با یخچال «بالافریزر» سامسونگ بیشتر و بهتر آشنا شوید

راهی برای تازه ماندن مواد غذایی

با یخچال «بالافریزر» سامسونگ بیشتر و بهتر آشنا شوید

در دنیای امروزی که همه به دنبال مدرن ترین و به‌روزترین تکنولوژی ها در وسایل خانگی خود هستند، سامسونگ را می توان پیشگام ارائه محصولاتی با چنین مشخصاتی به حساب آورد. این شرکت کره ای، در روزمره ترین وسیله های برقی خانه، ایده هایی را پیاده سازی کند که موجب سهولت بیشتر زندگی مشتری ها بشود.

از جمله جدیدترین تلاش چشم بادامی ها را می توان یخچال‌های بالافریزر با فناوری خنک‌کننده دوگانه برشمرد که به موجب آن رطوبت داخلی یخچال به ۷۰ درصد افزایش یافته؛ این در حالی است که دیگر دستگاه های مشابه فقط ۳۰ درصد رطوبت را ارائه می دهند.

برای آشنایی بیشتر با این وسیله از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب بیانیه خبری این محصول که توسط دفتر روابط عمومی سامسونگ در تهران برای روزیاتو ارسال شده را مطالعه کنید.

انواع سالادها امروزه یکی از اجزای مهم هر وعده غذایی هستند؛ به‌خصوص برای کسانی که رژیم غذایی دارند. اما وقتی خانم خانه، خسته از سرکار برمی‌گردد، معمولا با صحنه ناخوشایندی در یخچال مواجه می‌شود که درست کردن سالاد را با چالش روبرو می‌کند. مواد غذایی اولیه سالاد که از روز قبل در یخچال مانده‌اند، آنچنان پلاسیده شده‌اند که دیگر نمی‌توان از آنها استفاده کرد.

حالا تصور کنید در همین وضعیت، یک مهمان ناخوانده داشته باشید. تنها راه موجود این است که کاهوها و گوجه و خیار پلاسیده را دور بریزید و دوباره خرید کنید. آیا فرصت چنین کاری همیشه وجود دارد؟ آیا دور ریختن مدام مواد غذایی، کار درستی است؟ اجازه بدهید راهکاری به شما نشان بدهیم که همیشه سالادی شبیه آنچه در بهترین رستوران‌ها می‌خورید، داشته باشید.

باغچه سبزیجات در یخچال

twin-cooling-1

معمولا تمامی یخچال‌ها، قسمتی به عنوان فریزر دارند و مشکل دقیقا از همین‌جا آغاز می‌شود. هوای مورد نیاز فریزر، سرد و خشک است، اما هوای یخچال باید مرطوب باشد تا مواد غذایی ماندگاری بیشتری داشته باشند.

سیستم خنک‌کننده یخچال‌ها، هوا را در تمامی قسمت‌ها می‌چرخاند و بدین ترتیب، هوا پس از یکبار ورود به فریزر، خشک می‌شود. این هوای خشک، آب موادی مانند کاهو و خیار را گرفته و باعث پلاسیدن آنها می‌شود.

میوه‌ها و سبزیجات آب بسیاری در خود دارند و همین آب است که طراوت، تردی و تازگی را به آن‌ها هدیه می‌دهد. اگر میوه‌ها و سبزیجات آب خود را از دست دهند، پلاسیده می‌شوند و دیگر طراوت و تازگی همیشگی خود را ندارد. راهکار قدیمی‌ها برای رهایی از این مشکل، پیچاندن برخی از مواد غذایی خام در روزنامه بود. اما امروزه می‌دانیم که با این کار، سرب روی کاغذ، با مواد غذایی مخلوط می‌شود. پس چه باید کرد؟

روش بهتر و امروزی این است که هوای درون یخچال را همواره مرطوب نگهداریم. برای این کار لازم است از مخلوط شدن هوایی که در یخچال گردش دارد با هوای فریزر، جلوگیری کنیم. سامسونگ در جدیدترین مدل‌های یخچال‌هایی که تولید می‌کند، این کار را انجام داده است.

یخچال‌های بالافریزر سامسونگ با فناوری خنک‌کننده دوگانه (Twin Cooling) یا همان سری‌های RT7000 و RT6000 سامسونگ، دو خنک‌کننده مجزا دارند.یکی برای فریزر و دیگری برای یخچال.

بدین ترتیب، هوای این دو بخش با یکدیگر مخلوط نمی‌شود که یکی از مزایای این جدا شدن، مرطوب ماندن هوای یخچال است، به طوری که این فناوری باعث حفظ ۷۰ درصد رطوبت یخچال می‌شود در صورتی که در یخچال‌های معمولی رطوبت نزدیک به ۳۰ درصد است.

twin-cooling-3

بدین ترتیب شما می‌توانید تا مدت‌ها، مواد غذایی تازه در یخچال داشته باشید و در همان حال، از امکانات یک فریزر خوب بهره ببرید. حالا دیگر شما همیشه یک باغچه کوچک سبزیجات در یخچال دارید و نگران مهمان ناخوانده یا کاهوهای پلاسیده نیستید.

یخچال‌های سامسونگ با خنک کننده دوگانه در ۶ مدل با حجم‌های مختلف و با نام‌های  RT860، RT840، RT820، RT640، RT600 و RT580 در بازار ایران حضور دارند. یک یخچال جدید، هم به رژیم غذایی شما کمک می‌کند، هم به اقتصاد خانواده.

درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ الکترونیکس الهام‌بخش دنیا است و آینده را با ایده‌های نو و فناوری‌های خلاقانه و کاربردی اش شکل می‌دهد. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت این کمپانی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود