از سگ کثیف تا سگ بزرگ

از فستیوال محلی در چین تا استراحت در منزل

از سگ کثیف تا سگ بزرگ

مجموعه ای از تصاویری را که مشاهده می کنید، در فهرست بهترین عکس های برگزیده ماه اخیر بوده اند. به دلیل مصادف شدن این نوبت عکس با مراسم استقلال سالانه کشور هند از بریتانیا در ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) سال ۱۹۴۷ میلادی، دو تصویر از این مجموعه به مردم این سرزمین تعلق گرفته است. با هم تصاویر را مرور می کنیم:

HHS-w900-h600

تصویر سگ آغشته شده به مدفوع را می بینیم. این سگ که لباس سنتی به تن دارد در فستیوال محلی و سنتی چینی که در میان قبایل میلائو Miao در منطقه جیانه Jianhe ایالت گوئزو Guizhou رواج دارد، شرکت داده شده. این عکس جزو برگزیده های رویترز در روزهای اخیر است.

1-w900-h600

زنان شهر ابیجان Abidjan در ساحل عاج، مشغول فروش صابون هایی هستند که به آن کاباکرو kabakrou گفته می شود. این صابون، از روغن پالم و سودای تند ساخته شده است.

2-w900-h600

دو مرد اهل زیمباوه درپایتخت این کشور یعنی هراره Harare، در اعتراض به  فساد مالی در کشورشان، سیگارشان را با اسکناس روشن می کنند.

3-w900-h600

زنان اهل نایروبی کنیا را ملاحظه می کنید که مشغول بسته بندی محصولات کارخانه دورمنس Dormans هستند. این کمپانی قدیمی ترین کمپانی قهوه این کشور به شمار می رود.

&NCS_modified=20160813151222&MaxW=960&imageVersion=default&AR-160819699-w900-h600

تصویر مرد غیرنظامی سوری در حال اصلاح صورت دوستش. این عکس در گروه منتخب های عکس دوهفته اخیر خبرگزاری رویترز بوده است.

kjg,-w900-h600

شهر پکن چین، تصویری از مسابقات دوستانه فوتبال بر روی گل Swamp Soccer China tournamen را می بیینم که اخیرا برگزار شده است. در این مسابقات در مجموع ۳۲ تیم شرکت کردند که به مدت ۲۴ دقیقه روی گل بازی می کردند.

h;h-w900-h600

دختران مدرسه ای هند را می بینیم که لباس های سنتی پنجابی به تن کرده اند و رژه روز مراسم استقلال هند India’s Independence Day را در مراسم آرمیستار Amritsar مشاهده می کنند. این جشن مربوط به استقلال کشور هند از انگلستان در ۱۵ آگوست سال ۱۹۴۷ میلادی است که در روز دوشنبه ۲۵ مرداد امسال نیز همانند سال های گذشته در این کشور برگزار شد.

hah-w900-h600

پارکوربازان افغان در خرابه های کابل

GJK-w900-h600

 تصویر دو راکون که در سئول کره جنوبی مشغول خوردن خوراکی. شکار این تصویر، آن را در میان بهترین تصاویر هفته اخیر قرار داده است.

JM-w900-h600

پل الیس Paul Ellis عکاس، منطقه ای به نام لیسوو Leasowe  در بندر لیورپول دریای ایرلند Liverpool Bay in the Irish Sea را چنین به تصویر کشیده است. عکس او در میان بهترین عکس های ماه اخیر قرار گرفته است.

HDG-w900-h600

کودکان سودانی در روستای ماکلی Makli را ملاحظه می کنید که مشغول گل بازی در کرانه های رودخانه به گل نشسته گاش River Gash هستند. این رودخانه در منطقه فقیرنشین شرق ایالت کاسالای Kasala اریتره قرار گرفته است.

rtw-w900-h600

 نارندرا مدی Narendra Modi  نخست وزیر هند در مقابل دژ تاریخی سرخ در روز استقلال سرزمینش

shgj-w900-h600

 تصویر حرکات موزون دختران سنگاپوری در ۵۱ ام سال استقلال کشورشان از مالزی. این اتفاق تاریخی در سال ۱۹۶۵ به وقوع پیوست.

1-w900-h600

تصویر یکی از بزرگ ترین سگ های جهان

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود