احتمال انتشار عکس‌ های برهنه مایکل جکسون پس از پیگیری دوباره پرونده آزار جنسی او

احتمال انتشار عکس‌ های برهنه مایکل جکسون پس از پیگیری دوباره پرونده آزار جنسی او

دو مردی که ادعا می‌کنند مایکل جکسون در کودکی از آنها سوءاستفاده جنسی کرده، خواهان پرده برداشتن از پرونده‌های دادگاه سال ۲۰۰۵ مایکل جکسون هستند که در آن از اتهام پدوفیلی تبرئه شده بود. در این بین شرکت‌های تولید موسیقی جکسون بیم آن را دارند که عکس‌های برهنه «سلطان پاپ» با جهان به اشتراک گذاشته شود.

وید رابسون ۴۱ ساله و جیمز سیفچاک ۴۶ ساله ادعا می‌کنند که جکسون در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ میلادی، زمانی که این دو کودک بودند، بارها در مزرعه نِوِرلند و جاهای دیگر به آنها تجاوز کرده است.

این دو در دعوای حقوقی علیه شرکت‌های تولید موسیقی این خواننده که از زمان مرگ مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ متعلق به مایملک او بوده شکست خوردند اما شکایتشان سال گذشته بار دیگر به جریان انداخته شد.

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون

به عنوان بخشی از این پرونده که ممکن است اوایل سال آینده به دادگاه برود، آنها به دنبال دسترسی به اطلاعات محرمانه پلیس مربوط به اتهام پدوفیل بودن جکسون در سال ۲۰۰۵ هستند.

وکلای ام‌جی‌جی پروداکشنز و ام‌جی‌جی ونچرز معتقدند که هدف واقعی آنها عکس‌هایی است که پلیس از اندام تناسلی و بدن برهنه مایکل جکسون گرفته است.

جزئیات بیشتری از آنچه این عکس‌ها نشان می‌دهند و زمان یا دلیل گرفتن آنها مطرح نشده است.

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون

پلیس ایالات متحده در جریان بررسی ادعاهای تجاوز جنسی گاهی از شاکیان می‌خواهد که توضیحات دقیقی درباره اندام خصوصی و به‌طور کلی بدن متجاوز ادعایی خود ارائه دهند. این کار در جهت کشف هرگونه ویژگی منحصربه‌فرد که ممکن است ادعای آنها را تایید کند انجام می‌شود.

همچنین مشخص نیست که چرا وکلای شرکت‌های موسیقی جکسون بر این باورند که رابسون و سیفچاک به دنبال این هستند که عکس‌های برهنه «سلطان پاپ» را با جهان به اشتراک بگذارند.

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون
وید رابسون در کنار مایکل جکسون

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون
مایکل جکسون و جیمز سیفچاک

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون

اتهامات رابسون و سیفچاک به مایکل جکسون در مستند جنجالی «ترک نورلند» محصول سال ۲۰۱۹ شرح داده شد. سیفچاک ادعا کرد که از سال ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۲، از زمانی که حدود ۱۱ ساله بود و رابسون از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۶، از حدود هشت سالگی، مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

شکایت پیشین این دو نفر از شرکت‌های تولیدی جکسون رد شد و قاضی معتقد بود این شرکت‌ها وظیفه‌ای برای جلوگیری از سوءاستفاده جنسی از کودکان توسط جکسون ندارند.

احتمال انتشار عمومی عکس های برهنه مایکل جکسون

با این حال حکم تجدیدنظر در ماه آگوست نشان داد که شرکت‌های می‌توانند وظیفه جداگانه خود برای محافظت از قربانیان را داشته باشند حتی اگر آنها تنها متعلق به متجاوز باشند.

رابسون و سیفچاک نه تنها باید ثابت کنند که جکسون از آنها سوء استفاده کرده است، بلکه باید ثابت کنند که کارکنان شرکت او نیز در این امر شریک جرم بوده‌اند.

این دو می‌خواهند قبل از اکران فیلم زندگینامه مایکل جکسون در سال آینده که انتظار می‌رود تا حد زیادی تملق‌آمیز باشد، به دادگاه بروند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • رامین فروردین ۲۱, ۱۴۰۳

  تو این سن و سال حاضرن بی آبرو بشن ولی به پول کلان برسن !! یکی ۴۱ ساله یکی ۴۶ ساله !!

  • گامین فروردین ۲۳, ۱۴۰۳

   خدا رو شکر همه مثل تو عقب مونده نیستن که فکر کنن با مطرح کردن اینکه بهشون تجاوز شده آبروی خودشون میره نه متجاوز.
   برو شلوار خودتو بچسب تا روح مایکل از قبر در نیومده و نیومده سراغت کوچولو :))))
   اگرم اومد و بلایی سرت آورد خفه خون بگیر، چون آبروت !!!!!! میره