با ویژگی های مایکروفرهای «هات‌بلاست» سامسونگ بیشتر آشنا شوید

با ویژگی های مایکروفرهای «هات‌بلاست» سامسونگ بیشتر آشنا شوید

آشپزی در مایکروفر چندان آسان و جالب به نظر نمی رسد. بسیاری از ما از این دستگاه فقط برای گرم کردن خوراکی ها، باز کردن یخ غذاهای منجمد یا پختن غذاهای ساده ای همانند لازانیا استفاده می کنیم. اما بدون شک خوب می دانید که این وسیله، کاربردهای متنوعی دارد و نمونه هایی که در سال های اخیر روانه بازار شده اند، امکاناتی همانند گریل و جوجه گردان و … نیز دارند که آشپزی را به مراتب سریع تر و آسان تر کرده اند.

در میان برندهای موجود در بازار، سامسونگ در سال های گذشته با مایکروفرهای خانواده سامی با فناوری هات‌بلاست روش جدیدی برای طبخ غذا را به مشتری های خود ارائه داده. به موجب این فناوری، سطح گریل افزایش یافته و جریان هوای داغ به صورت مستقیم و پر‌قدرت روی غذا دمیده می شود تا غذایی خوش طعم در اختیار آشپز قرار دهد.

برای آشنایی بیشتر با مایکروفرهای خانواده سامی، از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب بیانیه خبری این محصول که توسط دفتر روابط عمومی سامسونگ در تهران برای روزیاتو ارسال شده را مطالعه کنید.

رستورانی در آشپزخانه

مایکروفرهای خانواده سامی (سامی ۶ و سامی ۱۴) با فناوری هات‌بلاست (HotBlast) روش جدیدی برای طبخ غذا پیشنهاد می‌دهند. با مایکروفرهای هات‌بلاست می‌توان مانند سرآشپزها، غذایی لذیذ، خوش‌طعم و برشته با حفظ طعم و تازگی ماده غذایی طبخ کرد که طعم آن مانند غذاهای رستوران لذیذ خوشمزه باشد.

 تقاطع سرعت و برشته بودن

سامسونگ فناوری هات‌بلاست را در مایکروفرهای خانواده سامی خود به کار برده است تا سرآشپز خانه بدون صرف کردن وقت زیادی پای اجاق گاز یا فر، غذایی ترد، برشته و البته سالم برای اعضای خانواده مهیا کند. هات‌بلاست فناوری‌ای است که نشان از تکامل با خود دارد. سرعت و کیفیت با این فناوری هیچگاه قربانی یکدیگر نمی‌شوند و سرآشپزی که از مایکروفرهای سامسونگ با این فناوری استفاده می‌کند، هم سرعت و هم کیفیت غذای پخته شده را با هم دارد. غذایی که سریع‌ آماده می‌شود و در عین حال بسیار ترد و برشته است.

در مایکروفرهای هات‌بلاست از طریق دمیدن مستقیم و پر‌قدرت جریان هوای داغ بر سطح غذا و همچنین افزایش سطح گریل، غذایی خوش‌طعم و برشته تهیه می‌شود که زمان پخت آن نسبت به مایکروفرهای معمولی، ۵۰ درصد کمتر است. این کاهش زمان، به دلیل وجود یک فَن بزرگ‌ و همچنین افزایش قدرت دستگاه تا ۲۷۰۰ وات، میسر شده. به این ترتیب، با استفاده از این دستگاه با هیترهای گسترده و قدرت بیشتر، می‌توان غذا را بهتر و یکنواخت‌تر گریل و برشته کرد. با استفاده از مایکروفرهای هات‌بلاست، دیگر نیازی به وجود همزمان فر و مایکروفر داخل آشپزخانه نیست. چراکه هرآنچه از یک اجاق فر، انتظار می‌رود، توسط هات بلاست قابل انجام است.

SAMSUNG-Microwave-HotBlast

 جایگزین فر در آشپزخانه

اگرچه ابعاد خارجی مایکروفرهای هات بلاست، جهت تناسب بیشتر با آشپزخانه‌های امروزی و سهولت کاربری، کوچک‌تر شده، اما حجم و ظرفیت داخلی آن افزایش یافته است. سینی داخلی هات بلاست با قطر بالای ۳۴.۵ سانتی‌متر، حتی امکان پخت انواع پیتزای خانگی را فراهم می‌کند. بنابراین، هر ظرفی با هر شکلی در داخل مایکروفر قرار خواهد گرفت. همچنین با وجود دو تنظیم مختلف دستی و خودکار برای این مدل‌ها، هم آشپزهای حرفه‌ای و هم مبتدی‌ها امکان طبخ آسان غذا را خواهند داشت.

در کنار همه این مزایا، مایکروفرهای هات‌بلاست دارای فناوری اسلیم‌فرای (SlimFry™) نیز هستند که با کاهش ۸۰ درصدی مصرف روغن، امکان پخت انواع غذاهای سرخ کردنی سالم و کم چرب را میسر می‌کند. ویژگی اکو مد (Eco Mode) برای کاهش ۴۰ درصدی مصرف انرژی و محفظه داخلی کاملا سرامیکی (CERAMIC INSIDE) برای پاکیزگی و شستشوی بهتر مایکروفر از دیگر ویژگی‌های مایکروفرهای هات‌بلاست است.

مایکروفرهای سامسونگ با فناوری هات‌بلاست سبک جدیدی از آشپزی را به آشپزخانه‌های ایرانی وارد کرده‌اند و به سرآشپز منزل این امکان را می‌دهند تا غذاهایی ترد و برشته در سریع‌ترین زمان بپزند. این مایکروفرها غذا را با کمترین میزان روغن طبخ می‌کنند تا اعضای خانواده در کنار لذت بردن از غذایشان از بابت سالم و سلامت بودن وعده غذایی‌شان نیز مطمئن باشند. با فناوری هات‌بلاست سامسونگ همیشه غذایی لذیذ، ترد و برشته روی میز قرار دهید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود