ماجرای هولناک حمله سارقان با قمه به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

ماجرای هولناک حمله سارقان با قمه به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام که در آن بر تخت بیمارستان دیده می‌شود، مدعی شد که مقابل یکی از رستوران های تهران مورد حمله یک سارق با سلاح سرد قرار گرفته است. این بازیگر در این پست تجربه تکان‌دهنده خود از چگونگی حمله این دزد با قمه با هدف خفت‌ گیری را با جزئیات روایت کرد. این در حالی است که پس از دست به دست شدن این خبر در شبکه های اجتماعی و رسانه ها، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این اتفاق را «کاملا کذب و دروغ» خواند.

ماجرای حمله سارقان با سلاح سرد به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

مونا فرجاد دیروز دوشنبه ۱۵ آبان با انتشار چند عکس از خود در بیمارستان، نوشت که شب گذشته مقابل یک رستوران مردی به قصد سرقت تلفن همراه با کلاه مشکی و ماسک با قمه به او و یکی از دوستانش حمله کرده و اگر واکنش سریع او نبود بی‌شک الان اتفاق ناگواری افتاده بود.

او در ادامه گفته است که وقتی به بیمارستانی حوالی محل حمله مراجعه کرده، فهمیده که «هفته‌ای ۲۰ بار در آن خیابان دزدی و خفت‌گیری می‌شود.»

ماجرای حمله سارقان با سلاح سرد به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

تکذیب سرقت مسلحانه از مونا فرجاد از سوی پلیس

اما در حالی که تصاویر و شرح حمله دزدان با قمه در صفحه رسمی اینستاگرام مونا فرجاد منتشر شده، مرکز اطلاع‌ رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این ماجرا را تکذیب کرده است.

در متن اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ آمده است:‌ «برابر بررسی دقیق صورت گرفته، انتشار خبر در خصوص سرقت با سلاح سرد از یکی از بازیگران سینما و تئاتر کشور کاملا کذب و دروغ است.

ماجرای حمله سارقان با سلاح سرد به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

پلیس تهران همچنین درباره تصاویر منتشرشده از این بازیگر زن بر روی تخت بیمارستان اعلام کرد:‌ «این دروغ پراکنی با سوءاستفاده از تصویر این بازیگر در زمان مراجعه به یکی از مراکز درمانی صورت گرفته است.»

خبرگزاری فارس ضمن انتشار خبر «تکذیب سرقت مسلحانه از مونا فرجاد» مدعی شد که «حضور مونا فرجاد در بیمارستان صحت داشته اما به‌دنبال درگیری نبوده و صرف پیگیری روند درمانی وی برای یک بیماری قبلی بوده است.»

ماجرای حمله سارقان با سلاح سرد به مونا فرجاد و تکذیب پلیس

در روزهای اخیر امیر نوری، بازیگر سینما و تلویزیون، از یک دستبرد شبانه به منزل خود در شامگاه ۱۱ آبان خبر داده و گفته بود سارقان «بیش از یک و نیم میلیارد تومان» از اموال او، شامل گاوصندوق و مدارک مالی را به سرقت برده‌اند.

زهره سلطان‌ آبادی، همسر کیهان کلهر، نوازنده و آهنگساز برجسته نیز هفته گذشته با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام از سرقت برخی لوازم منزلشان خبر داد.

روز ۲۵ شهریور امسال لاله صبوری، بازیگر سینما و تلویزیون، هم با انتشار عکسی از خود گفته بود که به دلیل یک سرقت راهی بیمارستان و مچ دستش جراحی شده است.

روز نهم مرداد امسال هم علیرام نورایی، بازیگر سینما و تلویزیون، از خفت‌گیری و سرقت گردنبند طلای خود در بزرگراه همت تهران خبر داد.

اما بیش از همه این‌ها حمله مرگبار به خانه داریوش مهرجویی، کارگردان شناخته‌شده و به قتل رساندن او و همسرش، وحیده محمدی فر در ماه‌های گذشته خبرساز شد.

۲ نظر

ورود

  • حاج محمود آبان ۱۶, ۱۴۰۲

    اگه زنان حجاب خود را رعایت کنند شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود

  • شایان آبان ۱۶, ۱۴۰۲

    بله بله حتما باید زنا صورتشونو عین دوره ری قاجار بپوشونه از این به بعد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣😂😆😆😆😆🤣🤣😂