه خود با کیانو ریوز، یکی از مرموزترین و محبوب‌ترین چهره‌های هالیوود گفته است.

کیانو، برای اولین بار او را در یک مهمانی شام در سال ۲۰۰۹ دیده است. در حالی که خط سیر زمانی دقیق رابطه عاشقانه کیانو و الکساندرا نامشخص است؛ دوست گرانت، جنیفر تیلی، در سال ۲۰۲۰ فاش کرده که این زوج سال‌ها در رابطه عاشقانه بوده‌اند. سپس، ریوز و گرانت در همان سال به شایعات پیرامون رابطه خود پرداختند.

رابطه عاشقانه کیانو ریوز با الکساندرا گرانت، مورد تحسین بسیاری از افراد قرار گرفته، زیرا به نظر می‌رسد که آن‌ها رابطه متعادل و سالمی با یکدیگر دارند. گرانت در مصاحبه اخیرش، دیدگاه منحصر به فردی را در مورد رابطه‌ با کیانو ریوز بیان کرده است: «خوبی عاشق شدن در بزرگسالی برای من این بوده که قبل از شروع رابطه‌ام، مسیر شغلی‌ام را ساخته بودم.»

علاوه بر این، گرانت در مورد حمایت و الهامی که او و ریوز به عنوان دو هنرمند برای یکدیگر فراهم می‌کنند، صحبت کرده است: «چیزی که در مورد کیانو و رابطه‌مان دوست دارم، تشویق یکدیگر برای ساخت جاده‌ها و فرصت‌های جدید است. این که شاهد حل مشکل طرف مقابل باشیم، بسیار الهام‌بخش است. او بسیار خلاق و مهربان است و به سختی کار می‌کند.»

ریوز، در حالی که پدرش در زندان به سر می‌برده بزرگ شده و گذشته سختی داشته است. علاوه بر این، خواهرش، کیم ریوز در سال ۱۹۹۱ به سرطان خون مبتلا شده و این بازیگر ۷۰ درصد از درآمد خود در فیلم ماتریکس (The Matrix) را برای تحقیقات سرطان خون صرف کرده است.

به نظر می‌رسد که کیانو و الکساندرا رابطه خوبی با هم دارند. امیدواریم که این زوج جذاب بهترین لحظات را با هم تجربه کنند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود