غرفه رستوران سکانس آخر سریال «سوپرانوز» به قیمت ۸۲.۶ هزار دلار فروخته شد

غرفه رستوران سکانس آخر سریال «سوپرانوز» به قیمت ۸۲.۶ هزار دلار فروخته شد

مزایده غرفه ای که بازیگران سریال خانواده سوپرانو (The Sopranos) در سکانس آخر سریال در آن حضور داشتند، با پیشنهاد ۸۲.۶ هزار دلاری به پایان رسید.

هویت خریدار غرفه رستوران «هولستن» در بلومفیلد که سکانس های متعددی از این درام افسانه ای شبکه HBO در آن فیلمبرداری شده، فاش نشده است.

در سکانس آخر این سریال، «تونی» (جیمز گاندولفینی)، کارملا (ادی فالکو)، ای جی (رابرت ایلر) و میدو (جیمی لین سیگلر) در رستوران هولستن شام می خورند و سریال با پخش آهنگ «Do not Stop Believin» به پایان می رسد.

به گزارش نیویورک تایمز، این مزایده موفقیت بزرگی برای رستوران هولستن بوده که مالک آن امیدوار بود با فروش غرفه، ۱۰ هزار دلار برای کمک به پرداخت هزینه ۶۰ هزار دلاری جایگزینی آن دریافت کند.

این رستوران در هفته گذشته در اکانت رسمی اینستاگرام خود حراج را اعلام کرد.

زمان انجامش فرا رسیده است. ما این کار را دستکم نگرفته ایم.

امیدواریم که غرفه جدید شبیه به غرفه قبلی باشد.

وقتی مردم به اینجا می آیند، به سختی متوجه تفاوت خواهند شد.

صاحبان هولستن در توضیحات صفحه ای‌بی اعلام کردند که انجام این کار ضروری بوده و در مزایده بیش از ۲۳۰ پیشنهاد دریافت کردند.

همه چیزهای خوب گاهی اوقات نیاز به ارتقا دارند.

غرفه معروف خانواده سوپرانو در حال انجام تغییرات مورد نیاز است. ما از امروز غرفه دوست‌داشتنی‌مان را در سایت ای‌بی به حراج می گذاریم.

فرصت خرید این غرفه را تنها یک بار در زندگی خود دارید. بدیهی است که قرار نیست نوستالژی رستوران محبوبمان را از بین ببریم…. ما دیوانه نیستیم! فقط می خواهیم که این مکان را ارتقا دهیم.

در پستی که این حراج اعلام شد، شامل توضیحی از صاحبان هولستن بود که گفتند «نمی‌خواهند این کار را انجام دهند»، اما چاره ای جز این ندارند.

این غرفه بارها تعمیر شده و اثاثیه آن بیش از ۶۰ سال قدمت دارد. بدیهی است که ما نمی‌خواهیم این کار را انجام دهیم، اما شرایط به حدی رسیده که غرفه از نظر ساختاری دیگر ایمن نیست و ما باید در ابتدا به ایمنی مشتریان خود اهمیت دهیم.

ایمنی مشتری برای ما اولویت است و باید برای مشتریان ما هم باشد.

صاحبان هولستن  در روز شنبه، در اکانت اینستاگرام خود به مشتریان و طرفداران یادآوری کردند که این آخرین فرصتی است که می توانند با این غرفه عکس بگیرند.

در توضیحات تصویری دیگر از گاندولفینی در این غرفه و دو عکس دیگر از مشتریان آمده است:

این آخرین فرصت برای گرفتن عکس در این آخر هفته است. ما ساعت ۱۰ امشب تعطیل می کنیم و از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب یکشنبه باز هستیم.

سکانس پایانی سریال خانواده سوپرانو پر از درام و تنش بود.

تونی به رستوران هولستن می‌رود و به انتظار خانواده‌اش می‌نشیند.

مردم عادی وارد رستوران می‌شوند و تونی همواره دلهره دارد. انسان‌های غریبه یکی پس از دیگری از درب جلویی رستوران وارد محوطه می‌شوند. همسرش کارملا نیز وارد رستوران می‌شود و بعد از او یک مرد مشکوک و سپس پسرش، ای جی به داخل رستوران می‌آیند.

مرد مشکوک روی صندلی کنار پیشخوان می‌نشیند و مدام به عقب نگاه می‌کند و دختر تونی، میدو، در تلاش است تا خودرویش را پارک کند.

مرد مشکوک از صندلی‌اش بلند می‌شود و از کنار میز تونی عبور می‌کند تا به دستشویی برود.

در همین حال، میدو هنوز در تلاش است تا خودرویش را پارک کند. میدو که با عجله از خیابان عبور می‌کند، نزدیک است به خودرویی برخورد کند، زنگ در به صدا در می‌آید و وقتی استیو پری آهنگ «هرگز دست از تلاش برندار» را می‌خواند، ناگهان صفحه سیاه می‌شود و داستان این سریال به پایان می‌رسد.

سریال خانواده سوپرانو که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ به مدت ۶ فصل از شبکه HBO پخش شد، به عنوان یکی از بهترین و تاثیرگذارترین سریال های تلویزیونی در تمام دوران شناخته می شود.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود