تغییرات ظاهری بازیگر خردسال «ای. تی. موجود فرازمینی» پس از گذشت ۴ دهه از اکران فیلم

تغییرات ظاهری بازیگر خردسال «ای. تی. موجود فرازمینی» پس از گذشت ۴ دهه از اکران فیلم

هنری توماس، بازیگر فیلم ئی. تی. موجود فرازمینی (E. T. the Extra-Terrestrial)، پس از گذشت چهار دهه از اکران این فیلم کلاسیک، تغییرات ظاهری زیادی داشته و قابل تشخیص نیست.

این فیلم علمی تخیلی، به کارگردانی استیون اسپیلبرگ در سال ۱۹۸۲ روی پرده سینما‌ رفته و هنری و همبازی‌اش درو بریمور به واسطه بازی در این فیلم شهرت زیادی پیدا کرده‌اند.

هنری توماس، تنها ۱۰ سال داشته که در نقش الیوت بازی کرده و درو نقش خواهر کوچکش را داشته است. در این فیلم، الیوت که درگیر طلاق والدینش بوده، یک موجود بیگانه را در حیاط خانه پیدا کرده و تمام تلاشش را می‌کند تا از او محافظت کند.

هنری با بازی احساسی خود تماشاگران این فیلم را تحت تأثیر قرار داده است. فیلم ئی. تی. موجود فرازمینی، به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های علمی تخیلی شناخته می‌شود.

هنری، اولین انتخاب برای بازی در نقش الیوت نبوده است. بازیگر دیگری پیش از او در چند سکانس بازی کرده، اما ظاهراً بخاطر رفتار نامناسب از فیلم کنار گذاشته می‌شود. به همین خاطر، استیون اسپیلبرگ مجبور شد که برای انتخاب بازیگر در نقش الیوت تست بازیگری برگزار کند.

هنری برای بازی در این نقش آموزش دیده و آنقدر استیون را تحت تأثیر قرار داد که این کارگردان بلافاصله بعد از تست پیشنهاد کار را به او داد. هنری در گفتگو با مجله Esquire در مورد تست بازیگری خود گفته که از او خواسته شده بود تا در یک صحنه احساسی به صورت بداهه بازی کند: «بخشی از نسخه اولیه فیلمنامه را خواندم و سپس از من خواسته شد که به صورت بداهه بازی کنم.»

«فکر می‌کنم اصل بداهه این بود: «شما یک نفر را پیدا کرده‌اید و قرار است که او را از شما بگیرند. او دوست شماست و واقعاً نمی‌خواهید که دوستتان را از دست دهید.» من شروع به گریه کردم و حدس می‌زنم که عملکرد خوبی داشتم.»

هنری فقط برای شرکت نکردن در کلاس پیانو شروع به بازیگری کرد؛ اما استیون به قدری تحت تأثیر استعداد او قرار گرفت که بلافاصله پس از تست بداهه او را برای بازی در نقش الیوت انتخاب کرد.

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود