رمضان بهاری پی‌پینگ، متفاوت است [رپورتاژ آگهی]

رمضان بهاری پی‌پینگ، متفاوت است [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پی‌پینگ در نظر دارد در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود رمضان ۹۷ را بهاری کند. به همین منظور از آغاز تا پایان رمضان ۹۷ موسسات خیریّه، خیّرین و همه کسانی که دستی در کار خیر دارند می‌توانند در پی‌پینگ به صورت آنلاین از مردم کمک دریافت کنند.

در روزهای رمضان هیچ‌گونه کارمزدی از خیریه‌ها و افراد خیّری که اقدام به جمع آوری کمک‌های انسان دوستانه می‌کنند دریافت نخواهد شد.

پی پینگ
پی‌پینگ از سال ۹۴ تاکنون با کمک فناوری نوین می‌کوشد خدمات دریافت و پرداخت پول را به ساده‌ترین شکل ممکن در بستری امن به افراد و سازمان‌ها ارائه کند.

با توجه به استقبال خوب کاربران و رونق دریافت و پرداخت الکترونیک بر آن شدیم از زیرساخت‌ها و بسترهای فناوری خود در راستای تسهیل فعالیت‌های خیر خواهانه رمضان ۹۷ استفاده کنیم.

رمضان بهاری پی‌پینگ

پی پینگ
از ابتدای ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر با ثبت نام خیریّه، سازمان مردم نهاد ویا شخص خودتان می‌توانید از طریق وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن تلفن همراه کمک‌های مردمی را بدون نیاز به در اختیار قراردادن اطلاعات بانکی‌تان دریافت کنید. به این ترتیب که شما می‌توانید در پی‌پینگ برای جمع‌آوری کمک‌های ویژه رمضان یک کمپین جدید تعریف کنید، ما ضمن دریافت کمک‌های مردمی به شیوه‌های متنوع این حرکت خیرخواهانه شما را به سایر خیّرین معرفی می‌کنیم تا در این امر خیر شریک شما باشیم.

برای ثبت‌نام در پی‌پینگ چند دقیقه وقت بگذارید و فعالیت خیرخواهانه ویژه رمضان را به «رمضان بهاری پی‌پینگ» معرفی کنید. پس از اتمام کمپین هم می‌توانید به صورت نامحدود از خدمات متنوع پی پینگ برای خیریّه‌ها بهره ببرید.

در صورتی‌که از کاربران پی پینگ هستید برای شرکت در رمضان بهاری پی‌پینگ با شماره ۰۲۱۷۵۰۳۸۷۹۷ «داخلی کمپین رمضان» در تماس باشید و در صورتیکه تاکنون عضو پی‌پینگ نشدید همین الان ثبت‌نام کنید. برخی از خدمات اختصاصی پی‌پینگ برای خیریّه‌ها عبارت‌اند از:

دریافت هزینه‌های اطعام، افطاری و فطریه
دریافت وجه صدقه خیّرین
دریافت تعهدهای مستمری جهت کمک‌های دوره‌ای
دریافت هزینه ذبح گوشت و حیوانات حلال گوشت
دریافت هزینه ارسال تاج گل و تابلو تسلیت
هزینه‌های مراسم یادبود و تسلیت برای مصرف در امور خیریه

همین حالا شروع کنید

بدون نظر

ورود