۵ حقیقت درباره ویتوریا سرتی؛ مدل ایتالیایی و عشق جدید لئوناردو دی کاپریو

۵ حقیقت درباره ویتوریا سرتی؛ مدل ایتالیایی و عشق جدید لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو اخیراً با ویتوریا سرتی، مدل ایتالیایی دیده شده است. در عکس‌های منتشرشده، این زوج در حال قدم زدن در شهر سانتا باربارا در کالیفرنیا هستند.

دی کاپریو قبلاً با جیجی حدید که ظاهراً از دوستان سرتی است، در ارتباط بود. این دو مدل، در پروژه‌های متعددی با هم کار کرده‌اند و سال‌هاست که یکدیگر را می‌شناسند.

سرتی، علاوه بر همکاری‌هایش با حدید، روی جلد مجلات بین‌المللی متعددی ظاهر شده و در کمپین‌های تبلیغاتی برندهای مطرحی مانند پرادا، بولگاری و گوچی شرکت کرده است.

او در ایتالیا به دنیا آمده است

سرتی در ۷ ژوئن ۱۹۹۸ به دنیا آمده و در شهر کوچکی به نام برشا در میلان بزرگ شده است.

موفقیت سرتی در مدلینگ

سرتی در ۱۴ سالگی اولین مدلینگ خود را در Elite Model Look که یکی از معتبرترین مسابقات بین‌المللی مدلینگ در جهان است، انجام داد. او به عنوان فینالیست انتخاب شده و با این آژانس مدلینگ قرارداد بست. از آن زمان، سرتی در شغل خود موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. یکی از مهم‌ترین موفقیت‌های او، بستن قرارداد با شرکت شنل بوده است.

او اولین بار در آگوست ۲۰۲۳ با لئوناردو دی کاپریو دیده شد

طبق گزارش‌ها، سرتی از آگوست ۲۰۲۳ با ستاره فیلم گرگ وال استریت (The Wolf of Wall Street) رابطه عاشقانه داشته است.

در ویدیویی که اخیراً از سرتی و دی کاپریو منتشر شده، این زوج در حال رقصیدن با یکدیگر در یک کلوپ شبانه در جزیره ایبیزا هستند.

سرتی در سال ۲۰۲۰ ازدواج کرده است

سرتی در ۶ ژانویه ۲۰۲۰ با یک دی جی ایتالیایی به نام متیو میلری ازدواج کرد. این زوج، در مراسمی در جزیره ایبیزا در اسپانیا، مشرف به دریای مدیترانه ازدواج کردند.

از اواخر سال ۲۰۲۲، سرتی دیگر عکسی از میلری در شبکه‌های اجتماعی منتشر نکرده است.

سرتی همیشه نمی‌خواسته که مدل باشد

سرتی در اوایل کارش مطمئن نبوده که بخواهد شغل مدلینگ را برای طولانی‌مدت ادامه دهد. او در مصاحبه‌ای گفته است: «من همیشه نمی‌خواستم که یک مدل باشم، اما زمانی که این شغل را شروع کردم، متوجه شدم که چقدر آن را دوست دارم.»

به گفته سرتی، یکی از بهترین مزایای مدلینگ این است که می‌تواند به کشورهای مختلف در سراسر جهان سفر کند.

منبع: people
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود