آیا جان برنثال با نقش «شین والش» به سریال «مردگان متحرک» باز خواهد گشت؟

آیا جان برنثال با نقش «شین والش» به سریال «مردگان متحرک» باز خواهد گشت؟

جان برنثال که در ۲ فصل آغازین سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) نقش شخصیت شین والش را بازی می کرد و در نهایت کشته شد، این روزها در حوالی محل فیلمبرداری فصل جدید این سریال در شهر سنویا در ایالت جورجیا دیده شده است. سریال «مردگان متحرک» در سال ۲۰۱۰ و در آخرین روز ماه اکتبر اولین فصل خود را تنها با ۶ اپیزود آغاز کرد. در حالی که این شروع بی سروصدا و کوتاه به نظر خیلی ساده می رسید اما خیلی سریع رکوردها را شکست. شخصیت شین والش در این سریال از همان ابتدا یکی از شخصیت های اصلی داستان بود.

سریال مردگان متحرک

از طریق فلش بک ها متوجه شدیم که شین در واقع همکار ریک گریمز در اداره پلیس بوده تا این که زامبی ها شهر را به تسخیر خود در می آورند. تماشاگران بعد از اطلاع از جان به در بردن پسر، همسر و حتی همکار ریک گریمز از دست زامبی ها بسیار خوشحال شدند اما پس از شکل گیری یک مثلث عشقی بین ریک، لوری و شین اوضاع به کلی تغییر کرد. در فصل دوم همه چیز به سرعت بدتر شده و در اپیزود ماقبل پایانی فصل دوم بود که ریک چاره ای جز پایان دادن به دیوانگی های دوست و همکار سابق خود نیافته و او را به قتل رساند. اما اکنون به نظر می رسد که پتانسیل بازگشت او به این سریال پرطرفدار وجود داشته و شاید او را در فصل بعدی سریال ببینیم.

سریال مردگان متحرک

اخیراً حضور برنثال در کنار دیگر بازیگران این سریال در نزدیکی محل فیلمبرداری فصل جدید سریال «مردگان متحرک» خبرساز شده است. در تصویری که در رسانه های اجتماعی منتشر شده، اندرو لینکلن و نورمن ریدوس در حال ژست گرفتن برای گرفتن عکس در کنار گروهی کودک هستند در حالی که در پس زمینه تصویر جان برنثال دیده می شود. فصل نهم سریال «مردگان متحرک» اکنون در حال ساخته شده است که همین موضوع نشان می دهد شانسی برای شخصیت شین و جان برنثال به منظور بازگشت به این سریال وجود دارد؛دستکم به صورت فلش بک.

سریال مردگان متحرک

به هر ترتیب، برنثال به شدت درگیر نقش آفرینی در فصل دوم سریال «مجازاتگر» (The Punisher) ساخته سرویس نتفلیکس در نیویورک است که مراحل ساخت آن از ماه مارس شروع شده است. از این رو یک مسافرت سریع به جورجیا بدون این که دلیلی قانع کننده داشته و ناشی از یک التزام و تعهد قبلی باشد غیرمنطقی به نظر می رسد. چیزی که کاملاً محتمل به نظر می رسد این است که برنثال از این دیدار نه تنها به منظور دیدار با دوستان و همبازی های سابق استفاده کرده بلکه دستکم به طور کوتاه در فصل نهم این سریال نیز نقش آفرینی خواهد کرد. رابطه شین و ریک یکی از جذاب ترین جنبه های سریال «مردگان متحرک» در ۲ فصل اول بود.

سریال مردگان متحرک

از این رو بعید نیست که به صورت فلش بک یا در یکی از رویاهای ریک شاهد بازگشت شین باشیم؛ بخصوص حالا که اندرو لینکلن قصد دارد در میانه فصل نهم این سریال را به طور کامل ترک کند. البته برنثال در اپیزود هشتم فصل سوم نیز در طی یک توهم به سریال بازگشت و بدین ترتیب بازگشت او به همین سبک در فصل آینده، غیرممکن نیست اما تماشاگران برای مشخص شدن این موضوع چاره ای جز صبر تا فصل پاییز نخواهند داشت.

خبر شوکه کننده برای طرفداران سریال «مردگان متحرک»: حذف اندرو لینکلن در فصل نهم

۱۰ سریال ترسناک اما دیدنی که هیچگاه نباید به تنهایی تماشا کنید

بهترین سریال های تلویزیونی خارجی برای تماشا در ایام نوروز: شبکه AMC

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • مسعود خرداد ۲۹, ۱۳۹۷

    اواخر مهر میاد یا حداکثر اواسط پاییز نه اواخر پاییز