تصویری جدید از فیلم «گودزیلا: پادشاه هیولاها» به کارگردانی مایکل داگرتی منتشر شد

تصویری جدید از فیلم «گودزیلا: پادشاه هیولاها» به کارگردانی مایکل داگرتی منتشر شد

اگر چه هنوز یک سال و نیم با اکران فیلم «گودزیلا: پادشاه هیولاها» (Godzilla: King of the Monsters) فاصله داریم اما مایکل داگرتی، کارگردان فیلم، تصویری دیگر از مراحل ساخت این فیلم منتشر کرده و بر عطش تماشاگران برای دیدن این فیلم افزوده است. از قبل نیز تصاویری از خرابی هایی که این هیولا در فیلم به وجود آورده بود به بیرون درز کرد و مشخص شد که گودزیلا با رقیب سرسخت دیگری در این فیلم مواجه خواهد گردید. اما این بار داگرتی اولین تصویر از گودزیلا را منتشر کرده است هر چند با آن گودزیلایی که تماشاگران در ذهن داشته و در فیلم به نمایش درخواهد آمد کاملاً متفاوت است.

اولین فیلم این مجموعه با نام «گودزیلا» (Godzilla) در سراسر جهان بیش از ۵۲۰ میلیون دلار فروش داشت و نظرات مثبت منتقدان و بازخورد خوب در نظر طرفداران این فیلم باعث شد که دنباله های دیگری از این فیلم نیز ساخته شود که دومین قسمت از آن در دو سال آینده اکران خواهد شد. با مشخص شدن داگرتی به عنوان کارگردان و مقایسه هایی که بین این فیلم و «کونگ: جزیره جمجمه» (Kong: Skull Island) صورت گرفت مشخص شد که در قسمت دوم باید شاهد درگیری هایی بین هیولاها باشیم.

از همان ابتدای شروع پروژه، داگرتی عکس هایی از این پروژه را در حساب توئیتری خود منتشر می کرد و در آخرین مورد نیز عکسی از گودزیلا و یک اسلحه ی خاص که ظاهراً از بین برنده ی اکسیژن است را منتشر کرده که به داستان اصلی این  فیلم در سال ۱۹۵۴ به کارگردانی توهو کایجو شباهت بسیاری دارد. تنها چیزی که داگرتی در این توئیت گفته این است که تاکنون ۶۹ روز از شروع فیلم برداری فیلم گذشته اما تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد مکان فیلم برداری در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. علاوه بر داستان جذاب گودزیلای داگرتی، بازیگران مطرحی مانند میلی بابی براون، ورا فارمیگا، چارلز دنس، کنواتانابی و سالی هاوکینز نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود