داستان دشمنی شارلیز ترون و تام هاردی در هنگام فیلمبرداری «مکس دیوانه: جاده خشم»

داستان دشمنی شارلیز ترون و تام هاردی در هنگام فیلمبرداری «مکس دیوانه: جاده خشم»

یکی از فیلم هایی که در سال ۲۰۱۵ مورد استقبال گسترده منتقدان قرار گرفت و علاوه بر گیشه در بخش جوایز اسکار نیز درخشید فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» (Mad Max: Fury Road) به کارگردانی جورج میلر و نقش آفرینی شارلیز ترون و تام هاردی در نقش های اصلی بود. اما در کنار موفقیت های گسترده ی فیلم در بخش فروش و جوایز اسکار همه چیز نکات جالب دیگری نیز وجود داشت که موفقیت فیلم را به کام بازیگران اصلی فیلم تلخ کرد. شایعات بسیاری در مورد اختلافات و دشمنی تام هاردی و شارلیز ترون در طول فیلم برداری این قسمت از مجموعه فیلم های «مکس دیوانه» وجود دارد که اکنون بعد از دو سال با صحبت های «زوی کراویتز» که در این فیلم با این دو بازیگر سرشناس هم بازی بود بار دیگر مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

mad-max-w700
شارلیز ترون و تام هاردی در یکی از صحنه های فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم»

بر اساس شواهد و قرائن ماهیت خشن و کینه توزانه ی فیلم نیز نقش مهمی در دشمنی این دو داشته و باعث شده که این دو در طول فیلمبرداری روابط چندان خوبی نداشته باشند. زوی کراویتز که اخیراً فیلم کمدی جدیدی از او با عنوان «شب سخت» (Rough Night) به روی پرده رفته است بعد از سوال یکی از تماشاگران در مورد دشمنی و اختلاف بین تام هاردی و شارلیز ترون در دوران فیلمبرداری «مکس دیوانه: جاده خشم» چنین گفته است:” آن ها با هم کنار نمی آمدند. برای مدت زیادی همه ما در بیابان بودیم. به نظر من همه خسته، گیج و دلتنگ خانه بودند. به مدت شش ماه چیزی غیر از شن روان نمی دیدیم. انسان دیوانه می شود، واقعا دیوانه می شود. در واقع نمی دانم که آیا همین موضوع باعث مشکل آن ها شده بود یا نه. فقط به نظر من رابطه ی دوستانه ای بین آن ها برقرار نبود”.

mad-max-fury-road-movie-screenshot-zoe-kravitz-toast-1-w700
زوی کراویتز در یکی از صحنه های فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم»

شاید اختلاف این دو را با توجه به تفاوت های شخصیتی و حضور شش ماهه در بیابان بتوان درک کرد و این موضوع بسیار سخت به نظر رسیده و ممکن است هر کسی را در ارتباطاتش دچار مشکل کند. البته اکثر انسان ها نیز با یک یا چند نفر مشکل داشته و نمی توانند به اصطلاح با آن ها کنار بیایند و دلیلی ندارد که بازیگران مطرح نیز از این قانون مستثنی باشند.

بعد از بالا گرفتن شایعات در مورد اختلاف شارلیز ترون و تام هاردی، ترون اولین کسی بود که به این موضوع اعتراف کرده و اعلام کرد که کار کردن با تام هاردی به همین راحتی نیست. وی در مصاحبه های گذشته ی خود نیز با کم اهمیت جلوه دادن این موضوع گفته بود که از بسیاری از بازیگران دیگر شنیده که کار کردن با تام هاردی بسیار ساده است اما شاید شرایط نقش ها و فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» و مکان فیلم برداری صحنه ها تاثیر زیادی در رابطه ی نه چندان دوستانه ی این دو داشته است.

منبع: thisisinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود