چگونه کمد لباس‌مان را مرتب کنیم؟ [رپورتاژ آگهی]

چگونه کمد لباس‌مان را مرتب کنیم؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در ادامه به چند ترفند مناسب و ساده برای مرتب کردن کمد های شلوغ اشاره می کنیم.

  1. کمد لباس خود را بیرون بریزید و لباس های قدیمی و نامرتبط با فصل را خارج کنید.
  2. لباس ها را از هم جدا کرده و مرتب کنید به صورتی که ساده دیده شود.

 

  1. تفرقه بینداز و حکومت کن: بین لباس های آویزان شده در کمد از گیره های مختلف با نام یا نشانه خاص که مربوط به دسته لباس های مختلف باشد استفاده کنید. بدین صورت که بین پیراهن ، تیشرت مردانه ، شال و روسری ، شلوار ، شلوار جین و … با گیره متفاوت نشانه گذاری کنید. ( مانند عکس)

  1. مدیریت و نگهداری: از کاور و وسایلی که باعث محافظت از لباس ها می شود استفاده کنید.
  2. رخت آویز با کیفیت: از چوب لباسی و رخت آویز های با کیفیت و بزرگ استفاده کنید تا لباس ها شکل خود را از دست مدهند.
  3. آویز روی در: برای لباس هایی که روزانه استفاده می کنید از آویز در استفاده کنید تا هم سریع تر حاضر شوید هم نظم کمدتان روزانه بهم نخورد.
  4. همه ی گزینه هارا در نظر بگیرید: از آویز های داخل کمد ، جا جورابی ، آویز شال و روسری و … استفاده کنید. سعی کنید حد اکثر فضای موجود را مدیریت کنید.
  5. برچسب ست کردن لباس: در صورت تمایل می توانید روی یک کاغذ لباس هایی که با هم ست می شوند به صورت نقاشی یا عکس چاپ کنید و داخل کمد بچسبانید. تا سریع تر انتخاب کنید.
  6. سفارشی سازی برای کودکان: برای جذب کودکان و علاقه مند شدن آن ها میتوانید از نقاشی ها و علامت های مختلف کودکانه روی کمد یا جاهای مختلف آن استفاده کنید.
  7. پک کنید! در انتها می توانید لباس ها و لوازمی که کمتر استفاده می کنید را در جعبه یا پک های مخصوص لباس گذاشته و زیر تخت یا … نگهداری کنید.

با رعایت نکات بالا می توانید سریع تر و راحت تر برای مکان های مختلف در زمان های متفاوت آماده شوید.

برای آشنایی با نکات خرید لباس یا ست کردن لباس می توانید به مجله فروشگاه اینترنتی مُد و لباس دُلیچی مراجعه کنید. یا در شبکه های اجتماعی فروشگاه اینترنتی دلیچی را دنبال کنید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود