مردی که نمی تواند از دست غازی که نجات داده رهایی یابد [تماشا کنید]

وقتی یک غاز دلباخته صاحب خود می شود

مردی که نمی تواند از دست غازی که نجات داده رهایی یابد [تماشا کنید]

وقتی «مایک جیوانجی» یک بچه غاز دوست داشتنی را از غرق شدن در دریاچه اوسوِگو در اورِگان نجات می داد، هرگز تصور نمی کرد که این پرنده، به عاشق بی همتای وی تبدیل شده و هر لحظه در کنارش باشد.

جیوانجی در آن زمان این غاز را به خانه آورده و نام «کایل» را برای وی انتخاب نمود و تصمیم داشت پس از بهبود یافتنش، او را دوباره به محل اقامتش باز گرداند. اما داستان به گونه ای دیگر رقم خورد و این بچه غاز کوچک، یک دل نه صد دل عاشق مایک شد. شدت این عشق به حدی است که کایل حتی یک ثانیه هم از کنار مایک تکان نمی خورد.

1

جیوانجی در رابطه با این موضوع چنین بیان داشته که: «من بارها تصمیم گرفته ام که از دست این پرنده خلاص شوم. حتی یک بار او را به مکانی بسیار دور که چندین کیلومتر با خانه ام فاصله داشت بردم و هنگامی که برگشتم دیدم او قبل از من به خانه برگشته و منتظر من است.»

2

نکته خنده دار ماجرا این است که این غاز کانادایی به شدت هم به حضور زنان دیگر در کنار مایک حسادت می کند. به گفته صاحبش، این غاز به شدت باهوش است و وقتی زنی در کنار من می نشیند او به خوبی می توان تهدید را حس کرده و واکنش نشان دهد.

3

مایک ادعا می کند زندگی اش به واسطه حضور این غاز فلج شده و در طول روز از انجام برخی کارهای روزمره اش باز می ماند. اما ظاهرا هیچ راهی برای خلاصی از این پرنده وجود ندارد. اکنون نزدیک دو سال است که این غاز به مایک چسبیده و راحتش نمی گذارد.

منبع: boredpanda
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود