تجربه پرواز در آسمان با سوئیت وینگ های مجهز به موتور هواپیما [تماشا کنید]

تجربه پرواز در آسمان با سوئیت وینگ های مجهز به موتور هواپیما [تماشا کنید]

باز کردن دست ها و شناور ماندن در هوا همانند یک عقاب، یکی از هیجان انگیزترین کارهایی است که هر انسانی می تواند در طول عمر خود انجام دهد.

اگر تفریحات و ورزش های هوایی همانند پاراگلایدر و پرش با سوئیت وینگ یکی از علاقه مندی های درجه اول شما محسوب می شود، احتمالا می دانید که تنهایی پرواز کردن در آسمان با چتر بسیار لذت بخش تر از این است که یک خلبان شما را همراهی کند.

اگر تاکنون چنین چیزی را تجربه نکرده اید، احتمالا کار نمایشی «جارنو کوردیا» که به وسیله یک سوئیت وینگ و یک جفت موتور هواپیما که به قوزک پاهایش وصل شده اند، بسیار مورد توجهتان قرار خواهد گرفت.

او با یک بالن هوایی به دل آسمان رفته و سپس، در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح زمین، لباس مخصوص خود را پوشیده، در لبه بالن قرار گرفته و موتورهای جت را روشن می کند.

فشار هوای ۸۰ کیلوگرمی که از این موتور تولید می شود به کوردیا اجازه می دهد تا دست کم سه دقیقه بدون کاهش ارتفاع در هوا معلق باشد. او همچنین قبل از فرود و باز شدن چتر، هم توانست چند متر اوج بگیرد.

اگر مشتاق دیدن لحظه پرواز با این سوئیت وینگ جالب و خاص هستید، توصیه می کنیم حتما ویدئوی زیر را تماشا کنید. همراهمان باشید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود