نگاهی به تصاویر جالب ارتباط کودکان با سگ های بزرگ تر از خودشان

نگاهی به تصاویر جالب ارتباط کودکان با سگ های بزرگ تر از خودشان

«کودکان کوچک و سگ های بزرگشان» نام یک مجموعه عکاسی است که توسط هنرمندی به نام «اندی سلورستاف» تهیه شده است و تصویرگرِ رابطه عمیق میان کودکان و سگ ها به شمار می رود.

اندی ۵۸ سال سن دارد و چندین سال است که عکاسی می کند اما این برای نخستین بار است که به صورت سریالی و یک پروژه مشخص از هنر خود بهره می گیرد. مجموعه کودکان و سگ ها از هزاران عکس که در طول ۴ ماه در سنت پترزبورگ گرفته شده اند، تشکیل شده است.

بد نیست بدانید که فرد یاد شده، این عکس ها را به صورت یک کتاب به چاپ رسانده است.

«سلورستاف» به سگ های دانمارکی، گرین دین، نیوفاندلندز، تریر سیاه روسی و بریدز بسیار علاقه دارد. وی در این رابطه بیان داشته که: «پیش از این پروژه هم همیشه از سگ هایی که در مسیر خود می دیدم عکاسی می کردم. همه سگ ها شخصیت های منحصر به فرد خود را دارند. به همین خاطر است که ما حس نزدیکی زیادی به آنها داریم. من در این مجموعه سعی کرده ام همین موارد را به تصویر بکشم.»

در ادامه می توانید گوشه ای از این پروژه عکاسی را مشاهده کنید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • عامر آذر ۲۷, ۱۳۹۵

    چه صمیمیتی

  • Akram آذر ۲۹, ۱۳۹۵

    زندگی و خوشبختی از دید من شاد کردن دیگران ‘و لبخند بر روی لب کودک ترسان و دلشکسته ونگران اوردن است . و عتماد به نفس به سالمندان و همدردی و شادی بخشیدن و حمایت کردن از انهاست.. خوشبختی یعنی دیدن خوشبختی و شادی دیگران . خوشبختی یعنی از خود بیرون شدن و عمیق به اطراف نگریستن و مثبت بودن برای مخلوق خداوند. خوشبختی یعنی رضایت و شادی دیگران را مشاهده کردن و سهیم و شریک شدن در شادی دیگران و بانی ان شادی بودن وادامه