با گیاهان زندگی کنید [رپورتاژ آگهی]

با گیاهان زندگی کنید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

گل و گیاه مانند روحی است که به زندگی آپارتمانی رنگ می‌پاشد. برای عده‌ای اصلا زیستن بدون گیاهان معنا ندارد، حتی در فضای کوچک خانه. آن‌ها معتقدند گل و گیاه به فضا زندگی می‌بخشد. اما در عین حال گیاهان هم برای زنده بودن نیاز به تغذیه، خورد و خوراک و وسیله‌های ضروری دارند. جهت خرید و فروش ابزار باغبانی می‌توانید سری به سایت دیوار بزنید تا از انواع و اقسام آن در مدل‌های مختلف و قیمت‌های گوناگون مطلع شوید. البته پیش از هر چیز باید گیاه خود را بشناسید.

گلدان، یکی از ابتدایی‌ترین لوازم جهت نگهداری گل و گیاه است. گلدان‌ها در عین حال می‌توانند زیبایی و جلای خاصی به فضای خانه بدهند. به عنوان مثال یک گلدان چوبی متناسب با دکوراسیون منزلی است که چوب در آن حرف اول را می‌زند یا یک گلدان شیشه‌ای یا سرامیکی رنگی برای کسانی مناسب است که خانه‌ای چند رنگ دارند. در سایت دیوار گلدان چوبی بامبو ایستاده تنها به قیمت ۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این در حالی است که همین گلدان در دیگر سایت‌های آنلاین خرید و فروش ابزار باغبانی، قیمتی بالای ۱۰۰ هزار تومان دارد. همچنین یک گلدان سرامیکی به رنگ فیروزه‌ای و بلند در سایت دیوار ۳۸ هزار تومان آگهی شده است.

قیچی باغبانی از دیگر وسایل ضروری است که باید برای هرس و کوتاه کردن گیاهان داشته باشیم، به خصوص اگر گیاه ما از آن‌هایی است که به سرعت رشد می‌کند. فکر استفاده از قیچی‌های خانگی را از سرتان بیرون کنید چون بعد از مدتی کند خواهند شد. اگر برای کوتاه‌ کردن شمشاد یا گیاهانی مانند آن به دنبال قیچی هستید، از قسمت خرید و فروش ابزار باغبانی سایت دیوار می‌توانید یک قیچی شمشادزن با دسته‌های چوبی به قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری کنید. اگر هم قیچی بزرگ‌تر برای درختچه یا هرس شاخه درختان می‌خواهید، در این سایت یک قیچی دسته بزرگ باغبانی به قیمت ۱۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. طبق گفته فروشنده همین قیچی در بازار کمتر از ۲۵۰ هزار تومان پیدا نمی‌شود.

با گیاهان زندگی کنید

گیاهانی که در خاک رشد می‌کنند، هر از چند گاهی نیاز به تعویض کود دارند. خزر یکی از برندهایی است که در زمینه تولید کودهای شیمیایی از دیگر رقبایش پیشی گرفته و کیفیت مطلوبی دارد. نمایندگی فروش کود خزر در سایت دیوار، ۱۲ ظرف ۸۰ گرمی را به قیمت ۶۰ هزار تومان به حراج گذاشته است. همچنین برند دیگری به نام کمپوست، کود ارگانیک و بدون بوی خود را به قیمت هر کیلو ۱۰۰۰ تومان در این سایت به فروش می‌رساند.

تعویض خاک یا کود انواع درختچه یا گیاهان، نیاز به بیلچه‌هایی دارد که برای این کار مناسب باشند. بیلچه‌های موجود در سایت دیوار تنوع چندان بالایی ندارد، با این حال در یکی از آگهی‌ها، فروش بیلچه با ورق ضخیم به قیمت عمده و چیزی حدود هر عدد ۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در آخر می‌رسیم به موضوع مهم آبیاری. اگر تراس یا حیاطی دارید که گیاهان خود را در آن‌ها نگه‌داری می‌کنید، شلنگ‌های آب‌پاش ایکس هوز که به شیر آب وصل می‌شود، برای شما مناسب است. در سایت دیوار این نوع آب پاش به قیمت ۲۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. طول این شلنگ ۵ متر است که تا ۲۵ متر هم بلند می‌شود. اگر در ساعات آبیاری مشخص گیاهان در منزل حضور ندارید یا شاغل هستید، می‌توانید از تایمرهای آبیاری استفاده کنید. این تایمرها قابلیت برنامه‌ریزی روزانه دارند و به صورت اتوماتیک به گل و گیاهان شما آب می‌دهند. خرید و فروش این ابزار باغبانی در سایت دیوار به قیمت ۲۰۰ هزار تومان امکان‌پذیر است.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود