آرایشگری که با مهارت زیاد روی صورت خود عجیب ترین توهمات بصری را خلق می کند

آرایشگری که با مهارت زیاد روی صورت خود عجیب ترین توهمات بصری را خلق می کند

یک متخصص گریم و میک آپ به نام «میمی چوی» که ساکن ونکور کاناداست، با طرح های فوق العاده هنرمندانه و فراواقعی که مصداق بارز توهم بصری به شمار می روند، کاربران اینترنتی را شگفت زده کرده است.

خانم «چوی» با طرح هایی که روی صورت یا دست و پای خود پیاده سازی می کند، به راحتی بیننده را گول زده و تصویری غیر واقعی را به ذهنش القا می کند. به طور مثال، با تبدیل کردن دست خود به یک ماهی کبابی، این طور به نظر می رسد که واقعا یک ماهی درون بشقاب و آماده سرو است.

وی با ترسیم چندین چشم روی صورت خود، توهم بصری خارق العاده هنرمندانه ای را خلق می کند. این هنرمند ۳۱ ساله در مورد منبع الهامش گفته که از محیط اطراف، عکس ها، نقاشی ها و حس های درونی خود الهام می گیرد و تمام سعی اش در این که تا کارهای دیگر میک آپ آرتیست ها را نبیند تا روی کارهایش تاثیر نگذارند.

لازم است اشاره کنیم خانم «چوی» فقط از وسایل و ابزار آرایش استفاده می کند و از هیچ نوع رنگ یا وسیله غیر آرایشی برای خلق این آثار بهره نگرفته است.

از شما دعوت می کنیم در ادامه برخی از هنر وی را ببینید. در صورت تمایل به آثار این خانم، می توانید به صفحه اینستاگرام وی به این نشانی مراجعه کنید.

3

4

5

6

7

8

9

13

14

15

16

17

18

20

10

11

12

19

منبع: thisisinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود