تست روانشناسی: حدس بزنید کدام یک از ۴ کودک زیر دختر است و خود را بشناسید!

تست روانشناسی: حدس بزنید کدام یک از ۴ کودک زیر دختر است و خود را بشناسید!

تشخیص دادن جنسیت یک بچه تنها با نگاه کردن به صورت او کار بسیار سخت و پیچیده ای است. دانشمندان بر این باورند که حتی قوی ترین افراد در این زمینه نیز تنها در ۶۰ درصد موارد اینچنین جواب درست می دهند. در ادامه این مطلب یک تست روانشناسی را قرار داده ایم که بر مبنای آن باید از بین ۴ کودک که در تصاویر آمده، و تنها از روی ظاهر صورت آن ها تشخیص دهید که کدام یک دختر است. با انجام این تست روانشناسی تعدادی از ویژگی های شخصیتی خود را در ادامه مطلب و با توجه به تشخیصتان دریافت خواهید کرد. با این تست روانشناسی در ادامه متن همراه باشید.

۱- گونه های تپل

تست روانشناسی

اگر کودک شماره یک را به عنوان تنها جنسیت دختر در این تصاویر انتخاب کنید می توان شما را شخصیتی معقول و منطقی دانست که به اصول خود در همه چیز ایمان داشته و با توجه به همین اصول عمل خواهد کرد. شما ابتدا تحلیل می کنید و سپس دست به تصمیم گیری می زنید. همیشه نهایت تلاش خود را می کنید که به تنها جواب ممکن مسئله دست پیدا کنید و همزمان سعی می کنید که به احساسات دیگران صدمه ای وارد نکنید. شما ترجیح می دهید که از درگیری و مناقشه دوری کنید و معمولاً علایق و منافع دیگران را در اولویت قرار می دهید هر چند گاهی وقت ها این افراد شایستگی صرف کردن این همه وقت و تلاش از جانب شما را ندارند.

شما همیشه سعی دارید بیطرفانه قضاوت کنید و هنگامی که دست به تصمیم گیری می زنید تنها بر روی عقل و منطقتان حساب خواهید کرد. بهتر است دیگر وقت خود را صرف توجه بیش از حد به دیگران نکرده و بر روی زندگی خود و آن چه که برای خودتان اتفاق می افتد تمرکز داشته باشید. شادی و خوشحالی را به تعویق نیندازید، همین امروز شاد باشید!

۲- خرگوش مهربان

تست روانشناسی

اگر گزینه دوم را به عنوان تنها دختر این مجموعه انتخاب کرده اید باید بدانید که ذهن خلاقی دارید. ذهن شما سرشار از ایده های خلاقانه است که همیشه نتایج جالبی را در پی دارد. شما به فعال بودن اهمیت داده و چالش های جدید را مشتاقانه می پذیرید. شما هیچگاه فرصت ها برای یادگیری چیزهای تازه را از دست نخواهید داد. از تغییرات هیچ هراسی ندارید زیرا بر این باورید که همه تغییرات در راه بهتر شدن خواهد بود. شما هر روز از زندگیتان را طوری زندگی می کنید که انگار روز آخر زندگی شماست اما به نظر می رسد که در درون یک حباب زندگی می کنید.

افراد بسیاری دوست دارند به شما نزدیک شوند اما شما هیچگاه اجازه نزدیک شدن به آن ها نمی دهید. یاد بگیرید چطور با ناامیدی مقابله کنید. بله! همیشه کسانی هستند که به دلایل خودخواهانه می خواهند با شما باشند اما این موضوع نباید باعث شود کسانی را نادیده بگیرید که واقعاً دوست دارند در کنار شما بوده و شما را بهتر بشناسند. دستکم به آن ها شانس این کار را بدهید و خیلی زود متوجه خواهید شد که به آن شخص خاص در زندگی نیاز خواهید داشت یا خیر. و به شما تبریک می گوییم زیرا انتخابی که کرده اید واقعاً یک دختر است.

۳- خوشکل بامزه

تست روانشناسی

اگر فکر می کنید کودک شماره ۳ دختر است به احتمال فراوان شما شخصی بسیار اجتماعی هستید. کاریزما و جذبه به شما کمک می کند که با همه رابطه خوبی داشته باشید اما گنج واقعی شما وقتی است که با دوستانتان می گذرانید. عاشق ماجراجویی و آدرنالینی هستید که این ماجراجویی ها در رگ های شما جاری می سازند. گاهی اوقات بدون فکر عمل می کنید اما این موضوع شاید به این دلیل است که گاهی فکر می کنید بزرگ ترین ریسک همان ریسک نکردن است.

اگر چه این موضوع می تواند درست باشد و زندگی پر از ریسک است اما دفعه بعدی که ریسک می کنید در مورد عواقب آن نیز فکر کنید. به یاد داشته باشید که در اطراف شما انسان های فوق العاده ای وجود دارند و بسیاری از آن ها نه تنها سپاسگزار و تحسین گر شما هستند بلکه با تمام وجودشان شما را دوست دارند. از این رو دفعه بعدی که یکی از تصمیمات بدون تفکرتان را انجام می دهید به یاد داشته باشید که این تصمیم گیری ممکن است به کسانی آسیب بزند که از ته قلب به شما اهمیت داده و برایشان عزیز هستید.

۴- صورت فرشته

تست روانشناسی

اگر کودک شماره ۴ را به عنوان دختر این مجموعه انتخاب کرده اید باید بدانید که قلب بزرگ و عزت نفس بالایی دارید. شما فکر می کنید که همیشه در مورد همه چیز درست فکر می کنید و تنها راه درست برای انجام کارها همان راهی است که شما می گویید و بقیه راه ها به بیراهه می روند. شخصیت قوی دارید و خیلی زود با شرایط سخت اطرافتان منطبق خواهید شد به همین دلیل همیشه می توانید نقش محوری و رهبری داشته باشید.

نکته مثبت در مورد شما این است که پر از خلاقیت و ایده های نوآورانه هستید از این رو هر گاه رهبری یک گروه را بر عهده می گیرید به یاد داشته باشید که عقاید و نظرات دیگران را نیز در تصمیم گیری هایتان دخیل کنید زیرا ممکن است همیشه نظر و تصمیم شما بهترین نباشد. اگر می خواهید انسان های خوب و مهربان را در زندگی خود نگه دارید باید یاد بگیرید که گوش دهنده خوبی باشید. افرادی که در اطراف شما هستند نیز دوست دارند که احساس باارزش بودن کرده و قدر آن ها دانسته شود. علاوه بر این توانایی در اذعان کردن به تلاش های دیگران نیز از شما رهبر بهتری خواهد ساخت.

شخصیت شناسی: خورشیدی که انتخاب می کنید از رازهای درونی شما می گوید

انواع عادت‌های خاصی که شخصیت واقعی شما را برملا می‌سازند

تست شخصیت شناسی: با انتخاب یک درخت شخصیت خود را بشناسید

تست شخصیت شناسی: نحوه نگه داشتن کیف شخصیت شما را نشان خواهد داد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • صدرا دی ۱۲, ۱۳۹۸

    من ۲ رو زدم قشنگ خودم بود دقیق و بی نقص تبریک میگم

  • yasaman خرداد ۲۶, ۱۳۹۹

    من شماره ۴رو انتخاب کردم درست بودکامل