شرط جنجالی ماهسون خواننده مشهور تُرک برای برگزاری کنسرت رایگان و توصیه به پزشکیان

شرط جنجالی ماهسون خواننده مشهور تُرک برای برگزاری کنسرت رایگان و توصیه به پزشکیان

ماهسون، خواننده مشهور ترک با انتشار یک استوری در اینستاگرام درخواست جالبی را از مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور ایران مطرح کرد.

من به آقای رئیس جمهور مسعود پزشکیان تبریک می گویم بزرگترین درخواست من از شما انجام اصلاحاتی است که زندگی زنان ایرانی را بهبود بخشد و از آنها در برابر خشونت محافظت کند.  من صمیمانه از شما درخواست می‌کنم که اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که زنان ما زندگی آرام تر و شادتر و عاری از ظلم و خشونت دارند.  اگر این اصلاحات را اجرا کنید به شما قول می‌دهم در بزرگترین ورزشگاه ایران کنسرت رایگان خواهم داد!

اما اظهارنظر او درباره پزشکیان جنجال زیادی به پا کرده است، برخی از نوع‌دوستی ماهسون ذوق‌زده شده‌اند و برخی دیگر این اظهارات او را دخالت تلقی کرده‌اند. مثلاً کامران بارنجی که اتفاقاً خیلی هم طرفدار پزشکیان بوده و خودش هم آذری زبان است، در نقد ماهسون نوشته: 

یک خواننده ترکیه‌ای جسارت کرده و به مسعود پزشکیان درباره مسائل زنان ایران پیام داده است. ماهسون اگر خیلی شهامت دارد درباره تورم، فشارهای سیاسی، وضعیت زندانیان و صدها مسئله دیگر ترکیه بنویسد. مثلاً در استوری‌اش از اردوغان درباره مرگ ناگهانی احمد کایا خواننده همزبان کُردش سوال کند.

چند نمونه از واکنش کاربران را بخوانید:

* کاربری به نام هما توئیت زد: اصلن به خاطر این قول و درخواست ماهسون هم که شده پزشکیان اولین اولویتش رو زنان قرار میده :)) من دیگه تازگیا به همه چی مشکوکم حتی استوری ماهسون! :))

* علی از فعالان مجازی با کنایه نوشت: ایکاش ماهسون از پزشکیان میخواست تغذیه رایگان دانش آموزان سراسر کشور را بر گردونه ببینه میتونه یا نه!

* نیلوفر نیز  در نقد این درخواست گفت: جدا از این استوری من خیلی ماهسون رو دوستش دارم و داشتم یادمه بچه که بودم آرزو میکردم ترکیه زلزله بیاد و ماهسون آواره بشه و پناه بیاره ایران و دیگه از ایران نره! خنگ بودم و زودباور.

* آرش هم نظر متفاوتی دارد: الان ماهسون خوبه؟ ترکیه ای هست هاااااا بعد استانبول بده؟ مموتی اونجاست.بذارید قدرت دست بگیرید بعد تناقضات روتین رو علنی کنید!

* اکانت توئیتری فیلسوف عصبانی هم نظر داد: آقای ماهسون عزیز! شما درترکیه سایه نداریدلذا نمیدونی واژه دولت در سایه یعنی چی! اگر آقای پزشکیان هم بخوادکاری کنه که زنهای ایرانی به جایگاه وحق قانونی خود برسند،این دولت در سایه است که هرگز اجازه اینکار را نخواهد داد. تازه به شما هم مجوز کنسرت نمیدن!

منبع: برترین ها
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود