ترسناک ترین تغییرات عمدی که انسان ها در بدن خود به وجود آورده اند

ترسناک ترین تغییرات عمدی که انسان ها در بدن خود به وجود آورده اند

اگر اکثریت افرادی که ایجاد تغییرات در بدن خود را نشانه ای از بهتر ساختن ظاهر و عملکرد بدنشان بدانند، شاید بتوان با نتیجه ی عملی این کار ادعایشان را رد کرده و یا پذیرفت. اما برخی از افراد دست به ایجاد تغییرات بیش از حد ترسناکی در بدن خود می دهند که هیچ توجیهی برای آن ها وجود ندارد. در واقع برخی از افراد با سوراخ کردن بدن، تتو کردن، آویزان کردن اشیاء به نقاط خاصی از بدن یا قرار دادن ایمپلنت های خاص خود را به شکلی درآورده اند که کوچکترین شباهتی به انسان نداشته و باعث شگفتی و البته ترس ما خواهند شد. در ادامه می خواهیم شما را با ۸ مورد از بدترین و ترسناک ترین تغییراتی که افراد در بدن خود ایجاد کرده اند آشنا سازیم.

۱- مرد سوسماری

این مرد آمریکایی تصمیم گرفته است که علاقه ی خود به خزندگان را نشان دهد و بدین منظور تمامی بدن خود را طوری خالکوبی کرده که شبیه یک سوسمار به نظر برسد. اما وی به همین تغییر نیز اکتفا نکرده و با تیز کردن دندان ها، دو تکه کردن زبان، و قرار دادن ایمپلنت هایی از تفلون روی ابروهایش که به آن ظاهری شبیه شاخ داده اند خود را بیش از پیش به سوسمار شبیه کرده ست. اما این نیز پایان کار نیست زیرا مرد سوسماری واژه ی «Freak» را نیز روی سینه خود تتو کرده که نشان دهد خود نیز از عجیب و غریب بودن عقاید و انتخابهایش آگاه است.

۲- لَری پلنگه

لری در آستین تگزاس زندگی می کند و روش غیرمعمولی را برای زندگی انتخاب کرده است زیرا او همیشه با خود فکر می کند که پلنگ است. این مرد آمریکایی که خود استاد تتو کردن است رفته رفته و در طی ۲۰ سال تمامی بدن خود را شبیه یک پلنگ خالکوبی کرده است. اکنون ظاهر بدن او شبیه پلنگ بوده و حتی هنگام راه رفتن در خیابان نیز یک لباس نازک ساخته شده از پوست پلنگ به تن دارد.

۳- کتی جانگ کمر باریک

کتی جانگ را باید یکی از کمرباریک ترین زنان جهان دانست. او ۲۳ ساعت از شبانه روز یک لباس مخصوص باریک کننده کمر به تن دارد و تنها برای دوش گرفتن آن را از تن در می آورد. بدین ترتیب کمر وی همواره باریک مانده است. وی ۶۰ سال سن دارد و در چند دهه از زندگی اش برای رسیدن به چیزی که آن را کمر باریک بودن می نامند از همین روش استفاده کرده است. در واقع وی با سایز کمری معادل ۳۸ سانتیمتر در هنگام پوشیدن این لباس مخصوص باریک ترین کمر را در بین زنان دنیا دارد.

۴- کله نان شیرینی

«کله نان شیرینی» نوعی تغییر دادن شکل بدن است که در کانادا مرسوم شده و اکنون در ژاپن به یک ترند تبدیل شده است. این فرآیند با تزریق کردن مقداری محلول نمکی زیر پوست در ناحیه ی پیشانی صورت می گیرد که سپس با فشار دادن مرکز آن حالتی شبیه نان شیرینی حلقوی روی پیشانی فرد شکل می گیرد.

۵- مرد گربه ای

دنیس، ۵۴ ساله، اهل سن دیگو در کالیفرنیا برای این که شباهت زیادی به گربه سانان داشته باشد تلاش بسیار زیادی کرده است. او طرح بینی خود را به کلی تغییر داده، گوش هایش را مورب کرده و در قسمت ابرود و سبیل نیز با کاشت ایمپلنت هایی خود را شبیه یک گربه سان کرده است.

۶- زنان گردن دراز

زنان کایان، گروهی اقلیت تبتی برمه ای در میانمار هستند که در سن پنج سالگی اولین حلقه گردنی شان را دریافت می کنند. هر سال یک حلقه آهنین اضافه شده و یا با یک حلقه بزرگ تر جایگزین می گردد تا گردن زن به ظاهر درازتر به نظر برسد. اما اتفاقی که در واقع رخ می دهد دراز شدن گردن نیست بلکه وزن و فشار این جلقه های باعث می شود که استخوان ترقوه به سمت پایین فشار داده شده و به جناغ سینه بچسبد.

۷- زنی با بیشترین پیرسینگ در جهان

الین داویدسون رکورد بیشترین مقدار پیرسینگ در جهان را از سال ۲۰۰۰ در دست دارد. او در آن زمان جمعاً ۴۶۲ پیرسینگ روی بدن خود انجام داده بود که ۱۹۲ مورد آن تنها در ناحیه صورت قرار داشت. در فوریه سال ۲۰۰۹ وی اعلام کرد که تعداد پیرسینگ هایش به ۶۰۰۵ مورد رسیده است که نشان می دهد به طور متوسط از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ وی هر ساله ۶۱۵ پیرسینگ جدید انجام داده است.

۸- اتین دومونت

اتین دومونت یک روزنامه نگار سویسی است که در سال ۱۹۴۸ بدنیا آمده، اولین خالکوبی خود را در سال ۱۹۷۴ انجام داده و از آن زمان تاکنون به خالکوبی تمامی بدن خود ادامه داده است. وی گفته که بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت از زندگی اش را در سالن های خالکوبی گذرانده است. از سال ۲۰۰۲ تمامی سطح بدن او از خالکوبی پوشیده شده و از آن زمان دومونت به ایجاد تغییر در شکل ظاهری بدن خود پرداخته است. در این مسیر وی با گذاشتن یک میله در بینی، حلقه هایی به شعاع ۷ سانتیمتر در هر دو گوش، قرار دادن پلکسی گلاس (پلاستیکی شبیه شیشه) در بینی و لب ها، قرار دادن حلقه های در زیر پوست دست ها و همچنین ایجاد یک سوراخ با شعاع ۴ سانتیمتر بین لب پایین و چانه اش به طوری که ریشه دندان هایش کاملاً واضح هستند خود را شبیه انسان های اولیه و وحشی فیلم «آخرالزمان» مل گیبسون کرده است.

منبع: trendingposts
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • محمد آذر ۲۰, ۱۳۹۶

    چرا اخه؟
    چه معنی میده؟
    فقط زندگیو برا خودش سخت میکنه