واکنش امروز مهناز افشار به دستمزد ۱ میلیاردی «سریال گلشیفته»

مهناز افشار: اگر سند و مدرک دارید رو کنید!

واکنش امروز مهناز افشار به دستمزد ۱ میلیاردی «سریال گلشیفته»

در پی انتشار شایعاتی در فضای مجازی  و برخی از رسانه ها درباره دستمزد ۱ میلیارد تومانی مهناز  افشار، هنرپیشه سینما و تئاتر کشورمان در سریال خانگی گلشیفته و بازتاب های گسترده این موضوع در داخل و خارج از کشور، ساعاتی پیش این  هنرپیشه سینمای ایران با انتشار فایل صوتی، به این شایعات پاسخ داد. پیش تر رسانه ای متعلق به یکی از ارگان ها، از  دستمزد نجومی خانم افشار در این سریال خبر داده بود.

صاحب پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان در واکنش به این شایعه گفت:‌

سلام. روزتون بخیر

سر اجرای نمایش موزیکال الیور تویست هستم. میخواستم بگم من خودم موندم! مهریه اعلام میکنید، بدون سند! دستمزد  اعلام میکنید، بدون سند! شیر خشک اعلام میکنید، بدون سند! دیگه خدا رو شکر، به جایی رسیدیم که مردم لطف کردن و حمایت کردند و میدونند که دیگه اینجوری نیست که هر حرفی را بدون سند و مدرک ، حداقل اونایی که دلشون میخواد واقعیت را بدونند، بدون سند و مدرک قبول کنند.

من فکر میکنم این بازی و این کاری که دارین میکنید من رو که خسته نمیکنه! من رو مصمم تر میکنه برای احقاق حق و من رو مصمم تر میکنه  برای ایستادن در سرزمینم و زدن حرفهام و میدونم که چه کاری باید بکنم و چه کاری درسته و چه کاری غلطه. حتی اشتباهاتی که بهش مرتکب شدم را آگاهم.

نکنید دیگه بیخیال! واقعا بیخیال! اگر حرفی میزنید، حداقل بخاطر اینکه خیلی درجه یک و فرهیخته و خوب باشید، یک سند هم بزارید بغلش که حداقل من هم  بگم ببخشید، عذر میخوام. کسی از عذرخواهی نه می ترسه و نه خجالت میکشه.

مهناز افشار در پایان پیام صوتی خود در حالی که میخندید گفت:

خواستم بهتون بگم واقعا نکنید این کارها رو. نکنید. . .

تبلیغ خلاقانه و جالب سریال گلشیفته در سطح شهر

گفتنی  است، قسمت دوم «سریال گلشیفته» از چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۶ در سراسر کشور توزیع می شود. مهناز  افشار با ۶.۷ میلیون فالور، پر مخاطب ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد و پس از او، رامبد جوان و بهنوش  بختیاری قرار  دارند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۰ نظر

ورود

 • عاطفه اسفند ۱۵, ۱۳۹۶

  دستمزد میلیاردی بازیگرا سابقه داره.

 • نسیم اسفند ۱۵, ۱۳۹۶

  خوب حقشه. وقتی برای مختار ۱۰ سال پیش طرف ۱ میلیارد گرفت، برای این فیلم نگیره؟

  • سعید اسفند ۱۸, ۱۳۹۶

   اره دقیقا. احتمالا ۹۹۰ میلیون میگرفته نه ۱ میلیارد

 • فرید اسفند ۱۶, ۱۳۹۶

  راست میگه خوب! اما وقتی هم سند رو بشه میگن جعلی هست! لیلا حاتمی وقتی ۲۰۰ به بالا میگیره برای نیم ساعت، خوب برای همچین سریالی احتمالا ۹۹۹ میلیون تومان گرفته 🙂 والا

 • آهو اسفند ۱۶, ۱۳۹۶

  بعید نیست، اما به دلیل حمایته از دختران انقلاب هم کمی دارن ادیتش میکنن و فکوس روشه فعلا

  • نوید اسفند ۲۱, ۱۳۹۶

   بعیدم نیست که بااین کارها جلب توجه کنه

 • سپیده اسفند ۱۶, ۱۳۹۶

  یه بازیگر و ایهمه حاشیه ظاهرا تمومی نداره …ممنون از اطلاع رسانی خوبتون

 • فهیمه اسفند ۱۷, ۱۳۹۶

  اگه بگیره خوب حقشه. الان خیلیا بیشتر دارن میگیرن. چرا ما باید دیگران را به دروغ گویی تشویق کنیم؟ من میگم اگه ایشان واقعا ۱ میلیارد گرفته یا نگرفته خیلی مساله شخصیه. چرا جنجال میشه واقعا از بیکاریه دیگران است. ولی کلا جالب بود این خبرتون روزیاتو.

 • نیما اسفند ۱۹, ۱۳۹۶

  سریال گلشیفته که مهناز افشار بازی کرده، خیلی سریال آسی نیست بابا. رسانه های شلوغش کردن. مهناز افشار هم با این اینستاگرام پر لایک، شلوغش کرده. الان توییتر مهناز افشار هم راه به راه تبلیغ این سریال و پشت صحنه سریال گلشیفته میکنه. خوب به نظرم ۱ میلیارد احتمال قطعیه. چرا نگیره؟ علی دایی برای یه تبلیغ معمولی ۱ میلیارد گرفته! اون وقت برای ساعتها بازی در این سریال مهناز افشار نگیره؟

 • فریبرز خرداد ۳, ۱۳۹۷

  مهناز افشار و همسرش فعلا معروف هستند هم در تئاتر و هم در سینما. نجات دهنده گیشه. خوب اینکه دخترها بهش حسودی میکنند قابل تامل است. اینکه سینما هم مثل ورزش و بورس، شفاف نیست، مثل همه چیزه دیگه هست. خبرهاشون رو باز بزنید. اینا واقعیت های جامعه هست که سایت های دیگه بهش توجه ندارن.
  سپاسگزارم مجدد