ارلینگ هالند اولین فوتبالیست جهان که می تواند درآمدی ۱ میلیارد پوندی داشته باشد!

ارلینگ هالند اولین فوتبالیست جهان که می تواند درآمدی ۱ میلیارد پوندی داشته باشد!

گفته می شود اریک هالند اولین فوتبالیستی است که می تواند یک میلیارد پوند درآمد داشته باشد. رافائلا پیمنتا، مدیر برنامه های این ستاره باشگاه منچستر سیتی ادعا کرده است که هالند می تواند درآمدهایی بیشتر از قرارداد معمول خود کسب کند. پیش از این تخمین زده می شد که هالند ۲۳ ساله در ورزشگاه الاتحاد هفته ای ۸۶۵،۰۰۰ پوند درآمد داشته باشد.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

این عدد شامل حقوق هفتگی او و همچنین پاداش قابل توجهی است که از طریق گلزنی و پیروزی در مسابقات به دست می آورد. با این حال، مدیر برنامه های او تصریح کرده است که این تازه آغاز درآمدهای بالقوه این مهاجم نروژی است. پیمنتا معتقد است که هالند می تواند به اولین فوتبالیستی تبدیل شود که از طریق حقوق تصویر خود ۱ میلیارد پوند درآمد کسب می کند.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

پیمنتا به گاردین گفته است: «من نمی گویم هزینه ترانسفر به این مبلغ می رسد. من می خواهم در مورد کل بسته ای که شما در طول حرفه خود تولید می کنید صحبت کنم. امروز شما می توانید تا ۳۵ سالگی بازی کنید. شما باید به حقوق، هزینه های ترانفسر، درآمد پخش، اسپانسرها، فروش بلیط، پیراهن فکر کنید. با بازیکنی مثل ارلینگ، این رقم به یک میلیارد می رسد. درآمدها در صنعت بازی های ویدیویی بسیار زیاد است. در متاورس، شاید من یک ارلینگ هالند دیجیتال را به قیمت ۲,۰۰۰ یورو (۱,۷۴۱ پوند) به ۱۰۰ میلیون نفر در هند، چین، برزیل، مکزیک بفروشم. شاید یک روز به لحظه ای برسیم که یک مسابقه فوتبال را با عینک تجربه کنیم که همان احساساتی را به وجود می آورد که انگار آنجا بوده اید».

وی در ادامه می گوید: «شما واقعاً با تجربه مجازی سه بعدی مواجه می شوید. بنابراین شاید ما تجربه فوتبال را نه تنها به پخش کننده ها بلکه به افرادی بفروشیم که هرگز نمی توانند بلیت برنابئو یا الاتحاد را تهیه کنند. آن ها می توانند بازی را طوری تجربه کنند که انگار آنجا هستند. بنابراین وقتی می گویم یک میلیارد، از چیزهای زیادی فراتر از بحث فیزیکی استفاده می کنم».

, Rafaela Pimenta

پیمنتا همچنین از «حرفه ای بودن» این مهاجم و خانواده اش تمجید کرده و تاکید کرده که او ثابت قدم باقی مانده است. مدیر برنامه های پیمنتا در ادامه گفته است: «من قراردان بستن با هالندها را دوست دارم چون آن ها انتظار حرفه ای بودن دارند و شفاف صحبت می کنند. مهم نیست که شما یک مرد هستید یا یک زن. آن ها به حرف های شما گوش می دهند. خیلی باحال است. او [ارلینگ] باور نکردنی است و بسیار خاکی است. او خوب می داند که کیست و چه چیزی را نمایندگی می کند. او هیچ توهمی ندارد. من هرگز این تغییرات منفی که شهرت و ثروت به ارمغان می آورند را در او ندیده ام. او تنها ۲۳ سال دارد، اما بسیار بالغ، بسیار عمیق، بسیار آرام است… و عاشق خوردن است!».

هالند در حال حاضر یک رشته قراردادهای تجاری را به دست آورده است که او را به یکی از سودآورترین ستاره های دنیای فوتبال تبدیل می کند.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

منچستر سیتی

هالند دستمزد بسیار خوبی از منچستر سیتی دریافت می کند. او حقوق پایه نزدیک به ۴۰۰ هزار پوند در هفته را دریافت می کند که با سایر ستاره های باشگاه برابری می کند، اما پاداش عملکرد این عدد را دو برابر کرده و به ۸۶۵,۰۰۰ پوند در هفته می رساند.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

سامسونگ نروژ

در زادگاهش، شعبه نروژ سامسونگ، هالند را در سال ۲۰۲۱ به چهره گوشی های خود تبدیل کرد. هنوز مشخص نیست که آیا او هنوز با سامسونگ قرارداد دارد یا خیر؛ اما گفته می شود که ارزش این قرارداد ۲ میلیون پوند بوده است.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

ساعت Breitling

سال گذشته، این برند ساعت ساز لوکس سوئیسی، هالند را به فهرست سفیران خود اضافه کرد. او با این قرارداد به سلبریتی های مشهوری مانند برد پیت، شارلیز ترون و آدام درایور که همگی نماینده این برند هستند، می پیوندد. گفته می شود هالند برای این امتیاز حدود ۱ میلیون پوند دستمزد دریافت کرده است.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

Hyperice

در طول سال ها، ستاره های ورزشی از ابزارهایی برای کمک به بازگشت از مصدومیت استفاده کرده اند، چیزی که برند Hyperice فراهم می کند. برجسته ترین محصول آن ها، نورماتک (NormaTec) است که از فشرده سازی پویای هوا برای ایجاد ماساژ ترمیمی برای کاربران استفاده می کند. به نظر می رسد پس از روزهای مسابقه، هالند و بسیاری دیگر به این روش ترمیمی روی می آورندو

هالند محصولات این برند را بسیار دوست دارد، او نه تنها سفیر این برند است، بلکه در کسب و کاری که اکنون ۵۶۰ میلیون دلار ارزش دارد، سهام دار است.

ارلینگ هالند چگونه می تواند به رکورد یک میلیارد دلار درآمد برسد؟

Viaplay

همچنین سال گذشته، هالند در کنار مکس ورشتاپن، قراردادی را با Viaplay امضا کرد تا در کنار این راننده فرمول یک، یکی از سفیران این سرویس استریمینگ نروژی باشد. با در اختیار داشتن حقوق پخش مسابقات لیگ برتر در سرزمین مادری هالند، به نظر می رسد که Viaplay و هالند با هم به انگلیس نقل مکان کرده اند.

بلافاصله پس از آمدن هالند به لیگ برتر، آن ها مستند هالند: تصمیم بزرگ (Haaland: The Big Decision) را تولید کردند که انتقال او به منچستر سیتی را شرح می داد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود