۹ حیوان خانگی که در یک سال بیش از تمام عمر شما درآمد دارند

۹ حیوان خانگی که در یک سال بیش از تمام عمر شما درآمد دارند

این روزها تب حیوانات خانگی چنان بالا گرفته که گاهی زندگی آن ها از انسان ها مجلل تر می شود و افراد برای حیوانات خانگی خود بسیار بیشتر از عرف هزینه می کنند. این حیوانات به پارک ها، بیمارستان ها، هتل ها، آرایشگاه ها و حتی شهر بازی های مخصوص خود برده می شوند. جالب تر از همه این که بسیاری از آن ها مقادیر قابل توجهی از ثروت صاحبان خود را به ارث می برند. بدین ترتیب به نظر می رسد که بزودی مجله فوربس باید صفحه ای را به نیز به ثروتمندترین حیوانات خانگی جهان اختصاص داده و هر ساله حیوانات میلیاردر را به ترتیب میزان ثروت دسته بندی نماید. در ادامه این مطلب شما را با حیواناتی آشنا خواهیم کرد که ثروت قابل توجهی دارند اما نمی دانند با این همه پول چکار کنند.

۱- گانتر چهارم

گانتر چهارم بیش از ۳۷۲ میلیون دلار از صاحبش، کارلوتا لیبرشتین که یک کُنتس آلمانی است به ارث برده است. اکنون گانتر چهارم صاحب یک ویلا در باهاماسف عمارتی در میامی، که قبلاً مدونا در آن زندگی می کرد، بده و معمولاً خاویار و استیک می خورد. شاید این اولین باری باشد که انسان به زندگی سگ غبطه می خورد!

۲- کونچیتا

کونچیتای چیهواهوا که او را «نازپرورده ترین سگ جهان» نامیده اند بیش از سه میلیون ثروت ضمانی دارد. او معمولاً جواهرات به گردن آویزان می کند، لباس هایی خاص توسط طراحان معروف برای وی دوخته می شود و یک کیف دستی دست دوز نیز دارد. از همه جالب تر این که تخت خواب او به شکل یک ماشین مسابقه است که با رنگ صورتی و به تزییناتی ویژه ساخته شده است.

۳- شوپت

کارل لگرفیلد که یک طراح مد سرشناس است گربهخود را بسیار دوست دارد. وی آن چنان عاشق گربه خود است که برای وی دو خدمتکار گرفته و حتی کتابی در مورد او به چاپ رسانده است. وی تاکنون برای این گربه و دیگر گربه های خود میلیون ها دلار هزینه کرده است تا آن ها زندگی راحت و شاهانه ای داشته باشند. شوپت که محبوب ترین گربه اوست ۹۷ میلیون دلار ثروت خالص دارد.

۴- گربه عبوس

اگر در اینترنت چند دقیقه ای را به جستجوی عکس گربه بگذرانید بدون شک با گربه ی عبوس آشنا می شوید. این گربه مشهور بیش از ۲ میلیون فالوور در حساب اینستاگرامی خود دارد. همچنین وی برند قهوه مخصوص خود را داشته و یک فیلم کریسمس نیز با حضور او ساخته شده است. به عبارت دیگر این گربه از بسیاری از انسان ها مشهورتر است. معلوم نیست که او چقدر ارزش دارد اما بدون شک ارزش این گربه عبوس میلیون ها دلار خواهد بود.

۵- پونتیاک

پونتیاک که سگ دوست داشتنی بتی وایت است بیش از ۵ میلیون دلار ثروت ضمانی دارد هر چند وی هیچ ایده ای برای هزینه کردن این ثروت هنگفت ندارد.

۶- ژیگو

حیوانات خانگی آن قدر دوست داشتنی هستند که بسیاری آن ها را جزو اعضای خانواده خود به حساب می آورند. ژیگو یک مرغ است که بیش از ۱۰ میلیون دلار قیمت دارد. البته او تخم طلا نمی گذارد بلکه تنها بعد از مرگ صاحب مشهورش، مایلز بلکول (ناشر معروف)،درگذشت بخشی از ثروت خود را برای مرغ محبوبش باغی گذاشت.

۷- تومازو

تومازو یک گربه ولگرد در خیابان های رم بود که یک میلیونر ایتالیایی او را به خانه برده و بعدها ۱۳ میلیون دلار از ثروت خود را برای وی باقی گذاشت.

۸- توبی ریمز

این پودل اهل نیویورک سیتی بیش از ۳۰ میلیون دلار از صاحب میلیونرش، ایلا وندل، به ارث برده است.

۹- کالو

این شامپانزه کنگویی از فرش به عرش رسیده است. او را به یک درخت بسته بودند تا این که پاتریشیا اونیل، دختر کنتس کنمور او را نجات داد. کالو در آفریقای جنوبی و در یک عمارت شخصی زندگی کرده و بیش از ۹۰ میلیون دلار ثروت دارد.

منبع: shared
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود