بلیط هواپیما برای سفرهای نوروزی به شمال کشور را از کجا بخریم؟

بلیط هواپیما برای سفرهای نوروزی به شمال کشور را از کجا بخریم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ایرلاین وارش که حدود ۵ ماه است فعالیت خود را در مسیر تهران به ساری و برعکس آغاز کرده است در ایام نوروز نیز مسافران را به شهرهای شمالی می‌رساند.

بر اساس گزارش روابط عمومی علی بابا، برنامه‌ریزی اولیه هواپیمایی وارش، پوشش پروازهای داخلی است و مقاصد پروازی این ایرلاین در حال حاضر مسیرهای تهران_ساری و برعکس است. مشهد، شیراز، اهواز، تبریز، اصفهان، کیش، گرگان،رامسر، نوشهر و رشت معرفی در آینده نزدیک در لیست سفرهای وبسایت و اپلیکیشن علی بابا قرار خواهند گرفت. به این ترتیب شما می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما مشهد، نوشهر و … ایرلاین وارش را انتخاب کنید.

در مورد این ایرلاین باید بگوییم که وارش که در گویش مازنی به معنای باران است، دارای ۲ فروند بوئینگ ۷۳۷ سری ۵۰۰ و ۲ فروند بوئینگ ۷۳۷ سری ۳۰۰ است توسط بیمه ایران تحت پوشش کامل بیمه‌ای قرار گرفته است. کد یاتای این ایرلاین نیز VR  و شماره پروازهای این ایرلاین با **۵۸ شروع می‌شود.

وارش اولین شرکت هواپیمایی در استان مازندران است و یکی از اولویت‌های اصلی آن، تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقای سطح کیفی پرواز است. به این ترتیب شما می‌توانید بدون نگرانی بابت کیفیت سفر خود، برای خرید بلیط هواپیما چارتر یا سیستمی این ایرلاین اقدام کنید.

پس اگر قصد سفر به شهرهای شمالی کشور با هواپیماهای تازه‌نفس را  دارید، وارش را به خاطر بسپارید. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقاصد مورد نظرتان به وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا مراجعه و با چند کلیک ساده بلیط سفر خود را خریداری کنید؛ ضمن اینکه از خدمات پشتیبانی شایسته توسط تیم ۲۴۷ نفره پشتیبانی علی بابا که به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستند برخوردار می‌شوید. همچنین در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما استانبول را دارید، علی بابا بهترین قیمت و خدمات پشتیبانی را به شما ارائه می‌دهد.

دیجیاتو
یک نظر

ورود