آیا شما هم همستر بازی می کنید؟ نتیجه نظرسنجی روزیاتو

آیا شما هم همستر بازی می کنید؟ نتیجه نظرسنجی روزیاتو

در هفته های اخیر شاهد محبوبیت یک بازی به نام همستر کامبت بوده ایم که بدون شک شما نیز دستکم نام آن را شنیده اید. این بازی که در تلگرام اجرا می شود به کاربران خود اجازه می دهد تا با جمع آوری یا ماین کردن سکه های مجازی از طریق ضربه زدن روی صفحه نمایش، بتوانند تعداد سکه های مجازی خود را افزایش داده و به درآمد دست یابند. این بازی همان رویه جمع آوری رمزارز از طریق بازی های تلگرامی نات کوین و تپ سواپ را دنبال می کند.

آیا شما هم همستر کامبت بازی می کنید؟

بدون شک شما نیز در هفته ای اخیر در میان دوستان و نزدیکان خود شاهد محبوبیت بازی تلگرامی همستر کامبت بوده اید. همستر کامبت چنان در ایران فراگیر شده که به یکی از بحث های اصلی روز تبدیل شده و حتی پایش به سیاست نیز باز شده است. برخی براورد می کنند که حدود ۳۰ میلیون ایرانی در هفته های اخیر مشغول این بازی شده اند و البته نقدهای بسیاری نیز به این رویه وارد شده است.

آیا شما هم همستر کامبت بازی می کنید؟

در روزیاتو، بر آن شدیم که از مخاطبان خود بپرسیم آیا بازی تلگرامی همستر کامبت را روی گوشی های هوشمند خود دارند یا نه. بدین بهانه حدود ۱۰ روز پیش یک نظرسنجی با عنوان «آیا شما هم همستر کامبت بازی می کنید؟» را روی سایت قرار دادیم و در این مدت نزدیک به ۴۰۰۰۰ نفر در نظرسنجی ما شرکت کردند که نتایج آن به شرح زیر است:

آیا شما هم همستر کامبت بازی می کنید؟

  • بله: ۱۳,۱۹۳ رأی (۳۴ درصد)
  • خیر: ۲۶,۱۴۷ رأی (۶۶ درصد)

بدین ترتیب، عمده مخاطبان روزیاتو مدعی شده اند که همستر کامبت را روی گوشی های خود نداشته و به موج دیوانه وار کاربران این بازی تلگرامی رمزارزی نپیوسته اند. شما نیز می توانید نظر خود را در مورد این بازی، محبوبیت آن در میان ایرانی ها و خود بازی در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود