دیدار وکیل نجفی با خانواده میترا استاد

دیدار وکیل نجفی با خانواده میترا استاد

وکیل محمد علی نجفی موفق شد برای اولین بار والدین میترا استاد را ملاقات کند و این ملاقات را سازنده و راهگشا خواند.

حمیدرضا گودرزی وکیل مدافع محمد علی نجفی اعلام کرد بعد از نزدیک به دوماه از حادثه قتل میترا استاد برای اولین بار روز گذشته موفق شد والدین میترا استاد را ملاقات کند و در این ملاقات مسعود استاد نیز حضور داشت.

وی گفت: به دنبال تقاضای خانواده محترم دکتر نجفی و تلاش تعدادی از معتمدین طرفین برای تشکیل جلسات مذاکره به منظور صلح و سازش سرانجام مورد موافقت خانواده محترم داغدیده قرار گرفت و به عنوان وکیل مدافع دکتر نجفی موفق شدم دیدار هایی برای تشفی خاطر بازماندگان و حل و فصل موضوع برگزار کنم.

در این نشست ها با پدر و مادر داغدار مرحومه و همچنین آقای مسعود استاد به عنوان نماینده تام الاختیار اولیاء دم بحث و گفتگوهایی را آغاز کردیم که می تواند در حل مسالمت آمیز پرونده راهگشا باشد.

امیدواریم تلاش خانواده دکتر نجفی برای تشفی خاطر و دلجویی از خانواده ی محترم استاد به لطف خداوند متعال به نتیجه مطلوب برسد.

دیدار وکیل نجفی با خانواده میترا استاد

رضایت خانواده میترا استاد تکذیب شد

وکیل اولیای دم میترا استاد نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، اخبار انتشار یافته درباره رضایت اولیای‌دم را تکذیب کرد و افزود: تمام صحبت‌ها در رابطه با شایعه دریافت رضایت خانواده محمد علی نجفی با واسطه رئیس اهل حق شایعه است و صحت ندارد.از این دست خبرها در فضای مجازی زیاد است که هیچ کدام صحت ندارد.

مسعود حاج لوئی تاکید کرد: تا کنون آقای گودرزی وکیل مدافع نجفی دو مرتبه برای مذاکره مراجعه کرده است اما به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود