بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

اگر دوست دارید شهری غیر از محل زندگی کنونی خود را برای اقامت همیشگی انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم بر اساس ماه تولد خود این کار را انجام دهید.

احتمالا از خواندن این جمله بسیار تعجب کرده‌اید. ماه تولد یک فرد چگونه می‌تواند در انتخاب شهری برای زندگی دایمی به او کمک کند؟! واقعیت این است که متولدین هر ماه ویژگی‌های تقریبا مشترکی دارند که بر اساس ستاره و سیاره ماه تولدشان مشخص می‌شود. بر همین اساس، کارشناسان طالع‌بینی پیشنهاداتی دارند که شاید آگاهی از آنها برایتان جالب و سرگرم‌کننده باشد.

به همین خاطر، در ادامه ویژگی متولد هر ماه را برایتان به اختصار توضیح داده‌ایم و شهرها و استان‌هایی که انتخاب بهتری برای او هستند را نیز پیشنهاد داده‌ایم.

لازم به یادآوری است که بخش طالع‌بینی روزیاتو بیشتر جنبه سرگرمی دارد!

متولد ماه فروردین: استان اصفهان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

متولدین این ماه به مکانی برای زندگی نیاز دارند که مملو از فرصت‌ و موقعیت برای دنبال کردن رویاهایشان باشد. آنها به شهری که پر از امکانات برای خلاقیت‌، ایده‌پردازی و فعالیت‌ مبتکرانه است تعلق دارند.

مردم شهرهای مختلف استان اصفهان برای زیرکی، نکته‌سنجی و معامله‌گر بودن شهرت دارند. شجاعت و نترسی  نیز از دیگر ویژگی‌های مردم این خطه است.

متولد ماه اردیبهشت: استان‌های ایلام، کرمانشاه یا کردستان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

ایلام

متولد این ماه طبیعت را بسیار دوست دارد. بهترین مکان برای زندگی یک اردیبهشت ماهی جایی است که چشم‌اندازهای کوهستانی زیادی داشته باشد. این افراد عاشق سخت‌کوشی و هنر هستند و در دل دشت و کوهستان می‌توانند زندگی زیباتری را تجربه کنند. شهرهای شاد که مردمی با سبک زندگی سالم دارند، همچنین جاهایی که کوه و مکان‌های گردشگری هیجان‌انگیز و ماجراجویانه دارند بهترین انتخاب برای متولدین اردیبهشت است.

از ویژگی‌های اخلاقی کردها می‌توان به سرسختی، مهمان‌نوازی، جوانمردی و شادزیستی اشاره کرد.

متولد ماه خرداد: استان‌های اردبیل، زنجان و خوزستان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

اردبیل

خرداد ماهی‌ها را نمی‌توان به راحتی توصیف کرد. این افراد یا هیجان‌زده، شاد و پرانرژی هستند یا جدی و درونگرا. بنابراین شهری که آب‌وهوای متغیر (همچون روحیه خردادی‌ها) داشته باشد برای این افراد مناسب است. یک متولد ماه خرداد بهتر است جاهایی را انتخاب کند که ظرفیت‌های گردشگری متنوع هچون موزه، بنای باستانی، ییلاق و شهربازی و فعالیت‌های فصلی و جشنواره‌های مرتبط دارد.

متولد ماه تیر: استان‌های گلستان، مازندران و گیلان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

گلستان

نشانه ماه تیر خرچنگ است. یعنی به آب تعلق دارد. به این معنی که شهرهایی که در نزدیکی آب هستند بهترین مکان برای زندگی تیرماهی‌ها بشمار می‌روند. شهرهایی که برای تفریح و زندگی خانوادگی مناسب باشد، ساحل، شهربازی و سایت‌های باستانی داشته باشد بهترین مکان‌ها برای زندگی یک تیرماهی است.

متولد تیر عاشق خانواده است و هر جایی که آسایش، تفریح و امکانات زیادی برای خانواده دارد و آنها را نزدیک به هم نگه می‌دارد برایش جذاب است.

مردم استان‌های شمالی ایران بسیار شاد و خونگرم هستند. حس همکاری و تعاون بین مردم، اعتماد کردن به همدیگر و اهمیت دادن به غذا از ویژگی‌های مردم این بخش از سرزمینمان است.

متولد ماه مرداد: استان تهران

 

تقریبا همه متولدین ماه مرداد عاشق توجه عموم و جلب توجه کردن هستند. بنابراین چه جایی بهتر از کلان‌شهرهای شلوغ و پرجمعیت! این افراد باید جایی زندگی کنند که روح توجه طلبشان را ارضا کند، جایی که بتوانند از مهارت‌های مدیریتی و افسونگری‌ خود استفاده کنند.

هیچ شهری در ایران به اندازه کلان‌شهر تهران نمی‌تواند روح زیاده‌طلب یک مرداده ماهی برای جلب توجه دیگران را خرسند کند. یک مردادی در شهری همچون تهران می‌تواند از ویژگی کاریزماتیک خود در موقعیت‌های شغلی متنوع نهایت بهره را ببرد.

متولد ماه شهریور: استان‌های آذربایجان شرقی و غربی

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

کلیبر

متولدین آخرین ماه از فصل تابستان از اینکه دست‌هایش کثیف شود هیچ هراسی ندارند، آنها دوستی‌ها و ارتباطات طولانی‌مدت را تحسین می‌کنند و همیشه بدنبال برقراری چنین رابطه‌هایی هستند. شهرهای کوچک که مردمی مهربان و خانواده‌دوست دارند برای متولدین شهریور بهترین گزینه هستند زیرا در چنین فضاهایی رابطه مردم با هم عمیق و مملو از دوستی است.

شهریورماهی‌ها همچنین عاشق مطالعه کتاب و بیزینس نیز هستند. همین امر باعث می‌شود در شهرهای کوچک فرصت کافی برای هر دو این فعالیت‌ها را داشته باشند. آنها می‌توانند در چنین جاهایی بسترهای بالقوه برای شروع یک کسب‌وکار جدید را شناسایی کنند.

آذری‌زبان‌ها اغلب مردمی مهربان، مهمان‌نواز، مغرور، خانواده‌دوست، متحد و تاجران خوبی هستند. غیرت و شجاعت از جمله خصوصیات اخلاقی آذری زبان‌هاست.

متولد ماه مهر: تهران

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

تهران

یک متولد ماه مهر عاشق این است که اطراف خود را با مردمی پرانرژی و باانگیزه پر کند. بنابراین شهرهای پرجمعیت که مملو از داوطلب برای انجام کارهای خیرخواهانه، شرکت‌های استارت‌آپی و موسسات سیاسی است برای متولدین ماه مهر گزنیه خوبی برای زندگی هستند.

مهرماهی‌ها باید جایی را انتخاب کنند که بتوانند از مهارت‌های دیپلماتیک خود نهایت استفاده را ببرند. چه جایی بهتر از تهران.

متولد ماه آبان: اصفهان، آذربایجان و خراسان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

طرقبه مشهد

متولدین آبان بسیار پرشور، جسور و بی‌محابا هستند. آنها به خوبی می‌دانند در زندگی بدنبال چه هستند. به همین خاطر بسیار خوب است در شهری زندگی کنند که مملو از آدم‌های بااستعداد و مشتاق به پیشرفت باشد. شهرهایی که فرصت‌های زیادی برای انجام فعالیت‌های جدید و راه‌اندازی کسب و کار دارند، بهترین گزینه برای آبان‌ماهی‌ها بشمار می‌روند.

متولد ماه آذر: استان‌های لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری یا کهگیلویه و بویراحمد

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

کهگیلویه و بویراحمد

متولدین آذر همیشه بدنبال فرصت‌های جدید هستند از انرژی زیاد مردم، کوهستان و ماجراجویی در طبیعت بسیار لذت می‌برند. بنابراین باید محلی را برای زندگی همیشگی خود انتخاب کنند که مملو از موزه‌های مختلف، مراکزی هنری و زندگی شبانه باشد.

قوم لر در ایران به روحیه سرسختی، جسورانه، شهامت زنان و سادگی مشهور هستند.

متولد ماه دی: استان‌های کرمان، یزد یا فارس

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

یزد

دی‌ماهی‌ها برای سنتی بودن و در عین حال دوستدار مهمانی و شادی بودن خود مشهور هستند. بنابراین شهرهایی که فرصت‌های کاری خوب دارند و فرهنگ اصلی مردم روی زندگی خانوادگی استوار است برایشان بهترین گزینه زندگی است.

کرمانی‌ها برای مهمان‌نواز، اهل بزم و در عین حال تاجر مسلک بودن مشهورند. البته آنها بیشتر به خوش‌گذرانی م‌پردازد تا به داد و ستد تجاری. اما شهرهای مختلف این استان پهناور یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی متولد دی ماه است.

یزدی‌ها هم مردمی آشتی‌خو، صلح‌جو و درستکار هستند. آنها قناعت‌پیشه و مقتصند. همچنین، بازاریان یزد به انصاف و عدالت در معامله مشهورند.

متولد ماه بهمن: فارس و هرمزگان

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

بوشهر

متولدین ماه بهمن برای روحیه هنردوست، کنجکاو و قضاوت‌گر اجتماعی خود شناخته می‌شوند. بنابراین شهرهایی که خلاقیت، ارتباطات و دوستی در آنها پررنگ‌تر است، گزینه‌های مناسب‌تری برای زندگی این افراد هستند.

متولد ماه اسفند: استان‌های هرمزگان و بوشهر

بر اساس ماه تولدتان، کدام استان بهترین جا برای زندگی شماست؟

بندرعباس

بهترین مکان برای زندگی یک اسفندماهی، کنار دریاست. متولد آخرین ماه از سال از موسیقی، فیلم، تئاتر و داشتن رابطه دوستانه و نزدیک با دیگران لذت می‌برد. بنابراین شهرهای روستایی که مردم خونگرمی دارد برای زندگی یک اسفندماهی عالی است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • علی شهریور ۹, ۱۳۹۸

    این حرفا واقیعت ندارن، من متولد آبانم ولی از شهر های شلوغ مثل تهران متنفرم

  • آندرو شهریور ۱۰, ۱۳۹۸

    طبق نظر این کارشناسان محترم، کسایی که تو استانایی مث سمنان، همدان یا البرز زندگی می‌کنن، کلا اشتباه می‌کنن چون با خصوصیات هیچ‌کدوم از ماه‌های تولد هم‌خوانی نداره. در نتیجه ساکنین این استان‌ها باید مهاجرت کنن استانای دیگه و این استانای به درد نخور رو باید از بین برد. -_-