شکیرا دلیل خود برای نفرت از فیلم «باربی» را فاش کرد

شکیرا دلیل خود برای نفرت از فیلم «باربی» را فاش کرد

شکیرا خواننده مطرح کلمبیایی، فیلم باربی را یک اثر «خوارکننده» نامید و دلایلش برای نفرت از این فیلم را فاش کرد.

او افزود: پسرانم از فیلم باربی متنفر شدند و احساس کردند که مردها را خوار و خفیف می‌کند. من تا حدی با آن‌ها موافقم. دارم دو پسر را بزرگ می‌کنم و می‌خواهم آن‌ها علاوه‌بر اینکه به زن‌ها احترام می‌گذارند، احساس قدرت هم داشته باشند.

چرا شکیرا از فیلم «باربی» متنفر است؟

شکیرا توضیح داد: من فرهنگ عامه را وقتی دوست دارم که می‌خواهد زنان را بدون دزدیدن فرصت مردان برای مرد بودن، تقویت کند؛ بدون گرفتن فرصت یک مرد برای مرد بودن، فراهم کردن نیازهای خانواده و محافظت کردن از خانواده.

فکر می‌کنم که مردان و زنان هرکدام هدف خود را در جامعه دارند. ما متمم یکدیگر هستیم و نباید فرصت کامل کردن یکدیگر را از دست بدهیم.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۹ نظر

ورود

 • بهی فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

  بانو شکیرا به سادگی متوجه نشده که دنیای باربی دقیقاً متضاد دنیای کنونی ماست و اون حس تحقیری که به مردها در فیلم روا داشته شده همونیه که خانما در دنیای خودمون احساس می‌کنن. بعداً که باربی و کن به شهر آدما می‌یان این موضوع کاملاً خود نمایی می‌کنه.
  وگرنه معلومه ظلم کردن و تحقیر کردن در هیچ حالتی خوب نیست. چه زن نسبت به مرد و چه مرد نسبت به زن

 • علی فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

  حرف حق

 • سید حسین سعادت میر قدیم فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

  درسته واقعا منم بخاطر همین موضوعات ژن مرد اصلا این فیلم باربی که در مورد ژن زنها است با رنگ کلی صورتی را نگاه نکردم .🙏🏻🙏🏻🙏🏻👷🏻‍♂️👷🏻‍♂️👷🏻‍♂️👷🏻‍♂️👍🏻🧭

 • ماشا ایول این فکر درسته فروردین ۱۴, ۱۴۰۳

  یعنی ففط خاک بر سر پیکه.

 • 🐱Mahdi😼 فروردین ۱۵, ۱۴۰۳

  ما نیز از فیلم های فمنیستی که تنفر از مردان را در زنان ایحاد می‌کند متنفر هستیم.

 • سوگل فروردین ۱۵, ۱۴۰۳

  هی

 • سوگل فروردین ۱۵, ۱۴۰۳

  اتفاقا دنیای باربی در اصل داره دنیای واقعی رو برعکس میکنه.در بعضی سکانس ها نشان داده شده که مرد ها حق نظر بسیار کمی دارند .همانطور که در دنیا واقعی زنان حق نظر بسیار کمی دارند.