۱۰ اصل مهم در مورد سبک لباس پوشیدن مردان که زنان را شیفته خود می سازند

۱۰ اصل مهم در مورد سبک لباس پوشیدن مردان که زنان را شیفته خود می سازند

همه می شنویم که می گویند از روی جلد یک کتاب نباید در مورد آن قضاوت کرد اما تاثیری که یک شخص در نگاه اول روی ما می گذارد بیش از هر چیز به ظاهر او بستگی دارد. اگر چه گفته می شود که زنان از طریق گوششان عاشق می شوند اما سبک لباس پوشیدن و ظاهر کلی مردان هنوز هم قدرت تاثیرگذاری خود را بر زنان دارد. گاهی اوقات موضوع سبک لباس پوشیدن نیست و بیشتر به جزییات و اکسسوری ها باز می گردد. آیا شما هم از آن دسته کسانی هستید که می خواهید بدانید چه مردی از نظر زنان جذاب به شمار می آید و چه چیزهایی هیچوقت توجه آن ها را جلب نخواهد کرد؟ در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با پوشش های مردانه ای آشنا کنیم که زنان را شیفته خود می سازند.

۱۰- عینک

لباس پوشیدن مردان

در این مورد همه چیز به ترجیحات شخصی و باورهای زنان باز می گردد. برای مثال اگر او همیشه بر این باور بوده که عینک مخصوص مردان باهوش اما دست و پا چلفتی و خسته کننده بوده است، عینک زدن می تواند زن مورد نظرتان را از شما دور کند. اما اگر زن مذکور مردان عینکی را از قبل مردانی کاریزماتیک، باهوش و متعهد فرض کرده باشد به احتمال فراوان عینک به چشم زدن نظر او را به شما جلب خواهد کرد. مطالعات نشان می دهد که اغلب زنان اینطور فکر می کنند

. اکثر زنان بر این باورند که عینک (و عینک آفتابی) مردان را بسیار جذاب تر و رویایی تر می کند. به همین دلیل است که پوشیدن این اکسسوری کوچک و ساده می تواند تاثیر زیادی در جذب شدن دختر مورد علاقه تان به شما شود. البته به یاد داشته باشید که نوع عینکی که انتخاب می کنید می تواند باعث خوش قیافه به نظر رسیدن یا غیرجذاب به نظر رسیدن شما شود. بنابراین در انتخاب نوع عینک وسواس به خرج داده و عینکی را استفاده کنید که به صورت شما همخوانی دارد.

بیشتر بخوانید: ترفندهایی ساده و کاربردی برای تشخیص کیفیت لباس که وقت خرید به کارتان می آید

۹- کت و شلوار شیک

لباس پوشیدن مردان

در دنیای مدرن، مردان کت و شلوار را معمولاً تنها برای ملاقات های تجاری یا گردهمایی های رسمی می پوشند. اما مردان قدرت و تاثیر قابل توجه کت و شلوار روی مردان را نادیده می گیرند. بهتر است کت و شلواری منطبق بر مد روز به تن داشته باشید زیرا این طرز لباس پوشیدن جذابیت شما را در نگاه دختر مورد علاقه تان به شدت افزایش خواهد داد. همه زنان از دیدن یک مرد کت و شلواری شیک به وجد آمده و به این نتیجه می رسند که وی به خاطر آن ها چنین لباس فاخری به تن کرده است.

روانشناسان بر این باورند که بدن V شکل مردان (حالتی که هنگام پوشیدن کت و شلوار معمولاً بدن مردان به خود می گیرد) نشانه داشتن سلامتی و مقدار بالای تستوسترون است. از این رو توصیه می شود کت و شلوارهایی بپوشید که با بالاتنه شما سازگار بوده و کاملاً در تن شما جا بگیرد. با این کار، شما مزیت های جسمانی تان را بیش از پیش نمایان ساخته و بسیار مردانه تر بنظر می رسید زیرا شانه های شما پهن تر و بازوهای شما کلفت تر به نظر می رسند.

۸- پولیورهای پشمی باکیفیت

لباس پوشیدن مردان

وقتی که لباس هایتان را انتخاب می کنند، مردان و زنان توجهی به تاثیر جنس لباسشان روی افراد دیگر ندارند. پارچه کشمیری یا همان ترمه (نوعی پارچه پشمی بسیار مرغوب) بسیار کمیاب و گران قیمت است. این پارچه پشمی بسیار نازک، نرم و گرم است که لمس کردن آن ها بسیار خوشایند به نظر می رسد. مطالعات نشان می دهد که زنان هنگام انتخاب لباس بدون دغدغه مالی، لباس هایی که از این پارچه ساخته شده باشند را ترجیح می دهند. پولیورهای پشمی باعث می شود که مردان منعطف تر و مهربان تر و کمتر خشن به نظر برسند و لمس کردن آن نیز حس خوبی به زنان می دهد. از لحاظ روانشناسی، پوشیدن لباس هایی از این جنس باعث می شود که زنان احساس آرامش داشته و در کنار مردی که چنین لباسی به تن دارد احساس راحتی کنند.

۷- پیراهن و تی شرت صورتی

لباس پوشیدن مردان

اکثر مردان و حتی زنان رنگ صورتی را رنگی دخترانه می دانند اما بسیار دیده شده که مردان لباس هایی به این رنگ پوشیده و توجه زنان را به خود جلب کرده اند. با پوشیدن لباس صورتی، مردان اعتماد به نفس و دیدگاه بدون ترس و متفاوت خود نسبت به باورهای عمومی را نشان می دهند. برخی از مردان ایتالیایی که به خوش تیپی و شیک پوشی معروفند، پیراهن هایی به رنگ صورتی روشن را با کت و شلوارهایی با رنگ های آرامش بخش می پوشند و دل دختران را می ربایند. محققان فرانسوی دریافته اند مردانی که لباس های صورتی می پوشند بسیار مثبت تر و شادتر به نظر می رسند.

با این وجود به مردان توصیه می شود که هنگام انتخاب لباس هایی به رنگ صورتی، سراغ سایه های ساده و کم رنگ تر صورتی بروند. یکی دیگر از نکاتی که مربوط به جزییات لباس پوشیدن بوده و زنان به خوبی متوجه آن می شوند، بالا بردن آستین های پیراهن است که حس رهایی و غیررسمی بودن را القا می کند. اما به یاد داشت باشید که آستین پیراهن خود را بسیار تمیز و مرتب بالا بزنید تا شلخته و نامرتب به نظر نرسید.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب لباس زنانه بر اساس فرم بدن

۶- کاپشن چرمی

لباس پوشیدن مردان

کاپشن های چرمی شیک کمی کلاسیک به نظر می رسند اما هنوز هم یکی از بهترین گزینه های مردان در هنگام انتخاب لباس به شمار می آیند. لباس هایی که از چرم طبیعی ساخته شده اند گران قیمت به نظر رسیده و ظاهر و سبک لباس پوشیدن شخص را بهبود می بخشند به نحوی که اعتماد به نفس بالای شخص را القا می کنند. اگر می خواهید لباس چرمی انتخاب کنید، لباسی را انتخاب کنید که ظاهری باحال و خوش مشرب از یک «پسر بد» را در ذهن دیگران ایجاد می کند. مزیت اصلی کاپشن های چرمی این است که همیشه جذاب به نظر می رسند.

۵- ساعت شیک

لباس پوشیدن مردان

در عصر ارتباطات الکترونیک، عادت کرده ایم که از تلفن همراه هوشمند خود برای آگاهی از زمان استفاده کنیم و بدین ترتیب فراموش کرده ایم که چرخاندن مچ دست، بهترین و تاثیرگذارترین شکل مطلع شدن از زمان و ساعت روز است. ساعت تنها اکسسوری است که هر مرد باید هر روز بپوشد. حتی می توانید کلکسیون های کوچکی درست کنید و برخی ساعت ها را با لباس هایی خاص بسته به ظاهری که می خواهید از خود ارایه دهید ست نمایید.

این موضوع بسیار مهم و موثر است زیرا همانطور که گفتیم، زنان اهمیت زیادی به جزییات می دهند و یک ساعت زیبا می تواند همان چیزی باشد که شخصیت شما را برای دختر مورد نظر بیان کرده و بیشترین تاثیر را بر روی او دارد. حتی یک ساعت دیجیتالی نیز بهتر از نداشتن ساعت است. تنها چیزی که باید از آن ها دوری کرد الماس یا طلاست. زنان اعتراف کرده اند که ساعت مردان هر چه ساده تر و البته مردانه تر باشد از نظر آنان جذاب تر خواهد بود.

۴- لباس ورزشی

لباس پوشیدن مردان

همان طور که مردان دوست دارند زنان را در لباس ورزشی ببینند، زنان نیز به شدت تحت تاثیر مردانی قرار می گیرند که با لباس های ورزشی در خیابان راه می روند. نکته مهم در این تاثیرگذاری آنی و سریع این است که مردان و زنان از کسانی که وضعیت جسمانی مناسب و ظاهر ورزشکاری دارند خوششان می آید. افراد ورزشکار معمولاً دارای اعتماد به نفس و گشاده رو بوده و معاشرت با آن ها لذتبخش است.

بهترین لباس ورزشی آنی است که در آن احساس راحتی کنید، چه روحی و چه جسمی. زنان به چند جنبه لباس های ورزشی اهمیت می دهند اما اصل بسیار ساده ای در این مورد صدق می کند و آن هم این است که تعداد لباس های ورزشی که روی هم پوشیده اید نه بیش از حد معمول و نه کمتر از آن باشد. علاوه بر این به یاد داشته باشید که لباس ورزشی لازم نیست حتما بخشی زیادی از بدن شما را به صورت عریان به نمایش بگذارد زیرا این موضوع تاثیر منفی بر روی دیدگاه زنان دارد.

بیشتر بخوانید: مهم‌ترین قوانین ست کردن لباس مردانه برای محل کار

۳- شلوار جین

لباس پوشیدن مردان

شلوارهای جین هم مانند کاپشن های جرم لباس هایی کلاسیک و بادوام به شمار می آیند. هر مردی فارغ از سن و تیپ بدنی خود باید یک جفت شلوار جین مناسب در میان لباس های خود داشته باشد. البته پیدا کردن و انتخاب بهترین و مناسب ترین شلوار جین کار ساده ای نیست اما ارزش تلاش برای پیدا کردنش را دارد. بر اساس تحقیقاتی که به کمک زنان و دختران صورت گرفته، نتایج زیر بدست آمده است: مدل های کلاسیک  جین بهترین و جذاب ترین شلوارهای جین از دیدگاه زنان هستند. هیچگاه شلوارهای بسیار تنگ یا خیلی گشاد را به مدل های کلاسیک ترجیح ندهید. به سراغ شلوارهای جین رنگارنگ و یا دارای طرح های فراوان نروید. یک شلوار جین مشکی در کنار یک نمونه مشابه با رنگ آبی بهترین انتخاب ها خواهند بود.

۲- پالتو

لباس پوشیدن مردان

امروزه می توانید پالتوهای مردانه را در انواع، طول، جنس و ظاهر متفاوت بخرید. بدین ترتیب برای هر مردی گزینه ای بر اساس سلیقه و نیازش وجود دارد. پالتویی که به درستی انتخاب شده همواره شیک و جذاب به نظر  رسیده و بر نظر زنان اطراف تاثیر خواهد گذاشت. اگر در مورد انتخاب پالتو شک دارید به شما توصیه می کنیم که پالتوهای کلاسیک و کژوال را انتخاب کنید به ویژه پالتوهایی که رنگ های ملایمی دارند. این پالتوها مزیت های زیادی دارند که مهم ترین آن ها این است که می توان در هر جایی و در هر مراسمی آن ها را پوشید. پالتوها را می توان براحتی با شلوار پارچه ای، شلوار جین و حتی کفش ورزشی نیز ست کرد.

بیشتر بخوانید: آیا می دانید رنگ های مختلف لباس چه تاثیری در روحیه شما می گذارند؟

۱- کفش

لباس پوشیدن مردان

همه می گویند که چشم های آینه روحانسان هستند. اگر این گفته واقعیت داشته باشد پس کفش را می توان آینه استایل یک شخص دانست. امروزه بسیاری از مردان و زنان ترجیح می دهند کفش ورزشی بپوشند. باور کنید که هیچ چیز به اندازه یک جفت کفش کلاسیک همراه با کت و شلوار یا یک جفت کفش غیررسمی همراه با شلوار جین و یک پیراهن قشنگ جذاب به نظر نمی رسد. با توجه به کفشی که به تن دارید، زنان می توانند واقعیاتی را در مورد شخصیت شما دریابند. کفش هایی که کیفیت پایینی دارند باعث می شوند که مردان چیپ به نظر رسیده و نشانن دهنده این است که مرد مورد نظر پول کافی ندارد.

کفش های کهنه یا کثیف نیز نشان می دهد که شما نسبت به ظاهر و لباس های خود بی اهمیت هستید. کفش های شیک یا اداری ظاهر جذابی به شما می دهند و وضعیت کاری و روحی شما را همراه با اعتماد به نفستان به طرف مقابل انتقال خواهد داد. همچنین زنان به مناسب بودن کفش هایی که در موارد مختلف می پوشید توجه می کنند. کفش های شیک با کیفیت بیش از هر لباس دیگری نظر زنان را به خود جلب می کند.

بیشتر بخوانید: «شِر»؛ خواننده سرشناس آمریکایی که در سن ۷۱ سالگی نیز هنوز در دنیای مد و لباس می درخشد

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • ناشناس فروردین ۸, ۱۴۰۰

    شما دارید توی استایل لباس پوشیدن تحمیل هایی رو انجام می دهید که مربوط به زاید و تخیل زندگی شخصی یک نفر هست نه همه، انگار رفتی پیش یک روحانی داره در مورد لباس نظر میده ، که اصلا هیچ اطلاعی از مد ، فشن و لباس های دنیا نداره.مثال روشنش میشه اینکه بری پیش دکتر بگی طراحی معماری انجام بده.

    • مایکی فروردین ۴, ۱۴۰۲

      بنده خدا ست کردن لباس با متریال نوع رنگ و بافت متفاوت برای زنان و مردان از روی ویژگی های فطری در روان ناخودآگاه جنسیت مورد نظر شکل میگره که این مطلب کاملا حق رد ادا کرد اگر چیزی نمیدونی حرف نزن نمیگن لالی همه مردم ایران در چرند گویی و حرافی مثل شما متخصص و زبانزد عام و خاص هستند