بازی موبایلی اعتیاد آور «بازی تاج و تخت» برای داشتن پایان های متفاوت و هیجان انگیز

بازی موبایلی اعتیاد آور «بازی تاج و تخت» برای داشتن پایان های متفاوت و هیجان انگیز

دیشب آخرین اپیزود از فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) منتشر شد و پایان غیرمنتظره ای داشت و البته بسیاری از تماشاگران از اتفاقات فصل پایانی سریال به شدت ناراضی بوده و حتی گفته شده که تاکنون یک میلیون امضا برای بازسازی فصل پایانی جمع آوری شده است. با این وجود این پایان دنیای «بازی تاج و تخت» نخواهد بود زیرا یک بازی جذاب و اعتیادآور برای گوشی های هوشمند و کامپیوترها طراحی شده که به شما اجازه می دهد مسیر داستان و سرانجام آن را تعیین کنید. بازی «حکومت ها: بازی تاج و تخت» (Reigns: Game of Thrones) از Nerial، دیالوگ های هوشمندانه و پیچیدگی سیاسی سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت» را گرفته و با توجه به سطح دانش و آگاهی طرفداران نسبت به ماجراهای سریال به آن ها جایزه می دهد.

سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)

بازی «حکومت ها» به شما اجازه می دهد که یکی از ۹ رهبر اصلی سریال را انتخاب کرده و تا جایی که می توانید بر آیرون ثرون بنشانید و حکومت او را حفظ کنید. هر یک از این حاکمان سبک حکومت و رفتاری خاصی دارند که شخصیت آن ها در سریال را برجسته می سازد و از توانایی های خود برای رمزگشایی از رازها و باز کردن توانایی های خاص استفاده می کنند. اگر چه در این بازی آزادی هایی برای قرار دادن حاکمان متفاوت بر آیرون ثرون وجود دارد اما خط داستانی و دیالوگ های بازی باعث می شود که ایده های جدیدی در مورد مسیر داستان و سرانجام آن در فصل نهایی شکل گیرد. جان اسنو را انتخاب کنید یا سرسی لنیستر یا هر شخص دیگری را، پادشاه یا ملکه انتخابی شما با تصمیم گیری های بی پایانی روبرو می شود که قلمرو او را تحت تاثیر قرار می دهد.

سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)

تصمیمات با کشیدن ساده صفحه به سمت چپ یا راست گرفته می شود اما با پیشرفت داستان این تصمیمات می توانند به سرعت به عواقب بغرنجی منتهی شوند. باقی ماندن بر آیرون ثرون کار بسیار سخت و خطرناکی است به همین دلیل باید آمادگی به دفعات کشته شدن را داشته باشید. برای موفق شدن، هر رهبر باید چهار فاکتور را در قلمرو خود در تعادل و توازن نگه دارد: قدرت ارتش، باور به دین، ثروت ملی و روحیه مردم. در صورتی که یکی از این فاکتورها به صفر برسد یا برای مدت طولانی مورد بررسی قرار نگیرد می تواند ترور حاکم یا حتی بدتر از آن را در پی داشته باشد. در صورتی که حاکم بمیرد، فرمانروایی او نیز به پایان خواهد رسید و باید رهبری جدید انتخاب کرده و همه چیز را از ابتدا شروع نمایید. برخی از تصمیم گیری ها در این بازی آسان تر از بقیه هستند و برخی مشکل تر.

بیشتر بخوانید: ۲ مورد از محبوب ترین نام های دخترانه در ایالات متحده از «بازی تاج و تخت» می آیند

سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)

هنگامی که «حکومت ها: بازی تاج و تخت» بازی می کنید احتیاجی به داشتن دانش قبلی از سریال ندارید و کسانی که آشنایی زیادی با دنیای وستروس ندارند با انجام این بازی باید منتظر اسپویلرهای بسیاری باشند. داستان بازی در فضای فصل پایانی سریال رخ داده و پر از ارجاعات به اتفاقات مهم و جزئی سریال تاکنون است. هر بار انجام این بازی می تواند تجربه ای متفاوت باشد حتی وقتی که حاکمی تکراری را انتخاب می کنید. اگر بازی را از نو آغاز کنید، هر بار اتفاقات داستان کمی متفاوت از قبل بوده و تغییر پاسخ هایتان مسیرهای جدیدی را در داستان باز کرده و شخصیت های آشنای جدیدی وارد خواهند شد. بازی «حکومت ها» برای ۹ حاکم خود ۲۹ پایان متفاوت دارد که از مرگ های دردناک تا پیروزی های کامل متفاوت خواهند بود.

سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones)

همچنین  ۴۹ کار حکومتی برای انجام دادن در مسیر داستان وجود دارد که اهدافی بیشتر را به هر بازی اضافه خواهند کرد. بازی «حکومت ها: بازی تاج و تخت» اکنون برای سیستم های آی او اس، اندروید و ویندوز در دسترس بوده و در واقع سومین بازی در سری بازی های «حکومت ها» به شمار می آید. اولین بازی این مجموعه «Reigns» و سری دوم نیز «Reigns: Your Majesty» نام داشت که سبک مشابهی از بازی را داشته اما در دنیایی متفاوت از «بازی تاج و تخت» رخ می دادند. ویدیو مربوط به این بازی جالب و اعتیادآور را در ادامه مطلب تماشا کنید.

بیشتر بخوانید: «دراکاریس!»؛ زبان والیرینی «بازی تاج و تخت» که میلیون‌ها نفر مشغول یادگیری آن هستند

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود