تصاویر جدید و حاشیه سازی از آرات حسینی که نسبت به سنش رشد مناسبی نداشته است + ویدیو

تصاویر جدید و حاشیه سازی از آرات حسینی که نسبت به سنش رشد مناسبی نداشته است + ویدیو

حتماً نام آرات حسینی کودک بااستعداد ایرانی که حرکات تکنیکی او مورد تقدیر لیونل مسی هم قرار گرفته بود را شنیده‌اید. کودکی که همواره نام او با حواشی مربوط به پدرش عجین شده و تمرینات سنگینی که او برای کودک پر استعدادش در نظر گرفته مورد انتقاد مردم در فضای مجازی قرار گرفته است.

دو سال پیش بود که این کودک با قراردادی حرفه‌ای به این سپاهان پیوست تا در آکادمی این باشگاه مسیر رشد و پیشرفت را طی کند. هر چند این قرارداد همکاری به دلیل دخالت‌های پدر آرات خیلی زود به پایان رسید و نهایتاً شاهد حواشی زیادی در این ارتباط بودیم.

بصیریان مربی بدنساز تیم اصفهانی درخصوص بسته شدن صفحات رشد این استعداد فوتبال گفت: با فشارهایی که به آرات آمده صفحات رشد او بسته شده است. آرات کودکی و بازی‌گوشی نکرده و از نظر ذهنی با همه بچه‌ها کاملاً متفاوت است. من دلم برای این بچه می‌سوزد. فشار تمرینی بالا باعث شده است صفحات رشد کودک بسته شود. او نیاز دارد تمریناتش تغییر کند تا بتواند رشد کند.

صحبت‌های بدنساز سپاهان باز نام این کودک را در فضای مجازی را بر سر زبان‌ها انداخت و حتی عده‌ای از هواداران فوتبال خواهان برخورد با پدر آرات شدند. حالا بعد از دو سال از آن ماجرا به نظر می‌رسد این کودک مستعد نسبت به سنش رشد مناسبی نداشته است. هر چند پدرش با پوشاندن لباس بزرگتر از سایز معمول به تن فرزندش سعی کرده قد او را بلندتر از حد فعلی نشان دهد اما کوتاهی قد این کودک مستعد توی ذوق مخاطب می‌زند.

منبع: برترین ها
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود