نمایشگاه مجازی فن نما، رویدادی فراتر از مرزها

نمایشگاه مجازی فن نما، رویدادی فراتر از مرزها

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

با گسترش ارتباطات مجازی و تمایل افراد به انجام کارها از طریق اینترنت، نمایشگاه‌های مجازی به عنوان دستیار هوشمند نمایشگاه‌های فیزیکی و مکمل آن‌ها، جایگاه ویژه‌ای در بین علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی و فناوری پیدا کرده‌اند. نمایشگاه‌های مجازی به صورت تحت وب برگزار شده و تمامی امکانات نمایشگاه فیزیکی را به‌صورت کاملا آنلاین برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کنند.

نمایشگاه مجازی فناوری و نوآوری اصفهان

نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری اصفهان) نمایشگاه فن‌ نما) از تاریخ ۱۰ الی ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲ در شهر اصفهان برگزار شد.
این نمایشگاه به عنوان یکی از نمایشگاه‌های برجسته ایران در زمینه فناوری، در شهر تاریخی اصفهان میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور بوده است که به مرحله تجاری‌سازی رسیده‌اند.
در نمایشگاه فن نما، شرکت‌های مختلفی در حوزه‌های مختلف از جمله محیط زیست، هوشمندسازی، ساختمان و صنایع وابسته، نفت و گاز و پتروشیمی، نوآوری و صنایع خلاق، فولاد، کشاورزی و امنیت غذایی، سلامت و فناوری زیستی، ماشین‌سازی و … از سراسر کشور حضور داشتند.
همزمان با برگزاری نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری فن‌نما به‌صورت حضوری در شهر اصفهان، این نمایشگاه با همکاری شرکت نمایشگاه‌ بین‌المللی اصفهان به شکل مجازی نیز از طریق پلتفرم نمایشگاه مجازی نمالاین برگزار شد که در حال حاضر با وجود اتمام زمان برگزاری نمایشگاه فیزیکی، امکان بازدید از نسخه مجازی آن به‌صورت آنلاین، به مدت ۳ ماه و تا تاریخ ۱۰ دی ماه در پلتفرم نمالاین مهیاست. در نمایشگاه مجازی فن نما بیش از ۱۰۰ شرکت برتر در حوزه فناوری و نوآوری حضور دارند که بازدیدکنندگان می‌توانند از محصولات و خدمات آن‌ها بازدید کنند. نمایشگاه مجازی فن‌نما به گونه‌ای طراحی شده‌است که امکان استفاده از مزایای نمایشگاه فیزیکی در نسخه مجازی آن نیز در دسترس بازدیدکنندگان قرار بگیرد. از مزایای این نمایشگاه تخصصی می‌توان به وجود بیش از ۳۰ فرصت‌ شغلی، بیش از ۱۰ فرصت سرمایه‌گذاری، امکان تعامل با غرفه‌داران و … اشاره کرد. در ادامه امکانات کامل این نمایشگاه مجازی را به تفکیک بررسی خواهیم کرد:

نمایشگاه مجازی فن نما، رویدادی فراتر از مرزها

امکانات نمایشگاه مجازی فن نما در پلتفرم نمالاین

 • مشاهده محیط نمایشگاه فن نما به صورت مجازی
  با اینکه حضور در نمایشگاه مجازی تجربه‌ای جدید است؛ اما در این نمایشگاه نیز می‌توانید محیط نمایشگاه فیزیکی را به صورت کامل و دقیق مشاهده کرده و احساس حضور فیزیکی در محل نمایشگاه را داشته باشید.
 • مشاهده محصولات و خدمات شرکت‌های حاضر در نمایشگاه فن نما
  در نمایشگاه مجازی، امکان مشاهده و بررسی محصولات و خدمات تمامی غرفه‌ها وجود دارد و بازدیدکنندگان می‌توانند به صورت کاملا هدفمند و بدون اتلاف وقت، غرفه‌های مدنظرشان را بررسی کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نیاز دست‌یابند.
 • دریافت کاتالوگ محصولات هر غرفه
  امکان دریافت کاتالوگ شرکت‌ها برای آشنایی با برند، محصولات و یا خدمات شرکت مدنظر مهیاست.
 • امکان گفت‌وگو با غرفه‌داران
  یکی از مهم‌ترین مزایای بازدید از نمایشگاه‌ مجازی فن نما، امکان برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه است. زیرا امکان ایجاد فرصت‌های زیادی از جمله فرصت همکاری، سرمایه‌گذاری، انجام معاملات تجاری و … از طریق برقراری تعامل سازنده با غرفه‌‌داران وجود دارد. 
 • مشاهده فرصت‌های شغلی
  نمایشگاه‌های تخصصی برای افرادی که علاقه‌مند به فعالیت در یک صنعت و یا شرکت خاص هستند، بسیار حائز اهمیت است. در نمایشگاه مجازی فن نما، بیش از ۳۰ فرصت شغلی معرفی گردیده است و علاقه‌مندان می‌توانند از این فرصت‌های شغلی استفاده کنند.
 • مشاهده فرصت‌های سرمایه‌گذاری
  در نمایشگاه مجازی فن نما بیش از ۱۰ فرصت سرمایه‌گذاری وجود دارد. تمامی سرمایه‌گذاران می‌توانند، پس از بررسی محصولات و تعامل با غرفه‌داران، در صورت تمایل از فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود در نمایشگاه استفاده کنند. 
 • امکان تنظیم وقت جلسه با غرفه‌داران
  امکان برقراری ارتباط به صورت جلسه با مسئولان غرفه‌‌ها مهیا بوده و بازدیدکنندگان می‌توانند تعاملات و مذاکرات مدنظر را در قالب یک جلسه مجازی انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از نمایشگاه مجازی فن‌نما، اینجا کلیک کنید.

بدون نظر

ورود