محمد کاظم تاتار: اولین برنده ۱۰۰ میلیون تومانی «برنده‌باش»

شگفتی سازی «برنده‌باش» در ایستگاه هفتادم

محمد کاظم تاتار: اولین برنده ۱۰۰ میلیون تومانی «برنده‌باش»

محمد کاظم تاتار نخستین برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی مسابقه تلویزیونی برنده باش شبکه ۳ شد. این برنامه که از زمستان سال ۹۷ روی آنتن آخر هفته های شبکه سوم سیما رفته است، نخستین اجرای تلویزیونی محمد رضا گلزار، هنرپیشه سینمای ایران است و به قول خودش، مشابه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی جهان می باشد. محمد کاظم تاتار پس از ده ها برنامه، اولین هموطنی است که توانسته جایزه حداکثر ۱ میلیارد ریالی برنده باش را به خانه ببرد. او به ۱۵ سوال مسابقه به طور کامل پاسخ داد و رکورد خانم صدف صدری که به ۱۴ سوال پاسخ صحیح داده بود را شکست.

محمد کاظم تارتار
پانزدهمین سوالی که محمد کاظم تارتار در برنامه ۳۰ فروردین ۹۸ برنده باش به آن پاسخ داد و جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی را شکار کرد را در بالا مشاهده می کنید
محمد رضا گلزار در هفتادمین برنامه برنده باش، محمد کاظم تارتار را که نخسیتن برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی بود، ۲ بار به آغوش کشید و ابراز شگفتی کرد

او، دانش آموخته کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان بوده و اصالتی خراسان شمالی دارد و توانست به کلیه سوالات مسابقه به درست پاسخ داده و توضیحات تکمیلی خوبی را هم در اختیار مخاطبان قرار دهد. محمد کاظم تاتار، مطالعات گسترده ای در زمینه جغرافیا و تاریخ دارد. ۳۰  فروردین ۱۳۹۸ قطعا یکی از شب های طلایی برای مسابقه تلویزیونی پر مخاطب برنده باش شبکه ۳ سیما است. شبکه ای که از پس حذف عادل خان فردوسی پور، مغضوب فوتبال دوستان ایرانی شد و همچنان در کانون انتقاد مخالفات علی فروغی قرار دارد.

برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی هفتادمین برنامه تلویزیونی برنده باش پس از شکار این جایزه گفت که ۱ درصد این جایزه معادل ۱ میلیون تومان را به «پویش هموطن» اختصاص می دهد. پنج درصد این جایزه معادل پنج میلیون تومان را برای نذر خود به موسسه نیکوکاری اهدا خواهد کرد و بقیه جایزه را صرف ازدواج می کند. گلزار در این برنامه اعلام کرد که با توجه به موافقت اسپانسر این برنامه، برنده جایزه ۱۰۰ میلیونی این برنامه در برنامه «صدم» دوباره روبروی گلزار خواهد نشست تا بار دیگر اطلاعات عمومی گسترده وی محک بخورد.

گزارش روزنامه «عصر شهروند» از محمد کاظم تاتار که وی را «مرد جیگردار» خطاب کرد.

محمد کاظم، تنها شرکت کننده برنده باش است که برای دومین بار جهت حضور در برنامه، دعوت می شود. او، از کودکی، مطالعات گسترده ای در زمینه های مختلف داشته و رمز موفقیت خود را استمرار در مطالعه در حوزه های متنوع می داند. موضوعی که بسیاری از هموطنان در عصر دیجیتال، از آن غافل هستند و نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، می تواند بستری برای آشتی دوباره مردم با کتاب باشد تا فرهنگ کتابخوانی فراموش شده در ایران، احیا شود. محمد کاظم تاتار نشان داد که گستردگی مطالعات و کتاب خوانی، فرصت آفرین است.

محمد کاظم تاتار
تصویر ۷۰ طرح کت و شلوار محمد رضا گلزار در مسابقه برنده باش که تولید برند ایرانی «خانه مد راد» است و در اینستاگرامش، بازتاب پیدا کرد

محمد کاظم تاتار هیچ صفحه ای در اینستاگرام و تویتر ندارد تا با طوفان لایک و فالو کاربران ایرانی در شب سی فروردین مواجه شود. برای شرکت در مسابقه برنده باش بایستی اپ «برنده‌شو» را نصب کنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود