وقتی یک پیت بول تریر پرستار کودک می شود

وقتی یک پیت بول تریر پرستار کودک می شود

یک زوج آمریکائی به نام های مارلون و گرنان در اقدامی عجیب، اجازه داده اند که سگ خانگی شان که یک پیت پول تریر  غول پیکر است از نوزادشان نگهداری کند.

1

این افراد تنها والدین دنیا هستند که به بزرگ ترین و قدرتمندترین پیت بول تریر دنیا اعتماد کرده و فرزند تازه متولد شده خود را در اختیار وی گذاشته اند تا همانند یک برادر بزرگ تر از او محافظت کند. این سگ «هالک» نام دارد و همانند هالک داستانی، بزرگ و بدقواره است.

6

بد نیست بدانید آرواره های این سگ به قدری محکم و قدرتمند است که می تواند همانند یک خلال دندان بازوی انسان را گاز گرفته و خرد کند.

3

البته این نخستین باری نیست که این زوج پرستاری کودک خود را به هالک سپرده اند. هنگامی که «جردن»، فرزند بزرگشان متولد شد نیز این پیت بول تریر در خانه آنها واقع در نیوهمپشایر در آمریکا، همراهشان بوده است.

2

لیزا ۲۵ ساله در این رابطه گفته: «من از اینکه هالک اطراف فرزندمان بچرخد هیچ وحشتی به دل راه نمی دهم زیرا خیالم از جانب بی خطر بودن او کاملا جمع است. هنگامی که نخستین پسرم به دنیا آمد، هالک در خانه بود. او همیشه نظاره گر نگهداری من از فرزندم بود و در مواقعی که جردن گریه می کرد، خودش را به او می رساند تا ببیند علت گریه او چیست.»

وی همچنین اظهار داشته که: «باید بگویم که هالک، یکی از بهترین پرستارهای فرزندان ما به شمار می رود.»

4

این خانواده، در سال ۲۰۱۵ و به واسطه انتشار ویدئوهایی که در آن هالک از فرزندان آنها مراقب می کند، مشهور شدند. این ویدئوها در آن زمان وایرال شده و بیش از یکصد میلیون بار در یوتوب تماشا شده بودند.

در بسیاری از این فیلم ها، این سگ غول پیکر در حال محافظت از فرزندان خانواده مورد بحث است.

7

لیزا همچنین بیان داشته که این سگ بسیار متعادل و باهوش است و به خوبی می داند که پسران ما کودک هستند و آنها را همانند فرزندان خود دانسته و با مهربانی از آنها مراقب می نماید.

8

در آخر هم اشاره کنیم که برای دیدن ویدئوهای این سگ مهربان می توانید به کانال Barcroft Animals در شبکه اجتماعی یوتوب مراجعه کنید.

منبع: mirror
بدون نظر

ورود