غوغای سلبریتی ها در تبلیغات سوپربول؛ از بن افلک و جنیفر آنیستون تا لیونل مسی + ویدئو

غوغای سلبریتی ها در تبلیغات سوپربول؛ از بن افلک و جنیفر آنیستون تا لیونل مسی + ویدئو

سالانه میلیون‌ها نفر مسابقات قهرمانی لیگ فوتبال ملی آمریکا موسوم به سوپربول (Super Bowl) را تماشا می‌کنند. درنتیجه فضای مناسبی برای رقابت برندها در این میان فراهم می‌آید. امسال شرکت‌ها برای یک تبلیغ ۳۰ ثانیه‌ای نزدیک به ۷ میلیون دلار خرج کرده‌اند.

آگهی‌های تبلیغاتی سوپربول، خود جدای از مسابقات NFL به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده‌اند و بسیاری از بینندگان بازی‌ها را تنها به خاطر دیدن تبلیغات تماشا می‌کنند. بسیاری از این آگهی‌های تبلیغاتی به دلیل کیفیت سینمایی، غیرقابل پیش‌بینی بودن، طنز سوررئال و استفاده از جلوه‌های ویژه به شهرت رسیده‌اند.

ازجمله چهره‌های معروفی که امسال در تبلیغات سوپربول حضور داشتند می‌توان به بن افلک و جنیفر لوپز، آرنولد شوارتزنگر، بیانسه، آنتونی هاپکینز، مارتین اسکورسیزی و بسیاری دیگر اشاره کرد.

در ادامه برخی از بهترین‌ها را آورده‌ایم.

دانکن دوناتس

حضور پرتعداد سلبریتی ها در تبلیغات جالب سوپربول + ویدئو

شرکت تولید شیرینی و کافی‌شاپ آمریکایی دانکن (Dunkin) تبلیغی با حضور بن افلک و جنیفر لوپز، در کنار دوست صمیمی افلک یعنی مت دیمون ساخته است. تام بریدی، پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ فوتبال آمریکایی نیز در این تبلیغ حضور دارد.

این تبلیغ را اینجا تماشا کنید.

استیت فارم

آرنولد شوارتزنگر و دنی دِویتو بار دیگر در کنار هم قرار گرفته‌اند اما این بار برای بازی در آگهی تبلیغاتی شرکت خدمات مالی آمریکایی استیت فارم (State Farm) که در زمینه ارائه خدمات بیمه، بانکداری و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند.

قهوه دمی سرد استوک

باشگاه فوتبال ورکسام ولز و بازیگر مشهور اهل ولز، سر آنتونی هاپکینز، در تبلیغ نوشیدنی سرد قهوه استوک (STōK Cold Brew Coffee) همکاری کرده‌اند.

این نوشیدنی اسپانسر رسمی تیم «اژدهایان سرخ» است.

اسکوئر اسپیس

شرکت آمریکایی ساخت و میزبانی اسکوئر اسپیس (Squarespace) برای آگهی تبلیغاتی خود از مارتین اسکورسیزی و دخترش فرنچسکا دعوت کرده است.

بی ام دابلیو

کریستوفر واکن در تبلیغ ب‌ام‌و (BMW) نقش خودش را بازی می‌کند و افراد مشهوری را می‌بیند که همگی سعی می‌کنند ادای لهجه نیویورکی معروف او را دربیاورند. یکی از این چهره‌ها آشر خواننده است.

آگهی با این شعار به پایان می‌رسد: «تنها یک کریستوفر واکن وجود دارد. و تنها یک وسیله نقلیه با حد نهایی و برترین قابلیت رانندگی»

هلمن

کیت مک‌کینون در تبلیغ سس مایونز هلمن (Hellmann) در کنار گربه‌ای ظاهر می‌شود که ظاهراً قادر است تنها یک کلمه بگوید: «مای-او»

میکِلوب اولترا

حضور پرتعداد سلبریتی ها در تبلیغات جالب سوپربول + ویدئو

لیونل مسی در حالی که منتظر آبجو میکلوب اولترا (Michelob Ultra) است، در ساحل با توپ فوتبال هنرنمایی می‌کند. جیسون سودیکیس و دن مارینو از جمله تماشاگران هستند.

این تبلیغ را اینجا تماشا کنید.

اوبر ایتس

جنیفر آنیستون و بسیاری از سلبریتی‌های دیگر حاضر در این تبلیغ چیزهای مهم بسیاری را فراموش می‌کنند زیرا به خاطر سپردن تمام چیزهایی که سرویس غذای اوبر (Uber Eats) ارائه می‌کند فضای زیادی از مغزشان را اشغال می‌کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود