عشق دوباره برای آقای دروازه بان؛ ازدواج مجدد «پیتر اشمایکل» ۵۵ ساله در حضور فرزندان

عشق دوباره برای آقای دروازه بان؛ ازدواج مجدد «پیتر اشمایکل» ۵۵ ساله در حضور فرزندان

پیتر اشمایکل، دروازه بان مشهور سابق تیم ملی دانمارک و منچستر یونایتد در سن ۵۵ سالگی با نامزدش لارا ون لیندهولم، ۴۶ ساله، و طی یک مراسم عروسی ساده و خانوادگی ازدواج کرد. این دروازه بان افسانه ای و خانم لیندهولم دو سال پیش و پس از سال ها در کنار هم بودن از یکدیگر جدا شده بودند. اما آن ها اخیراً بار دیگر به هم نزدیک شده و تصمیم گرفتند در شهر ساحلی اسپرگرد در دانمارک به طور رسمی ازدواج کنند، مراسمی که دیروز در حضور ۲۰۰ مهمان برگزار شد.

پیتر اشمایکل

وون لیندهولم تا قبل از این به عنوان متخصص تغذیه و بازیگر در دانمارک مشغول به کار بود اما مدتی نیز به عنوان مدل برای مجلات ایالات متحده فعالیت می کرد. اشمایکل و وون لیندهولم در سال ۲۰۱۴ و یک سال پس از جدایی دروازه بان سابق شیاطین سرخ از همسر سابقش، بنته، با هم آشنا شدند. این دو سه سال بعد از هم جدا شدند اما ظاهراً عشق بین آن ها خاموش نشده و در نهایت تصمیم به ازدواج گرفتند.

پیتر اشمایکل

بعد از نامزدی، پیتر اشمایکل با قرار دادن عکسی در حساب اینستاگرام خود چنین نوشت: «او بله را گفت و به همین سادگی من به شادترین انسان جهان تبدیل شدم». وون لیندهولم نیز با قرار دادن عکسی دیگر در حساب اینستاگرامی اش زیر آن چنین نوشت: «روشنایی من، عشق من. بله، بله، بله! بله!». پیتر اشمایکل از همسر قبلی خود دو فرزند به نام های سیسیل و کسپر دارد. او و بنته در سال ۲۰۱۳ و پس از ۳۱ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

پیتر اشمایکل

کسپر اشمایکل که او نیز مانند پدرش دروازه بان مشهوری است در سال ۲۰۱۶ همراه با تیم لستر سیتی توانست قهرمانی لیگ برتر انگلیس را بدست آورد و بخشی از تیم مشهور به «بارو نکردنی ها» باشد. پیتر اشمایکل یکی از مشهورترین ورزشکاران تاریخ دانمارک است که نزدیک به ۳۰۰ بازی برای تیم منچستر یونایتد انجام داده و در دو سال پیاپی در دهه ۱۹۹۰ به عنوان برترین دروازه بان جهان انتخاب شده است.

پیتر اشمایکل

پیتر اشمایکل

پیتر اشمایکل

کسپر اشمایکل، پسر پیتر اشمایکل، در کنار همسرش

پیتر اشمایکل

بیشتر بخوانید: جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹؛ با تمام اعضای تیم ملی ایالات متحده آشنا شوید

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود