برگزاری سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حمایت ایرانسل

برگزاری سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حمایت ایرانسل

مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، یک مسابقه بین‌المللی تلاوت قرآن است که از سال ۱۳۶۰ به صورت سالیانه در کشور عزیزمان و به همت سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

ایرانسل یکی از حامیان این مسابقات به شمار می رود که امسال علاوه بر پشتیبانی از این رویداد، امکان پیگیری رقابت ها به طور مستقیم از طریق اپ «لنز» را برای کاربران سیستم عامل های اندروید و آی او اس فراهم کرده است.

برای آگاهی از جزئیات این اپلیکیشن از شما دعوت می کنیم در ادامه ی مطلب، بیانیه خبری که در همین رابطه از جانب دفتر روابط عمومی ایرانسل در تهران برای روزیاتو ارسال شده است را مطالعه کنید.

Lenz1

سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم همچون سال‌های گذشته با حمایت ایرانسل توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این مسابقات یکی از معتبرترین رقابت‌های قرآنی در جهان شناخته می‌شود و همه ساله شرکت‌کننده‌هایی از کشورهای مختلف جهان در رشته‌هایی همچون «قرائت»، «حفظ» و «تفسیر» قرآن کریم در روزهای برگزاری آن با هم رقابت می‌کنند.

ایرانسل برای نخستین بار علاوه بر حمایت از این مسابقات، این امکان را فراهم کرده تا علاقه‌مندان بتوانند مسابقات را به صورت مستقیم روی اپلیکیشن «لنز» نیز دنبال کنند.

دانلود اپلیکیشن تلویزیون تعاملی «لنز» برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS، از وب‌سایت این اپلیکیشن به نشانی lenz.ir امکان‌پذیر است.

سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور ۲۷۶ قاری و حافظ از ۸۳ کشور، از ۳۱ فروردین تا ۶ اردبیهشت ۹۶، هر روز از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود