آیا «لیدی گاگا» و «بردلی کوپر» عاشق یکدیگر شده‌اند؟ گمانه زنی‌های طرفداران در توئیتر

نشانه هایی از علاقه بین بازیگران فیلم موفق «ستاره ای متولد شده است» دیده می شود

آیا «لیدی گاگا» و «بردلی کوپر» عاشق یکدیگر شده‌اند؟ گمانه زنی‌های طرفداران در توئیتر

پایان غیرمنتظره نامزدی کوتاه مدت لیدی گاگا و نامزد سابقش، کریستین کارینو، راه را برای یک عشق تازه در هالیوود باز کرده است، دستکم با شواهدی که کاربران توئیتر به آن ها استناد می کنند. از زمانی که خبر جدایی این خواننده-بازیگر سرشناس ۳۲ ساله و مدیر برنامه های ۵۰ ساله اش منتشر شد، رسانه های اجتماعی پر از پست هایی است که ادعا می کنند لیدی گاگا و همبازی اش در فیلم «ستاره ای متولد شده است» (A Star Is Born)، بردلی کوپر، به صورت مخفیانه با هم رابطه ای عاشقانه دارند. به لطف شیمی غیرقابل انکار بین این دو بازیگر در روی صحنه، طرفداران فیلم در مورد پتانسیل عشق بین این دو در دنیای واقعی سخن می گویند و رابطه بسیار دوستانه این دو در خارج از دنیای فیلم نیز بر این شایعات و گمانه زنی ها افزوده است.

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

فیلم «ستاره ای متولد شده است» در اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد اما طرفداران این فیلم هنوز در مورد عشق بردلی کوپر و لیدی گاگا سخن می گویند که به دنبال دوستی نزدیک آن ها در خارج از دنیای فیلم رخ داده است. لیدی گاگا پس از چند ماه نامزدی با کریستین کارینو، اعلام کرد که این دو از یکدیگر جدا شده اند و به همین دلیل بسیاری بر این باورند که عشق به بردلی کوپر نقش غیرقابل انکاری در جدایی این دو داشته است و بزودی باید شاهد اعلام رسمی رابطه این دو بود. روز ۱۹ فوریه بود که خبر جدایی گاگا و کارینو رسانه ای شد و دلیل آن نیز خوب پیش نرفتن رابطه اعلام شد بدون این که دلیل مهمی برای آن عنوان شود.

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

با این وجود، طرفداران لیدی گاگا و بردلی کوپر خیلی زود شروع به انتشار پست هایی در مورد علت این جدایی پرداخته و بسیاری نقش کوپر ۴۴ ساله را در این امر برجسته ساختند، بازیگر و کارگردانی که این روزها با یک سوپر مدل روسی به نام آیرینا شایک در رابطه است. قابل انکار نیست که کوپر و گاگا که اکنون در حال تبلیغ برای فیلمشان هستند، در داستان فیلم یک رابطه بسیار دوست داشتنی و محسوس را برقرار کرده اند. این اولین باری نیست که طرفداران «ستاره ای متولد شده است» در مورد رابطه عاشقانه بازیگران اصلی آن سخن می گویند.

بیشتر بخوانید: پیش بینی اسکار ۲۰۱۹: آن هایی که برنده می شوند و آن هایی که باید برنده شوند

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

هفته گذشته، لیدی گاگا تصویری از تتو جدید خود را در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرد و طرفدارانش خیلی زود به سراغ تعبیر و تفسیر آن رفتند. این تتو تصویری از یک رشته نت موسیقی است که گفته می شود اسم «گاگا» را نشان می دهد اما برخی دیگر نیز می گویند که از دیدگاهی دیگر می توان این تتو را نماد ترکیب حروف BCBC دانست که به حروف اول اسم و فامیل بردلی کوپر اشاره دارد. یک اتفاق دیگر که باعث شد کاربران توئیتر در مورد رابطه این دو کامنت های دیوانه واری بزنند، آن بود که ماه گذشته، بردلی کوپر در طول یکی از اجراهای لیدی گاگا در لاس وگاس در روی صحنه به او پیوست و آهنگ معروف فیلم «ستاره ای متولد شده است» (Shallow) را با هم اجرا کردند. وقتی که این دو در حال اجرای آهنگ مذکور در کنسرت Enigma در ۲۷ ژانویه بودند اجرایی بسیار رمانتیک را با حرکات عجیب و غریب گاگا از این آهنگ داشتند.

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

در حین اجرا، این دو در چشمان یکدیگر خیره شده بودند و این موضوع از چشمان تیزبین طرفداران فیلم و بازیگران مخفی نماند. یکی از کاربران توئیتر در این باره چنین می گوید: «پایان نامزدی لیدی گاگا اصلاً شوکه کننده نبود. وقتی که بردلی کوپر برای دیدن او به برنامه اش در لاس وگاس رفت و او بردلی را به روی صحنه برد تا با او آواز بخواند لیدی گاگا به شکلی دیوانه وار عاشق او شده بود». کاربری دیگر می گوید: «نمی توانی اجرای او [کوپر] با [گاگا] را ببینی و بگویی که چیزی بین این دو وجود نداشت». علیرغم گمانه زنی هایی که در فضای مجازی در جریان است اما تاکنون رابطه این دو در حد همان دوستی معمولی باقی مانده است. بردلی کوپر هنوز هم به رابطه اش با شایک ۳۳ ساله ادامه می دهد، رابطه ای که این دو از آن دارای یک فرزند نیز شده اند.

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است
بردلی کوپر و همسرش، آیرینا شایک

کوپر و شایک که همواره روابطه عاشقانه خود را مخفی و شخصی نگه داشته اند در ۱۰ فوریه در مراسم بفتا دست در دست هم حاضر شدند و حتی بردلی کوپر هنگام دریافت جایزه اش از همسرش تشکر کرد. وی در این سخنان چنین گفت: «بیشتر از همه باید از آیرینا تشکر کنم، به خاطر اینکه آن همه موسیقی که برای یک سال در زیر زمین خانه اجرا می کردم را تحمل کرد. از تو بسیار ممنونم. ممنونم». ماه گذشته نیز لیدی گاگا هنگام دریافت جایزه بهترین بازیگر زن جوایز هیئت ملی داوران از همبازی خود در این فیلم تشکر کرد.

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

وی هنگام دریافت جایزه اش خطاب به کوپر چنین گفت: «تو خیلی چیزها به من آموختی. تو راه را برای اینکه بازیگر بهتری باشم باز کردی. من به این تجربه به چشم ساخت یک فیلم نگاه نمی کنم بلکه ترجیح می دهم به آن اینطور نگاه کنم که از طریق این فیلم ما به دو شخصی تبدیل شدیم که خودمان نیستیم. بردلی از تو ممنونم که فیلمی در مورد اهمیت مهربانی، همدردی و عشق ساختی. این همان چیزی است که ما می خواهیم نشان دهیم. از این که اینجا هستم بیشتر از این نمی توانم خوشحال باشم که نام جک و اَلی در مورد عشق واقعی و بدون قید و شرط است. بردلی، سکانس های ما با هم چالش برانگیز و تغییر دهنده زندگی به عنوان یک بازیگر و انسان بود. هرگز شیرجه های عمیقی که با هم زدیم را فراموش نمی کنم».

بردلی کوپر و لیدی گاگا در ستاره ای متولد شده است

این دو قرار است روز یکشنبه ۲۴ فوریه، در مراسم اسکار ۲۰۱۹، نیز به هم پیوسته و آهنگ فیلم را اجرا کنند.

بیشتر بخوانید: از آنجلینا جولی تا لیدی گاگا؛ خالکوبی های سلبریتی های هالیوودی چه معنا و داستانی دارند؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • sdkا اسفند ۴, ۱۳۹۷

    لیدی گا گا خیلی خوبه. از بهترین‌هاست <3